Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Arkadaş toplantılarınızda sevgilinizin değişik davranışlar sergilediğini görüyor, buna bir anlam veremiyorsunuz. Dikkat ederseniz, bunların kıskançlık oyunları olduğunu göreceksiniz. .
13 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük İş Falı

Kararlılığınızı bazen inatçılığa döndürüyorsunuz. Bu da iş yaşamınızda gereksiz sürtüşmelerin nedeni olabiliyor. Yeteneğiniz, sizi hedeflerinize adım, adım yaklaştıracak.
13 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Para Falı

Aşırı sorumluluklar, sizin sürekli bir para krizi içinde olmanızın asıl nedeni gibi görünüyor. Fakat bu sorumlulukları seviyorsunuz. Parayla ilişkiniz oldukça insani.
13 Ekim 2017

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu akşam çalacak olan telefonunuz, vefasız davrandığınız bir arkadaşınızın son sitemlerini kulağınıza fısıldayacak. .
13 Ekim 2017

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünkü durgunluğunuz dikkatleri çekiyor. Düşlediğiniz bir sürü şey, bugünlerde aklınıza bile gelmiyor. Kendinizi toplamalısınız, çünkü akşama yakın önemli bir randevunuz olacak. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz.
13 Ekim 2017

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 06:02 Merkür-Satürn görünümü, iş ve finansal konuların halledilmesi ve işlerlik kazandırılması yönünde önemlidir. Hukuki açıdan haklarınızı gözetmelisiniz. Kredi ile borçlanmalar dikkat edelim. Her türlü maddeyi gözden geçirelim. Bir yakınınız size destek verebilir. İşinizde bir değişim düşünebilirsiniz. Önümüzdeki aylar içinde işinizde ilerlemek kolaylaşacak. Onun için lütfen güçlü olmadıkça mevcut işinizi değiştirmeyiniz. Saat 09:41 sonrası Aslan burcunda ilerleyecek Ay, günü kendi arzuladığınız şekilde geçirmek isteğinizi işaret eder. Aşk hayatınızda bir sorun varsa, bir belirsizlik söz konusuysa bir hayli düşünceli olursunuz. Her şey yolunda ise, aşkı teninizde hissetmekten, birlikte bir şeyler paylaşmaktan zevk alırsınız. Yanınızda size destek olan kişiler bulunmasından mutluluk duyarsınız. Siz de sevdiğiniz insanlara elinizden geldiğince yardımcı olursunuz. Saat 10:43 Ay-Jüpiter görünümü, aile içinde, iş hayatında bazı ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir. Uzlaşmazlık, tartışma ve gereksiz abartılı davranışlar sıkıntı yaratır. Her yönüyle meseleler yapıcı tarzda tartışılmalı, ele alınmalıdır. Ancak kimse buna yaklaşmaz. Bu saatlerde işimizi yaparken veya başkalarıyla iletişimde bulunurken sakin olmakta yarar var. Gönlünüzce bir gün geçirmeniz dileğimle,
13 Ekim 2017

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün öncelikle mutsuz olduğun meseleleri yoluna sokmak isteyeceksin. Şansını yeniden deneyeceğin konular olabilir.
13 Ekim 2017

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gücünüzün farkında olmanıza rağmen, hırslı yapınızı daha da körükleyecek sorumluluklar peşindesiniz. Bugün toplumsal olaylarda zincirleme konuları birbirine bağlayan çalışmalarla başarılı bir grafik sizi bekliyor.
13 Ekim 2017

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça tutkulu bir duygu ile aniden bir kişiye, duruma, ilişkiye veya nesneye ağırlıklı olarak hoş bir şekilde odaklanabiliriz.
13 Ekim 2017

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız sizi zorlayabilir. Eğitimle ilgili işlerinizde güçlü kişilerden yardım alabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek için alternatif planlar yapabilirsiniz. Olayları olduğundan fazla içine girmeyin. Bugün mücadeleci tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları güçlendirebilirsiniz.
13 Ekim 2017

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük iş ve uğraşlarınız arasında bolca hesap ve detay gündeme gelebilir. Pek çok işe aynı anda yetişmeye çalışabilirsiniz.  Kendinizi fazla yormamaya dikkat etmeli, sağlığınıza özen göstermelisiniz.
13 Ekim 2017

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.
13 Ekim 2017

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.
13 Ekim 2017

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Tam size göre duygu dolu bir gün. Zira Ay Yengeç burcunda seyahat edecek. Fakat gıda zehirlenmelerine, aşırı soğuk sıcak içecekler tüketmemeye özen gösterin.Aksi takdirde yemek borunuz zarar görebilir. Sigara gibi alışkanlıkları bırakmak için uygun bir gündesiniz. Kendinizi psikolojik olarak hazırlayın. Sevmek, sevilmek, aşık olmak, tutkulu bir cinsellik yaşamak için bundan daha iyi bir gün olamaz.
13 Ekim 2017

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş alanlarınızdaki sorumluluklarınızı kolay kavrayacak ve adım atmaktan çekinmeyeceksiniz. Dış ortamlarda veya seyahatlerde şans sizden yana olacak.
Reklamı Kapat