Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Bugünlerde karşınıza çıkacak olası gelişmeler, aşk yaşamınıza yön verecek. Bu aralar moral durumunuz aşka elverişli değil gibiyse de bu, onun size çıkan yolunu kesmeye yetmeyebilir.
12 Ocak 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak.
12 Ocak 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor. Ama umutsuzluğa kapılmayın, içinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor.
12 Ocak 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

İlkelerinizi yaşam biçimi haline getirir gibi yaşamanız sizi kimi durumlarda sıkıntıya sokabiliyor. İlkesizlikle, ilkeleri sürekli dayatmanın aynı şey olmadığını bilmeniz gerekiyor.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapay tavırları kolay algılayan bir yeteneğiniz var. Bu, önümüzdeki günler içinde çok işinize yarayacak. Kendinizi sınırladığınız konular, sizin için tehlike içermiyor. Komşuluk türü bir ilişkinizde yaşanacak sevinçleri siz de gönülden paylaşacaksınız. Bu günü diğerlerinden ayıran bazı özellikleri olabilir. Bunları yaratıcılığınızla ortaya çıkartabileceksiniz.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar Cuma günümüz saat 10:04 Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Bu enerji, hem kendinize hem de hayata karşı dürüst bir insan olmanın ve buna göre davranmanın işaretçisidir. Aslında güven duygumuz bugün yüksektir. Kazanacağınızdan emin olduğunuz konularda konuşmaktan çekinmezsiniz. Ancak birisi kalkıp da sizinle aynı düşünmediğini söylüyorsa, o kişiyi ikna etme gereği de duymazsınız. Neysem oyum, kimseye oyunum yok, arkamdan da sözüm yok diyerek kestirip atarsınız. İşte insanın kendine karşı dürüst olmasının anlamı budur. İçinizden geldiği gibi davranmak bugün sizin için önemlidir.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konuların gündemde olduğu bir gün, üstlerinizle, yönetici, patron konumunda kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Duygularınızı açıkça ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın arkadaşınızla kurduğunuz samimiyeti, iş yerinizdeki diğer ortamlara da yaymalısınız. Bu sizi daha da çok motive edecek. Alışkanlıklarınıza bağlı olmanız yüzünden, dostlar konusunda da seçici olmanıza neden oluyor.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayata karşı bakış açınızın değişeceği önemli bir zaman dilimi. Yaşamınızda size rehberlik edecek ve yol gösterecek önemli kişiler ve olayların yeri daha da belirginleşebilir.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış sizi zorlayabilir. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi olmak zorunda kalabilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda alternatif planlar yapabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Saygın çevrelerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz. İdeallerinizin değiştiğini anlayacak ve geleceğe yönelik yeni ideallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı ve kararlı davranacaksınız. Önemsediğiniz kişiler arasında birleştirici bir rol üstlenebilirsiniz. Aynı zamanda sizi zorlayan durumlar olsa bile iyimser ve anlayışlı bir tavır içinde olacaksınız. Böylece fırsatları değerlendirmeyi başarabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevdiklerinize sürprizler yapın.Çünkü bugün sizde bu potansiyel fazlasıyla var. Maddi durumunuz da gayet iyi. Bu sizin için çok büyük bir destek. İstediklerinizi gerçekleştirmek için iyi bir gün bugün. Tüm bunların yanında tabiki sağlığınızın da iyi olması gerekiyor.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken kariyerinizde önemli gelişmeler meydana gelecektir. Sözü geçen yetkili kişilerin alacağı önemli kararlar iş hayatınızdaki değişimlere olumlu etkide bulunur. Yabancılarla iletişim, yurt dışı projeleri hızlanır. Kültürel aktivitelerden kazanım elde edersiniz. Annenizin desteğini alarak tereddüt ettiğiniz bir konuda başarı elde etme şansınız yükselir.
12 Ocak 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalabalık ortamlarda bulunmayı tercih edeceksiniz. Güçlü duygularınızı ve hırsınızı işinizde veya özel hayatınızda bir şekilde göstermek isteyeceksiniz. 
Reklamı Kapat