İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Bu ilişkide sadakat, sizin için her şeyden önemli. Fakat işi abartıp sadakatin takipçisi, denetçisi gibi davranışlar içine girebiliyorsunuz. Aşırılıklarınız sizi pek cazip bir sevgili haline getirmiyor.
12 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bir yetkilinin yetersizliğinin, boş yere daha fazla emek harcamanıza yol açması sizi geriyor. Fakat bu konuda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Herkes suskun dururken sivrilik yapmanız zarar getirebilir.
12 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hak edilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz. Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz.
12 Ocak 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün muhtemelen telefonla yapacağınız bir görüşmede çok atak bir insan görüntüsü vermek zorundasınız. Güvensiz bir imaj, bugünlerde size çok şey kaybettirebilir.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi sakınmak adına bazı ilişkilere girmekten çekinmeniz, size yalnızlıklar yaşatabiliyor. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak. Önemli bir konuk bekliyorsunuz, ama konuğunuz gelişini erteleyebilir.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 10:04 itibariyle Yay burcunda seyrine başlayacak Ay, ilişkiniz olsun veya olmasın bugün karşı cinsle olan temasınızda, üstünde en fazla durduğunuz nokta, karşınızdaki kişinin derin bir bakış açısına sahip olması ve size güven duyması ayrıca her türlü zenginliğini sizinle paylaşmasıdır. Zenginlikten kastım, para puldan ziyade, ruh güzelliği, insani bakış açısı, dostluk yanıyla alakalıdır. Tabii ki özel bir kişi olduğunuz için doğal olarak, farklı ve oldukça sıra dışı bir kişi arayışında olabilirsiniz. Çünkü siz, doğru bir insana rastladığınızda ona inanılmaz güzellikler yaşatacağınızın bilincindesiniz. İşte bu duygular içinde bugün devam etmekte olan beraberliğinizde partnerinizden istediğiniz en önemli şey, size güven duyması, sorgulamalardan vazgeçmesi, sizi anlamaya çalışmasıdır. İlişkisi olmayanlar da aynı şekilde böyle birine rastlamayı çok arzu edebilirler. Kısaca siz bu konuda kimi zaman umutsuzluğa düşseniz bile, bir şarkıda olduğu gibi, benim hala umudum var diyenlerden olabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkiler açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle aranızdaki engellerin artık eskisi kadar büyük ve aşılmaz olmadığını görebilirsiniz. Zorlu günlerin ardından rahatlatıcı bir gün.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın dostlarınızdan alacağınız destek, sizin için önemli olacak.. Öğle saatlerinden sonra iş birliği içinde olacağınız kişilerle bir araya gelecek ve karşıt görüşler içinde olacağınız bir toplantıyı gerçekleştireceksiniz.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem zihinsel hem de ruhsal anlamda bugün kendinizi daha depresif hissedebilirsiniz. Geleceğinize karşı endişeli bir tutum içerisinde olsanız da bu durumun geçici olduğunu bilmelisiniz. Bunun yerine kendinizi toparlayıp hedeflerinizi gerçekleştireceğiniz bir çalışma planı belirleyin.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Gün içindeki değişim içinde olduğunuz konular sizi duygusal olarak etkileyebilir. İlişkilerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Bazı konularda alternatif planlar yapmanız gerekebilir. Ticari konularda esnek davranmakta zorlanabilirsiniz. İlgilendiğiniz konuların en iyisini başarmaya çalışacaksınız.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Çalışanlar İkizler için işler çok iyi gidecek. Her şey birbirini tamamlayacak.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla alınganlık yapıyorsunuz, bu da sevdiğiniz insanı bıktırıyor. Biraz daha kendinizi olayların akışına bırakın. Bu arada ailenizi de ihmal etmeyin. Çünkü onlar sizin çok kırılgan olduğunuzu biliyor ve sizin için üzülüyorlar. İş hayatınızda performansınızın düşmesine izin vermeyin.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün ilişkiler eviniz olan Yay burcunda seyahat edecek. Partnerinizin neşeli tavırları ve size verdiği kıymet mutlu olmanıza neden olur. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla buluşup birlikte harika vakit geçirebilirsiniz. Yeni kariyer fırsatları bugün kapınızı çalabilir. Yeni kazanç kapıları karşınıza çıkacaktır. Yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir. Eğitim, tanıtım, medya planlama, pazarlama konuları ön plana çıkabilir. Organizasyon işlerinde başarılı olursunuz.
12 Ocak 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkilerinizde güçlü ve hızlı davranışlar sergilemeniz mümkün. Kafanızdan atamadığınız iş konularından uzaklaşın ve iletişiminizi sağlam tutun. 
Reklamı Kapat