Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Partnerinizin de kişisel problemlerinizi bilmesinde yarar olacak. Bu paylaşım sizi oldukça rahatlatabilir. İçe kapanık durumlarınız, duygusal ilişkinizde yeterince beslenememenize neden olabiliyor.
13 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Yapmanız gerekli olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir süre sonra bununla ilgili huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Becerikli, yeteneklisiniz, ama girişkenliğiniz biraz uçlarda.
13 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Parayla ilgili bu tutumunuz aile içinde de tartışılıyor. Kenara para koyacak durumda olmanıza rağmen bir birikim sahibi değilsiniz. Biraz savruk olduğunuzu kabul etmelisiniz.
13 Haziran 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Beklenmediğiniz bir davet alacaksınız. Önümüzdeki günler içinde para konulu uzak bir yolculuk yapabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sıralar olumlu telaşlar içine girebilirsiniz. Verimli bir gününüzde olduğunuz için bugünkü koşuşturmalarınızın kolayca üstesinden geleceksiniz. Akşama doğru kalabalık içinde olma ihtimaliniz var. Bir dostunuzun sevincine ortak olacaksınız. Önemsiz bir sağlık sorununuzu büyütüyorsunuz, lüzumsuz kuruntulardan kurtulmalısınız.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, işlerinizi yeniden planlamada, tekrar gözden geçirmede etkilidir. Hatta öyle bir yenilik düşünürsünüz ki, sizi bir anda mutlu etsin, rahatlatsın. Bu Yeniay dostluklar, sosyal yaşam veya hayatın genelinde duyarlı olduğumuzu vurguluyor. İnsan kardeşleri, arkadaşları, ailesi veya sevdikleriyle ilgili geçmişe ait anıları, tecrübeleri, belki de kırgınlıkları hatırlıyor. Bir hedef belirlemek, kendine gelmek, bir yenilikte bulunmak farklı bir şeyler yapmak istiyor. Evet, bunlar güzel ama şartlara iyi bakmak lazım. Düşünülen şeyin artı ve eksileriyle ele alınması gerekiyor. İş mi değiştirmek istiyoruz, kredi çekmeyi mi düşünüyoruz, önümüze çıkacak bir teklifi hemen kabul etmekten mi yanayız. Bunlar iyi güzel de, ne derece doğru olacak. Her şeyin akıllıca ele alınması lazım. Çok umutsuz düşünülmemeli, sağlığımıza önem vermeli, güvenilir olanla olmayan ayırt edilmelidir. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendini olaylar karşısında kontrol etmekte zorlanacağın bir gün yaşıyorsun. Ulaşmayan mailler ve yanlış anlaşılmalar bir uğursuzluk var dedirtebilir. Hayatında bazı değişiklikler yapmak isteyeceksin fakat bunu ileriye, daha rahat olabileceğin bir zamana erteleme kararı alabilirsin. Son bir yıldır ilişki yaşayan bir Aslan burcuysan sevgiline karşı hiç olmadık bir imada bulunabilirsin. Uzun zamandır içinde beklettiğin soruların cevabını almak isteyebilir, gereksiz yere kıskançlık yapmakla suçlanabilirsin. Evli bir Aslan burcuysan, eşinin kariyeriyle ilgili yaşanacak gelişme, senin de kariyerinle ilgili karar almanı gerektirebilir. Ailesinden uzakta yaşayan bir Aslan burcuysan, yakın zamanda onlarla bir araya gelme düşüncesi seni epey heyecanlandıracak.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ruhsal, manevi konulara ilginiz artıyor. Sizin gibi bu konulara meraklı, ilgili kişilerle bir araya gelebilir, iletişimde daha sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkilerinizde yaşamış olduğunuz ve geçmişte kalan bazı ilişkiler üzerine tekrar duygusal bir muhasebe yapabilir ve kendinizi bu ilişkinin acı gerçeklerinden kurtarabilirsiniz. Kariyer yaşamınızda ise hedeflediğiniz noktaya varmak için vermiş olduğunuz mücadeleyi daha fazla arttırmanız gerekebilir. Yalnız olanlar ise yollarının kesişeceği kişilerle güzel bir toplantı esnasında karşılaşabilirler.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda uğraştığınız işlere hız katmanız olası. İşlerinizi tamamlayabilir ya da geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Bu konuda fikirleriniz ve düşünceleriniz önem kazanacak. Bugün sözleriniz ikna edici olabilir ve dengeleyici olabilirsiniz. Düşüncelerinizi yakın çevrenizle, sosyal gruplarınızla paylaşabilir, başkalarının fikirlerini de alabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Kendi başınıza kalmak sizi dinlendirebilir. Ancak; sosyal hayata dahil olmasanız bile, aile içi iletişimler bir şekilde gündeme gelecektir.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar sayesinde işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu konuşma sizin için çok yararlı olacak. İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın.n
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda kararlı bir tavır içinde olmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınız da ise; Uzun zamandır sorunlu, duygudan yoksun, tek taraflı emeğin verildiği bir ilişki yaşıyorsanız son noktayı koyarak yeni başlangıçlara doğru yol almanız mümkün.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs burcunuza geçiyor ve 9 Temmuz’a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Artık sizin için sahne alma zamanı. Görkemli aşklar ve ilişkilere yelken açarsın. Egonuzun sesine kulak verirken naif ruhunuzun beklentilerini de önemsemelisiniz.
13 Haziran 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Planlarınızı, ideallerinizi, kurduğunuz hayalleri gerçekleştireceğiniz bir yeniay olacak. İş hayatınızdaki değişimleri sindirecek ve hayatın dinamiklerini rahat algılayacaksınız.
Reklamı Kapat