Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Nedense son günlerde onun karşısında pek güven verici durmuyorsunuz, sevgiliniz sizde günden güne artan bir uzaklaşma görüyor. Bunların yanlış kurgular olduğunu ona anlatmanın tek yolu, daha fazla ilgili davranmak olacak.
12 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Sınırsız enerjinizle harikalar yaratıyorsunuz. Haftanın başında bazı görüşmeler, size yeni açılımlar sunabilir. Enerjinizi ve yeteneklerinizi çok daha iyi değerlendirebileceğiniz başka yerler olmalı.
12 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Yakında bir para pişmanlığı yaşayacaksınız. Çevreniz bir satın alma işinizde artık vaktin geldiğini düşünüyor. Bugünlerde paragöz bir tanıdığınızla bir tartışmanız olabilir.
12 Ocak 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı olayların üzerine daha iyimser bir bakışla gidebilirsiniz. Bir konuyla ilgili önünüze koyduğunuz engeller, biraz abartılı endişelerin sonucu gibi.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi bir konuda baskılıyorsunuz. Böyle davranmamanız halinde, sonradan onarılamayacak kırgınlıkların sebebi olacağınızdan korkuyorsunuz. Zor bir haftayı problemli bitirmiş olmanızın gerginliği size yetiyor, yani gerginlikler istemiyorsunuz. Aile bağlarınızda bazı yoksunluklar hissediyorsunuz. Sevgi dolu yüreğiniz, bunun çözümünü arıyor.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler sizleri canlandırıcı, keyifli bir gün geçirmenizi sağlayıcı olan Ay-Yay burcu seyriyle güne adım atıyoruz. Çevrenizle olan iletişimin, yoğunluğun ve coşkunluğun ifadesi olan bu geçiş, iyimser yaklaşımlarınızla, hevesliliğinizle bir çok kişinin dikkatini çekmenizi sağlıyor. Zeki, oldukça bilgili duruşunuzla, etrafınızla olan neşeli paylaşımlarınızla gerçek bir Terazinin tüm özelliklerini üzerinizde görmemiz mümkün. Fikirlerinizi kimi zaman abartılı ve oldukça coşkulu bir şekilde ifade etmenize rağmen, içinizde hiçbir kötü niyet taşımadığınız açıktır. Sadece bugün daha özgür hareket etmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Ayrıca bugün popülerliğiniz de yüksek. Eğlenme, seyahat etme dürtüsü içinde olabilirsiniz. İletişim, bağlantılar kurabilme konusunda bugün kimseler elinize su dökemez dersem abartmamış olurum.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim trafiği açısından oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle, kardeş ve komşularınızla bir arada olabilir, sohbet, konuşma ve paylaşma ortamlarında bulunabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişle ilgili nostaljik anılarınızı paylaşabileceğiniz insanların varlığı sizi mutlu ediyor. Sizin bu halinizi, aşırı olmaması şartıyla partnerinizde paylaşıyor. Uzun süredir haber alamadığınız kişileri özleyebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta ve ilişkilerde sürpriz iletişimler ve görüşmeler sizleri bekliyor olacak. Sosyal çevrenizde önyargılara karşı dikkatli olmalısınız.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. İş hayatınızda sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalar nedeniyle zihinsel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak için daha güçlü motivasyon içinde olabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı açıklamakta geç kalmayın. Zaman su gibi gidiyor. Aşk konusu biraz da fedakarlık gerekiyor. Geçmiş sizlere her zaman anılarınızı tazeletmek için bir neden.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu günlerde tüm aksilikler üstüste geldi. Bunun hep böyle olacağını düşünmeyin. Yine güneş doğacak. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz. Bu sistemli ve disiplinli çalışmanız size her kapıyı açıyor. Yılmaz inatçı bir kişiliğiniz var. Bu sayede her şeyin üstesinden geliyorsunuz.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken kardeş ve yakın akrabalarınızla önemli konuşmalar yapmanızı tetikleyebilir. Ayrıca seyahatler gündeme gelecektir. Uzaklardan alacağınız haberlere sevineceksiniz. Arabanızı tamire vermek ya da değiştirmek için iyi bir gün. Komşularınızla sabah kahvesi muhabbeti yapabilirsiniz. Aranızdaki sorunları da halletmek için uygun bir zaman. Eğitimler, kurslar kapınızı çalabilir.
12 Ocak 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun telefon ve haberleşme trafiğinizle, günü sakin geçirmeniz zor görünüyor. Arkadaş çevrenizle beraber güzel planlar yapabilirsiniz. 
Reklamı Kapat