Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Karşı cinsten biriyle yakınlaşmanız sizi heyecanlandırıyor. Bu heyecan çok kısa bir sürede bir ilişkiye dönüşebilir. Bu kez hayatınızın aşkını yaşayabilirsiniz. Bilinçli tercih ettiğiniz yalnızlığınıza artık son verme yanlısı görünüyorsunuz.
12 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde yoğun ama zevkli bir iş yaşamınız olacak. Uzun zamandır yaşanan durgunluk giderek yerini hareketliliğe bırakıyor. Bu da sizin motivasyonunuzu arttıracak.
12 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bu konuda sizi uyaranlar var. Onlara kulak vermeniz yerinde olur. Sizi ve çevrenize yetecek kadar kazanıyorsunuz. Tek sorununuz kenarda bir birikim yapamamanız.
12 Ocak 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizle ilgilenmeye başladığınızda hayatın size sunduklarını görebileceksiniz. Mutluluk çok yakınınızda.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizinle ilgili olsun olmasın, çevrenizdeki herkesin her işiyle ilgilenmek, kendinizle ilgilenmenize engel oluyor. Herkesin dert ortağı olmak bugünlerde size ağır gelebilir. Bazen dünyanın bütün yükünü sırtınızda taşıdığınızı hissediyorsunuz. Bugün de öyle günlerden biri. Böyle hissetmenizin nedeninin kendiniz olduğunu da biliyorsunuz.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar Cuma günümüz saat 10:04 itibariyle Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. Gün boyu etkili olacak enerjilere baktığımızda, derinlikli düşünce ön plandadır. Belirsizlik varsa, sorunlar yaşanıyorsa bunları kendi içinizde gözden geçirirsiniz. Bazen canımız bir şeye sıkılır, ancak onunla baş edemediğimiz için en yakınımızdaki insanla tartışırız. Bana göre sakin olmanızda fayda var. Ay-Yay burcu geçişleri her ne kadar olumlu gibi dursa da, abartılı tepkilerde bulunmak kolaydır. Bir anda olayların içinde buluruz kendimizi. Çözmemiz kolaydır, ancak zaman alır. Günlük enerjiler maddi konularda da etkilidir. Hesapta olmayan ödemeler, bütçenizin dengesini bozabilir.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür'ün bugün burç değiştirmesiyle birlikte iletişime daha açık olabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde ve birebir konular söz artık sizde görünüyor. Yolculuklar, bolca ziyaret ve görüşme gündeminize gelebilir.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor. Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün enerjinizi doğru kullanacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizle ilgili kazanımlarınız ve ailenizin beklentileri arasında sıkışıp kalabilirsiniz. Onların sizinle ilgili planları içinizde baskı unsuru yaratabilir. Ev, gayrimenkul ve aile sorumluluğu olan Oğlakların genel çerçevede sorun yaşayabileceği bir gün. Bugün yakın çevrenizden kişilerin üzüntüsüne şahitlik edebilir onlar için yardımda bulunmak isteyebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal konular sizi zorlayabilir. Uğraştığınız işlerinizde daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Gün içinde sizi zorlayacak koşullarla uğraşabilirsiniz. Eğitsel konulara özen göstermelisiniz. Gün içinde beklediğiniz desteği bulabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bireysel düşüncelerinizi karşı tarafa kabul ettirme çabası içindesiniz. Temkinli davranmanızda fayda var. Arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hazır olmalısınız.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Eleştirilere hazırlıklı olun. Yalnızca kendinizi değil etrafınızdakileri de düşünün. Her zaman siz haklı olamazsınız. Şans sizden yana. Bunu değerlendirmesini bilin. Çalışmalarınız ve enerjiniz kimsenin gözünden kaçmıyor. Yakında bir terfi düşünülebilir. Canlı ve neşeli olun, bu halinizi devam ettirin.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gün Yay burcunda seyahat eden Ay sizin bilinçaltınızdaki enerjiyi açığa çıkartacak. Kolektife açılmak için harika bir gün. Topluluklar yararına etkinliklere katılıp görev alabilirsiniz. Kalça ve kemiklerinizde ağrı hissedebilirsiniz. Annenizin talepleri sizi yorabilir. Sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Spiritüel çalışmalar ve bol bol meditasyon yapabilir. Günü olumlamalarınızı tekrarlayarak tamamlayabilirsiniz.
12 Ocak 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuları kafanızda gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız ama davranış olarak içinizde tutamayabilirsiniz.
Reklamı Kapat