Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Geçmişte atmış olduğunuz bazı yanlış adımlar, sizi aşk konusunda bir güvensizliğe sokmuş gibi. Sizinle ilgilenenleri göremiyorsunuz. Yeni bir şey yaşamadan güvensizlikten kurtulabileceğinizi sanmamalısınız.
12 Ocak 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Kazanç durumunuz gelişmeye açık. Yeteneklerinizi elinizden geldiğince göstermeye çalışıyorsunuz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz.
12 Ocak 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Yakında para durumlarınızda gözle görülür düzelmeler söz konusu. Bazı ödemeleri ileri tarihlere erteletme niyetiniz, pek olumlu karşılanmayabilir.
12 Ocak 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakın çevrenizdeki insanları değerlendirmede sıralama hataları yapabiliyorsunuz. İlgisizliğinize sessiz kalmaktan başka bir tepki vermeyen yakınınızın, ilginizi fazlasıyla hak ettiğini görebilmeniz gerekiyor.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdeki insan ilişkilerini gözlemeniz gerekiyor. Çok ortak yanı olmayan insanların da sıkı dostluklar kurabildiklerini göreceksiniz. Siz ise, seçiciliğiniz nedeniyle yalnızlıklar yaşayabiliyorsunuz. Bu akşam bazı konuklarınız olabilir. Bu ağırlama işinde sizi çekici bulan birinden yakınlık görebilirsiniz. Geleceğe yönelik umutlarınız tazeliğini koruyor.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Cuma günümüz, saat 10:04 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay etkisinde başlıyor. Sizler açısından bu enerji, dış dünya ile temaslarınızda başarılı bir gün geçirmenizi sağlayıcıdır. Farklı olan her şey dikkatimizi çeker. Yeni bir şeyler öğrenmek, hafta sonu bugünden güzel bir program yapmak, dostlarla sohbet gün boyu etkilidir. Düşünceleriniz gayet ılımlıdır. Huzurlu, uyumlu ve anlaşmaya açıksınızdır. Yüreğim nereye giderse ben de oraya giderim sözüne uygun bir gün geçireceğinizi söylemek mümkündür.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün burç değiştiren Merkür ile birlikte ruhsal, spiritüel, mistik konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz. Bu yönü zengin kişilerle bir araya gelebilir ve görüşmeler yapabilirsiniz. Bilgi ve öğrenme anlamında sınır tanımayacağınız bir dönem başlıyor.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç kimsenin sezemediği işle ilgili konuları hissedebiliyorsunuz. Bu da siz de sürekli bir huzursuzluk kaynağı yaratıyor. Sevdiğinize karşı kesinlikle gizlilik içinde olmamalısınız.. Bugün ters bir bileşke içindesiniz.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akıllıca davranıp dengeleri özellikle muhafaza etmeniz gereken bir gün. Agresyon ve öfke kontrolüne her zamankinden daha fazla ihtiyacınız olacak.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geleceğiniz ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimler gündeme gelebilir. Başkalarından alacağınız yardımlar karar vermenizi kolaylaştırabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla program yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili zorlayıcı koşullar oluşabilir. Başarmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı iş ya da planları ilgilendiren konuların neticeye bağlanacağı bir gün. Planlarınızı yürürlüğe koymak için daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı şeyler sonlansa da, bu sonlanmalar yeni ve çok daha güzel şeyler için yer açacak. Zaman zaman sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sakin olmalısınız.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda herşey olmasını istediğiniz gibi gelişiyor. İş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Yalnız para ile ilgili fırsatları anında ve yerinde değerlendirmelisiniz. Her konuda anlaşma var. Sevdiğiniz yoksa yeni biriyle tanışacak ve çok hoşlanacaksınız. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken sizi toplumsal ortamlarda aktifleştirecek. Arkadaşlarınızla katılacağınız etkinliklerde çok hoşlanacağınız entelektüel, neşeli biriyle karşılaşabilirsiniz. Dernek toplantılarından önemli kararlar alınabilir. Politik faaliyetlere adım atma girişimlerinde bulunabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınız önem kazanır.
12 Ocak 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız farklı temalarla kendinizi ortaya koymayı tercih edebilirsiniz. Çalışmıyorsanız, sosyal çevrenizle yapılacak planlar çok hoşunuza gidebilir.
Reklamı Kapat