Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

İlişki içindeki bazı yanlışlarınızı büyük bir kararlılıkla savunmanız, onları zararsız alışkanlıklar haline getiremiyor. Sevgilinizi bazı kötü alışkanlıklarınızı onaylaması için adeta zorluyorsunuz.
12 Ocak 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak, aksamalardaki sorumlulukları paylaşacaksınız. İş yaşantınızda genel olarak doyumlu görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir.
12 Ocak 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Son dönemde yaşadığınız kimi parasal yalnızlıklar, sizi bazı küskünlüklere sokmuş gibi. Yakın zamanda para konulu bir yolculuğunuz olabilir. Öte yanda siz, maddi sıkıntısı olan dostlarınız için sağlam bir güvencesiniz
12 Ocak 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Doğru karar, bazı şartlanmışlıklardan kurtulabilmenize bağlı görünüyor. Bu aralar önemli bir görüşme yapmanız gerekiyor. Bu görüşmenin sonucu size olumsuz puanlar yazabilir.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki bazı tatminsizlikler ve onlarla ilgili beklentilerinizde kapadığınız umuda yönelik kapılar, size bir tür çelebilik kazandırmış gibi. Küçük mutlulukları son damlasına kadar değerlendirme becerisi geliştirmişsiniz. Yakın çevrenizde küçük sevinçlerin büyük mutluluklar gibi yaşanması genellikle sizden kaynaklanıyor. İçinizdeki yaşama coşkusu engel tanımıyor.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar 10:04 itibariyle Yay burcunda seyrine başlayacak Ay, insanlarla paylaşım içinde olmanız, içsel derinliklerinizi keşfetmeniz ve her şey güzel olacak inancı içinde hareket etmeniz kolaylaşabilir. Bu inanç gün boyu sizi koruyacağı için, olumsuzlukla başa çıkabilmeniz de mümkündür. Bulunduğunuz dünyanın sınırlarını aşarak, farklı dünyaları keşfetme arzunuz bugün yüksek olabilir. Hayat hakkındaki anlam duygunuzun yüce olduğu bugün, her konuda derin bir bilgi sahibi arzulayabilirisiniz. İnancınız kendi yaşam stilinize göre şekilleneceği için, kendinize ait her değeri önemsediğiniz gibi, başkalarının da haklarına karşı hassas davranmanız gayet kolay olabilir. Çevrenizdeki insanların sorunlarında yanlarında olabilir, destek olmaya çalışabilirsiniz. Coşkulu ifade tarzınız dışarıdan rahatlıkla gözlemlenebilir.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte iş konularına zihinsel olarak daha fazla odaklanabilirsiniz. İş planları yapmak, strateji oluşturmak, iş görüşmeleri düzenlemek için uygun bir dönem başlıyor. Daha ciddi düşüneceğiniz, planlı hareket edeceğiniz bir dönem başlıyor.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde ailenizle yaşadığınız sorunların sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Onlarla istemeden yaşadığınız durumlarda gözden kaçırmamaya çalışacağınız tek nokta; sabır gibi önemli parametreyi dengede tutmaktır..
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Var olan ilişkilerinizde problemler yaşıyorsanız bunları çözerek konuşmayı deneyin. Bu ilişkinin içerisinden sadece ruhunuzu sıyırmayı değil köklü değişimlerle her yönden sorunları çözmeyi öğrenmelisiniz. Kariyerde üstlerinizin hakkınızdaki düşünceleri ufak hatalarınız yüzünden değişebilir, aman dikkat!
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek keyifli olabilir. Yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sorumluluk almanız gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda başarılı olmak için mücadele verebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda gelişmeler olabilir. Eğitimler gündeme gelebilir.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı çevrelerden kişilerle tanışabilir ve yabancı ülkeden gelen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Maddi fırsatları değerlendirmek için saygı duyduğunuz kişilerin görüşlerinden faydalanacaksınız. Güzel yatırım fırsatları karşınıza çıkarsa değerlendirmekten çekinmeyin. Evinizde rahat vakit geçirmek isteseniz de içinizden yükselen enerji sizi evinizin dışına çıkartacak.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Içinde bulunduğunuz durumdan çok ilerisini düşünüyorsunuz. Fazla kuralcı ve katısınız. Hayatınızda biraz da hayallere yer verin. Sağlık problemlerinizle boğuşuyorsunuz. Dostlarınızdan yardım ve destek isteyin.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat edecek. Hukuki konular, medya, basın, tanıtım faaliyetleri haftanın son iş günündeki gündem maddesi olabilir. Ayrıca haftaya seyahate çıkarak da bitirebilirsiniz. Yurt dışı konularınız mercek altına alınacaktır. Yabancılarla yürüttüğünüz projelerde yönetsel değişimler gündeme gelebilir. Ortak hesaplar ve kredi alımlarıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.
12 Ocak 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi değiştirmeniz gereken noktalarda problemlerinizi iyi göreceksiniz. Farklı ortamlarda duygularınız çabuk değişebilir. Sabırsızlık gösterebilirsiniz. 
Reklamı Kapat