Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Bazı yakınlaşmaların kıskançlığı ne kadar hak edeceği konusunda, bir fikir sahibi gibi görünmüyorsunuz. Ama, dikkat ! Yeni kurduğunuz arkadaşlık, yeni kıskançlıkların nedeni olabilir
12 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak. Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir.
12 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Sakıncalı bulduğunuz bir para ilişkisi var, girmek istemeyeceksiniz. Uzun zamandır beklemede olduğunuz yüklü miktarda bir parayla ilgili haber alacaksınız. Bu durumu iyi değerlendirmeniz gerekecek.
12 Ocak 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Antipatik gelse de bazı insanları dikkate almanız size yarar sağlayacak. Sizi uyarılarıyla ve müdahaleleriyle sıkan birinden uzaklaşmak istiyorsunuz.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın gelecekte uzun bir yol görünüyor. Çok istekli gitmeyeceksiniz. Ama ummayacağınız gelişmeler, bu gidişi çok cazip hale getirecek. İlişkilerinizde önümüzdeki günlerde neşeli olaylar görünüyor. Yapmayı çok istediğiniz ama zamanlama hatası yapmaktan çekinip sürekli ertelediğiniz bazı yenilikleri, yakınlarınızın da itelemeleriyle bugünlerde işleme koyacaksınız
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar 10:04 itibariyle etkili olacak Ay-Yay burcu seyir etkinliğinde, sizi rahatsız eden bazı konuları ister iş ve para isterse duygusal anlamda olsun, gözden geçirebilir ve iyi niyetli düşünmeye çalışabilirsiniz. Bu iyi niyet kimi anlarda, hiç kimsenin sizin kadar sağlam ve güvenilir bir kişi olamayacağını düşünmenize neden olsa da, siz diğerlerinden farklı bir insan olmanın hazzını ruhunuzun derinliklerinde yaşayabilirsiniz. Bugün parasal konularda başkalarıyla ortak şekilde hareket etmek yerine, kendi yağınızla kavrulmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü başkalarına bağımlı olmanın, onların fikirleri doğrultusunda hareket etmenize neden olacağının farkındasınızdır. Oysaki siz bugün, kendinize ait olan her şeyi, paylaşıma açık olarak dursanız bile kendinizce korumaktan yanasınızdır.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesi uzak yol ve yolculukların kapısını açıyor. Yurt dışı veya uzak yerlerle iş görüşmelerinizi artırabilirsiniz. Yabancılarla daha fazla iletişim halinde olabilir, kontaklarınızı artırabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün inatçı tavırlarınızla çevrenizi bazı konularda bezdirebilirsiniz. İnsanın her ortamda adapte olabilmesi için yapacağı tek şey; çevresine karşı iletişim düzeyi yüksek seviyelerde tutmasıdır. Bu konuya özen gösterin.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizden gizlenmesi muhtemel konularda özellikle finansal kaynaklı konularda yalan ve kandırılmalara karşı çok dikkatli olmalısınız. Size vaat edilen sözler yerine getirilemeyebilir.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularda tedbirli olmanızda fayda var. Ortaklı konularda başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda vereceğiniz mücadeleler sizi yorabilir. Duygusal çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda yenilenme içinde olabilirsiniz. Gün içinde rahatlamak için kendinize fırsat tanımalısınız.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelirinizi ve kariyerinizi etkileyecek önemli bir anlaşmayı karara bağlayacaksınız. Yakın bir arkadaşınız sizi biriyle tanıştıracak. Ona direkt sorular sormaktan kaçının.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İş hayatınızda irili ufaklı paralar alacaksınız. Yalnız paranızı iyi saklamalı, iş hayatınızda yenilikler yapmalısınız. Sizin eşsiz planlarınızı işbirliği yapacağınız kimse uygulayabilir. Bu sayede ikinizde kazançlı çıkarsınız.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca bulunduğunuz her ortamda kendinizi göstermek ve ön planda olmak için fırsatlarınız varken, eğer problemli giden bir ilişkiniz varsa bugün problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi spora, yeni insanlarla tanışmaya ve çalışmalarınıza yönlendirmeniz faydalı olacaktır.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken, ortak paylaşımlar alanında yaşayacağınız zorlukları gündeme getirebilir. Uzun zamandan beri beklediğiniz borç ve alacaklarınız ile alakalı beklediğiniz haberi alabilirsiniz. Mahkeme sürecinizle ilgili bir gelişme olabilir. Yurt dışı yatırımlarınız hareketlenecektir. Eşinizin geliriyle alakalı alacağı bir karar önemli olabilir. Annenizin ruhsal sağlığıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
12 Ocak 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, tüm enerjinizi ailenize ve sevdiklerinize harcamak isteyebilirsiniz. İçinizdeki değişim isteğini, partnerinize anlatmadan harekete geçmeyin. 
Reklamı Kapat