Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Anlamsız büyütülen problemlerden gerekli dersleri çıkarmış görünüyorsunuz. Yeniden beraberlik kararınızın memnuniyetini dostlarınız da paylaşıyor.
13 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz, kendinizi dinlendirmeyi düşünmelisiniz. Gününüzü daha anlamlı hale getirecek övgüler alabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bir araya getirdiğiniz parayı kullanacak yer ararken, kişisel öngörülerinizin yeterli olduğu düşüncesinden sıyrılmalısınız. Birkaç arkadaşınızın sizi etkilemeye yönelik fikirleri yararlı olabilir.
13 Haziran 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Ayrıntılara dikkat etmenizin karşılığını göreceksiniz. Takıldığınız birtakım detaylar, bugünlere zamanladığınız sonuçlar üzerinde etkilerini gösterecek.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş topluluğu içinde büyük mutluluklarınız var. Topluluğun bireyleri sizin için ayrı bir değer taşıyor. Aile içinde çok önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Kafanızın karışık olduğu bir gününüzdesiniz, özel bir konuda size aktarılan bilgilerin doğruluğundan emin olmaya çalışacaksınız. Sonraya ertelediğiniz bazı problemler gündeminizden çıkmayabilir.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, beklediğimiz bir para, devam eden bir dava, miras veya hukukla alakalı meseleleri çözmek isteğimizin işaretçisidir. Bu konuda iletişimde bulunuruz, başkalarıyla bağlantıya geçeriz, haklarımızı araştırırız. Önemli proje ve planlarımızı gerçekleştirmek amaçlı yurtdışı bağlantılarda bulunuruz. Kredi çekimi, burs veya bir destek alarak işlerimizi yoluna koymaya çalışırız. Eşimiz veya birlikte olduğumuz kişinin ailesiyle ilgili işleri olabilir. Başka bir yere gidebilir, sizin desteğinize, anlayışınıza ihtiyaç duyabilir. Ancak ben bu Yeniayda kararlarınızı mantıklı şekilde gözden geçirmenizden yanayım. İlişkinizin niteliği çok önemli. Ortak karar verebilmek, güvenmek, birlikte hayatı kotarmaktan zevk almak lazım. Bu anlamda sorun varsa, tabii ki gerçekçi olmalıyız. İş-eğitim-yolculuk-girişim-çevre değişikliğiyle ilgili konuları çok yönlü ele almak gerekiyor. Bu sizi yanlış adım atmaktan koruyacaktır. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişken ruh haline çevrende bulunan insanlar anlam veremeyebilir. Ortak iş yaptığın arkadaşınla sorun yaşayabilir, bu zamana kadar birikmiş sorunları teker teker gün yüzüne çıkarabilirsin. Maddiyatla ilgili endişeye kapılıp, daha fazla para kazanmak için yola tek başına devam etmek isteyebilirsin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Akrep burcuysan, bir süre yalnız kalmak isteyebilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Akrep burcuysan, çözüm üretmeye çalışırken, çok daha eski sorunlar gündeme gelebilir. Bu durum zorunlu kararlar almana neden olurken, kendinle yüzleşmeye başladığını da fark edebilirsin. Akşamüzeri günün yorgunluğunu atmak adına, evde televizyon karşısında vakit geçirebilirsin.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte uzak yol ve yolculukların kapısını aralayabilirsiniz. Yurt dışı ve yabancılarla iletişiminizi, uzaklarla temasınızı artırabilir, hızlandırabilirsiniz
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularınız önemli ölçüde gündeminizde yer alacaktır. Bu konularla ilgili önemli bilgi alışverişi ve görüşmelerin yapıldığı bir gün sizi bekliyor. Bazı ödemeler yapabilir ve büyük işlerin başlatıcısı olabilirsiniz. Bekar akrepler için yeni tanışmalar heyecan yaratabilir. Daha ilk kez gördüğünüz bu insana karşı büyük bir samimiyet ve sempati hissedebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihinsel olarak yoğun bir gün yaşamanız olası. İletişiminiz hızlı ve akıcı olacak, bu nedenle yoğunluktan bunalabilirsiniz. Yaptığınız işleri hakkını vererek tamamlamanız çevrenizden takdir getirebilir. Finansal konularda riskli yatırımlara dikkat etmenizde fayda var. Kardeşlerinizle bir araya gelebilir, sorunlarınız ile ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konularda farkındalığınız yüksek. Kendinizi karşı tarafa ifade etmek önem kazanabilir. Geleceğinizle ilgili konularda yeni planlamalar yapabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün evinizle ilgileneceksiniz. Evle ilgili değişiklik yapmanın zamanı geldi. Yaratma gücünüz sayesinde işte büyük başarı elde edebilirsiniz. Size güçlü biri destek olabilir. Para konusuna diyecek yok. Bolluk sürüyor. Sevdiğinizle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun zamandır devam eden hukuksal bir konunun olumlu sonucunu alabilirsiniz. Bugün kendinizi duygularınızı hem iş hem de özel yaşamınızda çok güzel bir şekilde ifade edebilir ve yapmak istedikleriniz konusunda çevrenizin olumlu desteğini alarak itibar görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Ortak paylaşımlarınızda artış meydana gelebilir. Sigorta, vergi, kredi ödemeleriyle bu dönemde uğraşabilirsiniz. Kariyerinizde önemli bir çıkış yaşayabileceğiniz bir süreç bu dönemi iyi kullanmaya çalışın.
13 Haziran 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi girişimleriniz için harekete geçebilirsiniz. Banka işlemlerinizin üzerine düşmek ve parasal alanlardaki kararlarınızı uygulamak için harika bir dönem başlıyor.
Reklamı Kapat