Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
12 Ocak 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Size uygun biriyle berabersiniz. Ama, sürekli ilişkilerde problem kaçınılmaz oluyor. İlişkinizi bu esneklikle değerlendirebilirsiniz. Yine de her şeyin yolunda gittiği söylenebilir.
12 Ocak 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Çevrenizde insanların dert ortağı olmak gibi bir takıntınız var. Kimsenin tek başına sorun yaşamasına izin vermiyorsunuz. Bu da sizi, işyerinizin sırdaşı yaptığı gibi, aynı zamanda meraklısı da yapabiliyor.
12 Ocak 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Para meselelerinde güven verici biri olarak tanınıyorsunuz. Tüm aile bireylerinin baskısı sonucu çok gerekli, ama çok da yüklü harcamalara girebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni tanışmalarda çok aceleci ve istekli davranıyorsunuz. Daha ağırdan, mesafeli yaklaşımlar sizi daha cazibeli yapabilir.
12 Ocak 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişime açık biri olduğunuz kadar, sürekli kendinizi tekrarlayan yanlarınız da var. Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinizde taşıdığınız size anlamsız gelen sıkıntının, birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorunun yanında, sürekli ertelediğiniz bir temel sorunu bir arada yükleniyorsunuz.
12 Ocak 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 10:04 itibariyle Yay burcu üzerinde ilerlemeye başlayacak Ay, iş hayatınızdaki aktiviteleriniz, hizmet ve görevleriniz konusunda her şeyi belli bir plan dahilinde, dağılmadan planlama arzunuzun göstergesidir. Güne pozitif bir enerjiyle başladığınızı söyleyebilirim. İşte bu moral gücü güzel bir gün geçirmenizde size destektir. Cömert duygularla etrafınızdaki insanlara yardımcı olmaya çalışır, aynı şekilde size karşı da sevgi dolu davranılmasını bekleyebilirsiniz. Bazı kişiler sırf işleri görülsün diye size değişik niyetle yanaşabilirler. Böyle bir durum sezmezin halinde, hiç kimsenin sizi etki altına almasına ve iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiniz. Zaten böyle bir enerji sizi her türlü kötülükten koruyabilir. Etrafınızdaki insanlarla her türlü temasınızda ve özellikle sorumluluklarınızla alakalı konularda, eşiniz, sevgiliniz veya üzerinizde otoritesi olan insanların size karşı pek anlayışlı davranmamaları, önce kendilerini düşünmeleri gibi bir durumla karşılaşırsanız bunun kısa süreli bir durum olduğunu biliniz ve içinde bulunduğunuz durumu sakince izah etmeye çalışınız.
12 Ocak 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çaışma ortamınız ve gündelik yaşamınızda hareketli bir gün olabilir. Çalışkan, üretken yönlerinizi ortaya koyabilir, verim odaklı olabilirsiniz. Detaylara dikkat etmeyi ihmal etmeyin.
12 Ocak 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda işbirliğine ihtiyacınız olabilir. İsteklerinizi karşı tarafa aktarırken zorluk çekmeyecek ve atılımcı davranışlarınızla göz dolduracaksınız. Özellikle çevrenizde başarılı çalışmalarınız ses getirecek.
12 Ocak 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal beklentilerinizle ilgili otorite sahibi figürlerle bazı fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bugünü biraz daha iç sesinizi dinleyerek geçirmeli kendinizi rahatlatacak aktivitelerde bulunmalısınız. İşinizle ilgili bir takım fedakârlıklar yapmanız gerekebilir.
12 Ocak 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumluluklarınız artabilir. İşlerinizi iyi hale getirmek için çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Gelecek yönünde yaptığınız planlarda değişiklik yapabilirsiniz. Ticari konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Ailevi konularda farklı fikirler gündeme gelebilir. Duygusal olarak sıkıştığınızı hissedebilirsiniz.
12 Ocak 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli tartışmaların içerisine girmemek için daha net sorular sormalısınız. Bazı konuları hafife almanız sahip olduğunuz şeyleri kaybetmeniz anlamına gelebilir.
12 Ocak 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok gayretlisiniz. Bu gayretinizin mükafatını en kısa sürede göreceksiniz. Uzun zamandır yaptığınız plan nihayet lehinize sonuçlanacak. Parasal olarak da kazançlı çıkan siz olacaksınız. Parayla ilgili fırsatı değerlendirdiğinizde maddi durumunuz kat kat iyi olacak.
12 Ocak 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca maddi konularda ani fırsatlar elde edebileceğiniz, sevdiklerinize duygularınızı daha açık ifade etmeniz gereken, rüyalarınızla mesajlar alabileceğiniz, hissettiğiniz hiçbir duyguyu bastırmadan, nezaketle insanlarla paylaşmanızın faydalı olacağı bir zamandasınız. Dua, meditasyon ve enerji çalışmalarından fayda elde edeceğiniz bir zaman dilimindesiniz.
12 Ocak 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Yay burcunda seyahat ederken, gündelik işlerinizden dolayı başınızı kaşımaya vakit bulamayacaksınız. Bir yandan evcil hayvanınızla uğraşırken diğer yandan alışveriş ofis işlemleri, yazışmalar vaktinizi alır. Yüksek tempodan dolayı enerjinizi güçlendirmek için vitamin kullanabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgilenmek gündeme gelir. Diğer yandan yabancılar ve yurt dışı ile bağlantılar takip etmeniz gereken konu başlıkları arasındadır.
12 Ocak 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğunuz çevrelerden kolay sıkılacak ve farklı aktiviteler içine girmek isteyeceksiniz. Sağlığınızı fazla zorlayacak olaylardan uzak durun. 
Reklamı Kapat