Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ne kadar özel bir duygu olsa da, aşkın hayatın tümü olmadığı konusunda kendinizi ikna edebilmeniz gerekiyor. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız yanlışlarınızla şimdi, şu sıralar yüzleşebilirsiniz. Ama geçmişe takılı kalmanız yersiz.
12 Ocak 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş sırasında tanınmaz biri haline gelebiliyorsunuz. Bunun kanıksanmış bir özeliğiniz olduğu şeklindeki yanılgınız, bazı kırıcılıkların sürekliliğine neden oluyor. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmıyor, ama biraz daha esnek olabilmelisiniz.
12 Ocak 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde paralanıyorsunuz. Yalnız paranın sizdeki anlamı bazı düzenlemeler istiyor. Parayı, günlük yaşamın karşılığı olarak sınırlamamalısınız.
12 Ocak 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Özeleştirileriniz sandığınız kadar yapıcı, düzeltici değil. Kimi ilişkilerinizde yerinde ve zamanında saptadığınız zaaflarınız, bu saptamayla ortadan kalkmıyor.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi bu kadar koy vermemeli, hayatta kaybedilenlerin ancak çok azının, akıldan çıkmayacak değerler olduğunu görmelisiniz. Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayabilirsiniz. Sorunu yaşarken, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Cuma günümüz saat 10:04 itibariyle Yay burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisinde başlıyor. İyimser yaklaşımlar içinde, ilgilendiğiniz konularda gayet hevesli olacağınız bugün, dostlarınızla görüşebilir, hafta sonu için bugünden planlar yapabilirsiniz. Bazı Başaklar bugün can sıkıcı meseleler yüzünden dışarı çıkmak yerine ev sınırları içinde kendilerini oyalamayı tercih edebilirler. Kafanızın içinde birçok düşünce ve istek olduğu halde, sorumluluklarınız nedeniyle biraz tepkisel davranabilirsiniz. Kimi anlarda bunun sıkıntısını kendi içinizde dindirmenize rağmen, tepki göstermeniz de mümkündür. Benim tavsiyem ise, pozitif düşünmek ama gereken konularda da düzenlemelerde bulunmaktır.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte aşka, tutku ve heyecanlara, sevdiklerinize daha fazla kafa yoracağınız bir dönem başlıyor. Aşkınızla, sevdiklerinizle daha yakın bir iletişiminiz olabilir. Yaratıcılık gerektiren konulara odaklanabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş birliği içinde olduğunuz kişilerin karşıt düşünce içinde olması sizi çok fazla etkilemeyecek. Bugün yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi destekleyen davranışlar içindesiniz. Size sunulan büyük bir sorumluk üstleneceksiniz.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çocuğunuzun sağlığıyla daha fazla ilgilenmeniz gereken koşullar söz konusu olabilir. Çalışma ortamınızda ortaya çıkan ani değişiklikler size kendinizi huzursuz hissettirebilir. Bazı yakın arkadaşlarınızla kurmuş olduğunuz diyaloglar sizlere pişmanlık yaşatabilir yüzden kime ne söylediğinize dikkat etmelisiniz.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili işlerinizde zaman harcayabilirsiniz. Toparlanması gereken işleri bitirmek için uygun bir gündesiniz. İş hayatınızdaki işleriniz için mücadele gerektiren süreçler olabilir. Maddi konularınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Mücadelesini verdiğiniz işlerde gelişmeler olabilir.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz kişi ile günlük rutin işlerinizi aksatmadan birlikte olmayı başarmanız harika. O da sizi ziyadesi ile taktir ediyor. Sağlık açısından kendinize özen göstermiyorsunuz.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Beklentilerinizin gerçekleşmemesi sizi fazlasıyla üzmüş. Endişeye kapılmayın. Beklediğiniz bir para elinize geçecek. Bunu iyi değerlendirin. Kalbinize yeni bir insan girebilir. Onu ani bir karşılaşma ile tanıyacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiden sürpriz bir hediye alabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken evdeki ilişkilerde duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Eşinizin kaprisli tavırları ya da yaşlı bir ebeveynin özel bakımı bugün sizi zorlayacaktır. Ev yatırımı yapmak için uygun bir gün olabilir. Yatırımlarınızı değerlendirmek, aileden kalan ortak bir gayrimenkulü değerlendirmek gündeminizi doldurabilir. Evde yeniden dekore etmeye karar verebilirsiniz.
12 Ocak 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanlış anlaşılmalara kolay tepki verebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminizde her zamanki yaşantınızın dışına çıkıp yeni planlar yapmak isteyeceksiniz. 
Reklamı Kapat