Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Duyulan özlem, birtakım çabalarla, kavuşma gününü yaklaştırabilir. Kimi ortak dostlarınıza karşı biraz önyargılısınız. İlişkinizle ilgili bazı bakışları, çekemezlik olarak değerlendirmeniz gerekmiyor.
13 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerini gerektiriyor. Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Öte yanda küçük bir umudunuzda da biraz hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Özenli harcamalarla yakın bir zamanda düze çıkacaksınız gibi görünüyor.
13 Haziran 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Size yapılan uyarıları dikkate almalısınız. Çekingen davrandığınız bir oluşumda, aldığınız uyarılar size daha atak yapabilir.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakında sevineceğiniz bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı, bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz. Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar, dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri, yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 13 Haziran saat 22:43 burcunuzda doğacak Yeniay, evinizde veya ofisinizde yapılacak değişiklikler, sözel ve yazıya dönük çalışmalar, çocuklarla ilgili meslek veya aktiviteler, taşınmak, kiralamak, bir proje veya bir işle alakalı hazırlıkların göstergesidir. Diğer burçlara da aynı şeyi tavsiye ettim. Önemli bir dönemdeyiz. Çok yönlü düşünmemiz gerekiyor. Tabii ki yenilikler iyidir, hatta gereklidir de. Biz uzun vadeli ve güvenli olmasına önem vermeliyiz. Çalışma hayatı, aşk yaşantımız, çocuklarımız, sağlığımız söz konusu ise, hiçbir şeyi şansa bırakamayız. Öyle sağlam ve öyle güven vermeli ki, yaptığımız yenilik bizi mutlu etsin. Geri hareket ve tutulmaların etkili olacağı bir dönem var önümüzde. Aceleci düşünmeyelim. Hele pişsin, olgunlaşsın ve tam olarak yerine otursun. Ondan sonra karar veririz. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aynı bölümde çalıştığın iş arkadaşından işle ilgili yeni bir teklif alabilir ve bu duruma fazlasıyla heyecanlanabilirsin. Yeteneklerini ortaya koyma fırsatı bulabileceğin bu iş teklifiyle kendine yeni bir yol haritası çizebilirsin. Eğer evli bir Balık burcuysan bugün eşinle anlaşmazlık yaşayabilir, karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlayabilirsiniz. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Balık burcuysan, onunla tekrar bir araya gelmek isteyebilirsin. Gün sonunda yapacağın telefon görüşmesiyle gündemin bambaşka bir yere kayabilir. Öyle ki yakın arkadaşının evliliğiyle ilgili anlatacağı sorunlar, onunla derinlemesine konuşmana neden olabilir. Akşam saatlerinde, evdeki eşyalar üzerine üzerine gelebilir. Rahatlamak için fazla gelen eşyaları ihtiyacı olan birine vermeyi düşünebilirsin.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte sevdiklerinizle iletişimi hızlandırıyorsunuz. Sevgilinizle aranızda iletişimden kaynaklanan problemler varsa çözmenin tam sırası olabilir.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal hayatınızda yaratıcılığınızın ve hislerinizin gayet yüksek olacağı bir gün. Yaşamınızı güzelleştirecek yeni bir projeye başlamak isteyebilir ve kazanç kapınızı artırmak için başka işler yapmaya meyledebilirsiniz. Ailenizle aranızda oluşacak ani sorunlar ve baskılar karsısında agresyonunuzu yönetmekte yarar vardır.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konularla daha fazla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Aile içinde hareketlilik artabilir. Taşınmakla ilgili konular da gündeme gelebilir. Maddi konularda ummadığınız yerlerden destek alabilirsiniz. Babanıza ya da ailenize ait konular üzerinde fazlasıyla durabilirsiniz. Bu konuda daha dikkatli olmakta fayda var.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandırıyor ve beklentileriniz giderek artıyor. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alıp bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Geriliminizi sevdiğinize yansıtmayın. Ona karşı daha özenli davranmanız gerekiyor. İşlerinize ve arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırmalısınız. Pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmayın.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize zaman ayırdığınız ve dinlendiğiniz zaman gösterdiğiniz performans herkesi şaşkına uğratıyor. Ne yazık ki kendinize fazla zaman ayırmıyorsunuz. Rejim yapmak istiyor ama başlayamıyorsunuz. Birden kendinizi bu kadar sıkıntıya sokmayın. Yavaş yavaş yemekleri azaltın.
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda aşırı uçlarda olmamalı ve var olan şartlarınızı zorlayacak davranışlar içinde olmamalısınız. Hayatın size sunduklarını şükür ve tevazu içinde değerlendirmeye çalışmak ilerleyen zaman içinde kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde karşılaştığınız zorlukları kendi içinizde çözmeye çalışmalı iç sesinizin size verdiği mesajları önemseyerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda kırgınlıkların son bulması ile rahat bir nefes alacaksınız.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bu dönemde yeni bir eve taşınmak aniden gündeme gelebilir. Plansız bir şekilde yeni bir ev yatırımına girersiniz. Ortak paylaşımlarınızda sizi destekleyenler olacak. Romantizmin keyfine varın.
13 Haziran 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile hayatınızda almak istediğiniz kararları uygulayacaksınız. Emlak işlerinizde yeni adımlarınızı devreye sokun. Aile büyüklerinizin hayatını ilgilendiren kararlar devrede olabilir.
Reklamı Kapat