Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkinizden çok şey beklerken, kaygılı yaklaşımlar içine girebilirsiniz.
12 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük İş Falı

Kişisel atılımlar yapabilirsiniz ama bunların hemen sonuç vermesini beklememelisiniz. İş hayatında yoğun bir tempo dikkat çekerken sorumluluklarınız var. Bugün öne çıkmak kendi düşüncelerinizi savunmak içinde önemli olabilir. Esnek olmaya bakın
12 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bugün parasal konulardaki girişimleriniz bazı beklenmedik gecikmelerle karşılaşabilir. Daha sabırlı olmalısınız. Akşam saatleri istediğiniz haberleri getirebilir.
12 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Gün içinde içedönük davranabilir, geçmişe ait konulara takılı kalabilirsiniz. Daha iyimser olmaya bakın.
12 Kasım 2013

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı ve aşırı hevesli olabilirsiniz. Keyfinizin yerinde olabileceği bugün kendinizi güçlü bir biçimde ortaya koyabileceksiniz. Günlük şartlar sizi harekete çağırırken boş durmayacaksınız. Son derece verimli bir gün.
12 Kasım 2013

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 08:57 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında Salı gününe adım atacağız. Telaşlı davranmadan, düzensizlikten uzak durarak ve başlattığınız işleri mutlaka sonuçlandırmaya çalışmak yararlı olur.
11 Kasım 2013

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kişiselliğinizi sorguluyor ve mükemmel olma yolunda önemli işler planlıyorsunuz. Bugün, aynı ortak özelliklere sahip yakın dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.Kendinizi iyi hissetmek için, motivasyon desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Sağlık konusunda, dişlerinizi kontrolden geçirmelisiniz.
12 Kasım 2013

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Partnerinizle tartışmaya girerse-niz alttan alan taraf olmaya çalışın. Size üstünlük kurma gayreti içinde olabilir. Söylediğiniz her söze bir cevap alabilirsiniz. Biraz ortam değişikliği olanı unutturmaz belki ama yine de iyi gelebilir.
12 Kasım 2013

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflediğiniz başlıklarda daha geniş bir alana yayılmanızı sağlayacak planlar yapabilirsiniz. Rüzgar tersine esmeden hazırlıkları tamamlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Üç haftadır yaşanan ertelenmeler, rötarlar, yanlış ödemeler, iletişim ve ulaşım sorunları, açılmayan veya bozulan telefonlar, bilgisayarlar ya da sistemler veya genel anlamda karışıklıklar yavaş yavaş Merkür’ün doğru harekete geçmesiyle birlikte (aslında özellikle yarından itibaren)düzelmeye başlıyor.
12 Kasım 2013

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda size yaratıcılık ve öne çıkmak konusunda yeni fırsatlar getiriyor. Ancak duygusal açıdan yıpratan etkileri, ilişkilerden kaynaklanan karşıtlıkları önemsemekte yarar var. Ortaklaşa bir iş çalışmasının devam ettiği bu süreçte tek başına hareket etmekte zorlanıyorsunuz. Aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler sayesinde rahatlamanın yollarını bulacaksınız.
11 Kasım 2013

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Gereklilik... Hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Başarılarınızın daimi olmasını sağlıyorsunuz. Bugün aradığınız şans kapınıza gelecek.
12 Kasım 2013

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat