Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinize biraz daha avans vermelisiniz. Uzaktan bir cazibe gibi görülen karmaşık kişilik, yakın ilişkide sizi erken zorlamaya başlamış görünüyor. Mutlaka yapacağınız bir şeyler olmalı.
12 Ocak 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Başvurularınıza, koşullarınıza uygun düşmeyecek biçimde seçici bakıyorsunuz. Tercih sıralamanızın sonlarından bir haber alacak, ama yine de bir umut kapısıdır deyip çalacaksınız.
12 Ocak 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

İş sorununuzu bitirmeden düze çıkamayacağınız çok belli. Ama üzülüp gocunmamalısınız, referanslarınız oldukça güven verici. Daha güvenli bir işin ucundan tutup para problemlerinden kurtulacağınız günler hiç uzak değil.
12 Ocak 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Geleceğe umutla bakarken, biraz karamsarlık size yararlı gelebilir. Hayalcilik ve iyimserliği birbirine karıştırdığınız durumlar olabiliyor.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Tıkandığınız konuların üstüne birileriyle, omuz omuza gitmenizde yarar olabilir. Bazı dertlerinizi yalnızca kendinize açıyor, kimseleri ortak etmiyorsunuz. Oysa çevreniz bu tür paylaşımlara çok açık, bu anlamda donanımlı dostlarla dolu. Bugün ve yarını tek başınıza kafanızı ve ruhunuzu dinlendirerek geçirmek istiyorsunuz. Ama sevimli de olsa, biraz kalabalığınız olacak.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler Cuma günümüz hareketli ve aktif Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji iyimserlik verici olduğu kadar, bazen dozunu aşan hareketlere de sebep olur. Çevrenizdeki insanların sizi takdir etmeleri kendinizi mutlu hissetmenizi sağlasa da, siz özellikle yeni tanıştığınız insanlara dikkat ediniz. İnsanlar mutlu olsunlar veya sizi sevsinler diye neyiniz var neyiniz yoksa ortaya koymayınız. Yeri geldiğinde dur demeyi bilmenizde yarar var. Para harcamalar bugün artabilir. Akrepler bilinenin aksine aslında para konusunda pek tedbirli değillerdir. Eğer bir şeyi beğenmişlerse, işlerine yarayacaksa, bir de keyiflenmelerini sağlayacaksa hiç düşünmeden harcama yapabilirler. Ancak bu özelliğinizi bilen bir takım insanlar bundan istifade edebilirler.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve para konularında hareketli bir gün sizi bekliyor. Sahip olduklarınızı, paranızı ve kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Eğlenceli, keyifli ortamlar ve lüks ve konfor arayışı öne çıkıyor.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmayı hedeflediğiniz işle ilgili olarak, desteğini beklediğiniz kişiyi şımartabilirsiniz. sağduyulu olmak adına üstün çaba sarf ediyor, ilginizi ondan esirgemiyorsunuz.. Bırakın, biraz da başkaları sizin yerinize düşünsün.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte başınıza gelen karmik bir olay kendini yeniden gösterebilir. Önemli olan bu olay karşısında siz nasıl bir tepki veriyorsunuz bu hayat tarafından ölçülecek. Geleceğe dair beklentilerinizde biraz daha gerçekçi olmalısınız.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz işlerde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Gelecek yönünde planlar gündeme gelebilir. Tutkulu olduğunuz konularda stresler yaşanabilir. Mücadele vermeniz gereken olaylar gündeme gelebilir. Yeteneklerinize yönelebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizle yüzleşerek hayatınızda doğru bir süreç başlatacağınızın işaretini veriyorsunuz. Aşk yaşamınızı canlandıracaksınız. Sevgiye hasret kaldığınız için bu size iyi gelecek.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu kararsızlığınıza bir an önce son vermek gerekiyor. Eğer kısa süre içinde karar alamazsanız karşılaşacağınız olaylar sonucunda ortaya çıkabilecek karışıklıklar sinirlerinizi bozacak ve strese sokacak. Eskiden beri süren bir ilişkiniz çok farklılaşacak ve hiç beklemediğiniz bir hız alacak.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konularda muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, toplu paralar, alım satım gibi işlerinizde şanslı olduğunuz bir zamanda iken, bu süreçte ilişkilerinizde romantik yeni başlangıçlar yapabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizin gününüzü neşelendirecek. Kendinize vermeniz gereken değerin farkına varacaksınız. İş ortamında bir kadından destek görebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için cesaretinizi toplayıp harekete geçebilirsiniz. Yurt dışıyla ticari faaliyetlerinizde gelişme kaydedersiniz. Yetenekleriniz sayesinde yeni bir kazanç ve gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışında iş kurmayı düşünebilirsiniz.
12 Ocak 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızın genelinde bir monotonluk söz konusu olabilir ya da siz böyle hissedebilirsiniz. Halbuki bu aralar şansınızı kendiniz yaratıyorsunuz. 
Reklamı Kapat