Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkta mutluluğun bütün sırlarını keşfetmiş gibisiniz. Çevrenizde herkesin imreniyle izlediği ilişkiniz, bugünlerde göze gelebilir. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklar da, ilişkinize iyi geliyor.
12 Ocak 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bir arada çalıştığınız yetkili, yetkisiz herkesle çok sıcak ilişkiler içinde görünüyorsunuz. Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir.
12 Ocak 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Birkaç güne kalmadan beklenmedik hesaplar içine girebilirsiniz. Bir satın alma işiniz var. Ama her koşulda değerini koruyacak bir şeyin alımı gibi görünüyor. Yine de kararsızlık yaşayacaksınız.
12 Ocak 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Hırslı yaklaşımlarla bazı maceralara kalkışmaktan sakınmalısınız. Bugünlerde iş hayatınızda yere sağlam basmanız gerekebilir.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı alışkanlıklarınızdan arınmanız gerekiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bu alışkanlıkların artık değişmez özellikler olduğunu düşünüp bunların kabullenilmesini bekler gibisiniz. Size çok yakın biriyle ortak bir işiniz var. Ama bu ortaklığı hiç istemiyorsunuz. Hayatınızda düşüneceğiniz en son şeyin, onunla bir çıkar ilişkisi içine girmek olacağını düşünüyorsunuz.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 10:04 itibariyle Yay burcunda seyrine başlayacak Ay, olumlu bir günün işaretçisidir. İster sevgiliniz, isterseniz tek başına, günü gayet keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hafta sonunun yaklaşması, özellikle çalışan kesim için alışveriş, gezmek, dostlarla bir araya gelmek veya dinlenmek anlamında her zaman rahatlatıcıdır. Bunun heyecanı Cuma gününden üstümüzde etkili olmaya başlar. Bugünkü enerjiler altında özgürlük bilinci ön plandadır. Karakteristik özelliklerinize uygun şekilde hareket etmekte sakınca görmezsiniz. Dışarıdan birilerinin sizi yönlendirmesine veya şunu yapma demesine aldırmazsınız. Günlük enerjiler altında kimi anlarda kafanızın içindeki bazı düşünceler birdenbire farklı bir yöne kayabilir. Yani şu yöne gideyim, şunu yapayım derken, tam tersi farklı bir yönde farklı bir şeylerle uğraşabilirsiniz. Hareket ve enerji bugün sizin için olmazsa olmazınızdır.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınız açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. Heyecan ve tutkularınızın peşinde olmak için sabırsızlandığınız bir gün.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamın her adımında bir yerlere, bir konuya kendi çabanızın hakim olmasını istiyor, emek vermeden bir şeylere sahip olmak istemiyorsunuz. Size ispatlanmayan fikirlerle gelmelerinde nedenler aramak sizde alışkanlık halini aldı.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalanlara ve laf çevirme ustalarının kurnazlığına karşı öfkenizi ve sağduyunuzu koruyun. Ani gelişen program iptalleri de canınızı sıkmasın. Hırslarınızı, özel hayatınıza dahil etmemelisiniz.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde yaşadığınız olaylar zihinsel olarak sizi yorabilir. İş planlarınızı gündeminize yerleştirmek zaman alabilir. İşlerinizi en iyi hale getirmek için mücadele etmeniz gerekebilir. Bugün keyif aldığınız konulara zaman ayırmak size iyi gelecek. Çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde zorlanabilirsiniz. Belli konularda anlaşmaya varılmadan önce çok iyi düşünülmelisiniz. Yanıltıcı kişilerle karşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizi devreye sokmalısınız.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara istediğinizi kolayca yaptırma yeteneğinizi iyi değerlendirdiğiniz taktirde önünüzde çok parlak günler uzanıyor. İş yaşamında kısa sürede kaydettiğiniz başarılar kimsenin gözünden kaçmış değil. Aklınızda olsun, zam istemek için bundan iyi bir dönem olamaz.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi sosyal ortamlar ve görüşmelerde enerjiniz ve ışığınızla en iyi şekilde gösterebileceğiniz bu zamanda, kalabalık ortamlar ve organizasyonlarda yer alabilir, arkadaş çevreniz ve sevdiğiniz kişilerle keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Gün içinde finansal konularda geçici problemler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki teklifleri değerlendirmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken aşk, hobi, yaratıcılık alanınıza ışık tutacak. Sosyal ilişkilerinizin canlı olacağı bir iş gününe merhaba diyorsunuz. Komisyon faaliyetlerinden gelir elde edersiniz. Eğlence sektörüyle ilgili konular ön plana çıkar. Dernek, örgüt faaliyetlerinde aktif rol alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı geliştiren bir eğitime katılmak harika olacaktır.
12 Ocak 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk hayatınızda karşılık göremediğinizde çabuk tepki verebilirsiniz. Her şeyi hızlı yapmaya meyilli olacaksınız. Değişik konular ilginizi çekecek. 
Reklamı Kapat