Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sanki iki farklı kişi gibi görüyorsunuz onu. Biraz dikkatle incelerseniz altında kıskançlık yattığını göreceksiniz. Baş başa olduğunuzda gösterdiği anlayış ve sevgiyi dostlarınızın arasında göremeyişinizi başka türlü açıklayamazsınız.
12 Ocak 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Kararlılığınız iyi bir özellik, ama zaman, zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz gerilimlere neden oluyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak, kendinizi bu kadar sıkboğaz etmeyin.
12 Ocak 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Zevklerinizden önce sorumluluklarınız geliyor. Zaten sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizde geriye de fazla bir şey kalmıyor. Parayla ilişkiniz takdire değer bir ilişki.
12 Ocak 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

O sizi aramadan siz onu aramalısınız. Ve çok hak ettiğiniz sitemleri sessiz sedasız kabullenmelisiniz.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz. Bugünlerde önemli bir randevunuz olacak. Hem bu buluşmanın öneminin farkında olmadığınız için, hem de son zamanlardaki dağınıklığınız nedeniyle aklınızı yeterince veremeyeceksiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar burcunuz üzerinde saat 10:04 itibariyle ilerlemeye başlayacak Ay, sizi günün en ışıltılı kişisi haline getiriyor. Jüpiter öz yöneticiniz ve bu yöneticinin etkisi altında ilerleyen Ay, doğal olarak iyimser düşünmenizi ve günü olabildiğince güzel geçirmenizi sağlıyor. Kim bilir geçtiğimiz hafta nelerle karşılaştınız, neler yaşadınız, nelere göğüs gerdiniz. Belki de hala kafanızın içinde çözülmemiş problemlerinizle güne uyandınız. Ancak bugünkü Ay ışığı sizleri aydınlatıcıdır. Günün tümünde çevrenizin takdirini kolayca kazanmanız mümkündür. Serüvenci yapısı, neşeli hali ve bulunduğu ortamı germekten hiç hoşlanmayan Yaylar için arkadaşlık ilişkileri daima önemli olmuştur. Ay etkisiyle bu durum iki misli artar. En yakın dostlarınızı arayarak hatırlarını sorabilir hatta sürprizler yapabilir onları şaşırtabilirsiniz.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken uzun zamandır ilk kez Satürn ona eşlik etmiyor, rahat ve taze bir nefes alma, hayatın tadını çıkama, eski neşenize kavuşma zamanı. Son iki buçuk yıldır Satürn'ün getirdiği olgunluğu üzerinizde taşıyorsunuz artık.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, çok canlı bir gününüzdesiniz. Gereksiz yere verdiğiniz sözlerden dolayı canınız sıkılabilir ve bazı işleriniz erteleyebilirsiniz. Son günlerde gereğinden fazla çalışıyor ve hataları kabul etmek istemiyorsunuz.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte yaşadığınız fedakârlıklar hayatınızda önem taşıyacak. Size karşı yapılan iyiliklerin karşılığını verme vakti gelmiş olabilir. Aşk ve ilişkilerdeki sorunlarınızı karşılıksız yardımlaşma ile şifalandırabilirsiniz. Biraz yalnız kalıp agresyondan uzak kalmaya ihtiyacınız var.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda kontrollü olmanızda fayda var. İkili ilişkilerinizdeki iletişim gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda verdiğiniz mücadeleler sıkıntılı olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Hırslandığınız konular ön plana çıkabilir.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize odaklı planlarızı yapabileceğiniz bir haftadasınız. Gezegenlerin uygun konumda bulunması size mesleki geleceğinize karşı duygusal güven verecektir.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Olağan işler bugün fazlasıyla zamanınızı alacak. Sağlık sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Karşılaşacağınız küçük detaylara aldırmazlık etmeyin. Çünkü ileride karşınıza çıkan sorunların kaynağı onlar olabilir. Hayatınız çok monoton. Bu da sizi bunaltabilir.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gün Ay burcunuzda seyahat edecek. Haftanın son iş gününe oldukça iyimser bir bakış açısıyla başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte hem entelektüel hem de neşeli paylaşımlar yaşayabilirsiniz. Bugün güzelleşmek için her türlü bakımı yaptırabilirsiniz. Zaten herkesin ilgisinin üzerinizde olacak bir gün geçireceksiniz. Yabancılarla iletişim kurabilir, kültürler arası ortamlarda bulunabilirsiniz. Çok sevdiğiniz sizi geliştiren bir eğitime katılırsınız.
12 Ocak 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yerinizde duramayan yapınızla çabuk hareket etmek isteyeceksiniz. Olayları gözlemleme yeteneğiniz yoğun, sevdiklerinizle iletişiminiz iyi olacak. 
Reklamı Kapat