Balık Burcu Günlük Aşk Falı

12 Kasım 2013
Duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkinizden çok şey beklerken, kaygılı yaklaşımlar içine girebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı

12 Kasım 2013
Kişisel atılımlar yapabilirsiniz ama bunların hemen sonuç vermesini beklememelisiniz. İş hayatında yoğun bir tempo dikkat çekerken sorumluluklarınız var. Bugün öne çıkmak kendi düşüncelerinizi savunmak içinde önemli olabilir. Esnek olmaya bakın

Balık Burcu Günlük Para Falı

12 Kasım 2013
Bugün parasal konulardaki girişimleriniz bazı beklenmedik gecikmelerle karşılaşabilir. Daha sabırlı olmalısınız. Akşam saatleri istediğiniz haberleri getirebilir.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

12 Kasım 2013
Gün içinde içedönük davranabilir, geçmişe ait konulara takılı kalabilirsiniz. Daha iyimser olmaya bakın.


Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2013
Yaratıcı ve aşırı hevesli olabilirsiniz. Keyfinizin yerinde olabileceği bugün kendinizi güçlü bir biçimde ortaya koyabileceksiniz. Günlük şartlar sizi harekete çağırırken boş durmayacaksınız. Son derece verimli bir gün.

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2013
Sevgili Balıklar, saat 08:57 Ay-Mars karşıtlık etkisi altında Salı gününe adım atacağız. Telaşlı davranmadan, düzensizlikten uzak durarak ve başlattığınız işleri mutlaka sonuçlandırmaya çalışmak yararlı olur.


Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2013
Ay burcunuzda ilerlerken, kişiselliğinizi sorguluyor ve mükemmel olma yolunda önemli işler planlıyorsunuz. Bugün, aynı ortak özelliklere sahip yakın dostlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz.Kendinizi iyi hissetmek için, motivasyon desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Sağlık konusunda, dişlerinizi kontrolden geçirmelisiniz.

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2013
Partnerinizle tartışmaya girerse-niz alttan alan taraf olmaya çalışın. Size üstünlük kurma gayreti içinde olabilir. Söylediğiniz her söze bir cevap alabilirsiniz. Biraz ortam değişikliği olanı unutturmaz belki ama yine de iyi gelebilir.


Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2013
Hedeflediğiniz başlıklarda daha geniş bir alana yayılmanızı sağlayacak planlar yapabilirsiniz. Rüzgar tersine esmeden hazırlıkları tamamlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Üç haftadır yaşanan ertelenmeler, rötarlar, yanlış ödemeler, iletişim ve ulaşım sorunları, açılmayan veya bozulan telefonlar, bilgisayarlar ya da sistemler veya genel anlamda karışıklıklar yavaş yavaş Merkür’ün doğru harekete geçmesiyle birlikte (aslında özellikle yarından itibaren)düzelmeye başlıyor.

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2013
Ay burcunuzda size yaratıcılık ve öne çıkmak konusunda yeni fırsatlar getiriyor. Ancak duygusal açıdan yıpratan etkileri, ilişkilerden kaynaklanan karşıtlıkları önemsemekte yarar var. Ortaklaşa bir iş çalışmasının devam ettiği bu süreçte tek başına hareket etmekte zorlanıyorsunuz. Aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili güzel gelişmeler sayesinde rahatlamanın yollarını bulacaksınız.


Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Kasım 2013
Kartınız Gereklilik... Hedeflerinizi yüksek tutuyorsunuz. Başarılarınızın daimi olmasını sağlıyorsunuz. Bugün aradığınız şans kapınıza gelecek.

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Kasım 2013
Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda yeniliklerden kaçınmalısınız.

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Ekim 2008
Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.