Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Akşamki tartışma bazı izler bırakmış gibi. Son zamanlarda sıklaşan tartışmaların lüzumsuz olduğunu düşünüyorsunuz. Onu anlamak için belki biraz daha çaba harcamanız, biraz daha birlikte olmanız gerekiyor.
13 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Bugün bir iş görüşmesi randevusu alacaksınız. Bu görüşmeyi fazla istekli karşılamayacaksınız. İş yaşamınızda rahatsız edici bir tatminsizlik yaşamıyorsunuz. Ama yine de pek huzurlu görünmüyorsunuz.
13 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Ciddi para sıkıntılarınız yoksa da, ödemeleriniz biraz sizi bunaltıyor. Akraba bağları içinde bir para meseleniz var. İlgili görünmüyorsunuz, ama içinde olmanızda fayda var.
13 Haziran 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir boşluğa düştüğünüzü hissedebilirsiniz. İletişim konularında, ilgi alanlarınızı yeniden belirleyip şekillendirmeye ihtiyacınız olacak.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, beklemediğiniz sürpriz hoşluklarla büyük bir koşuşturma içine girebilirsiniz. Bu koşuşturma. size bilmediğiniz yeni eksik yanlarınızı gösterecek. Bir arkadaş ilişkinizdeki aile içi problemler, aileye yakınlığınız nedeniyle sizi doğrudan ilgilendiriyor. Ama bu ilgiyi kesmek zorunda kalacaksınız. Birtakım konularda kendinizle yeniden tanışabileceğiniz bir gün.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, kazanç konularında ailenize, kardeşlerinize destek olmanın veya onlarla birlikte çalışmanın işaretçisidir. Ticari faaliyetler, satış, pazarlama, iletişim, seyahatle ilgili alanlardan para kazanabilirsiniz. El becerileri, aile mesleği, yazmak, konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak bu Yeniayda etkili gözüküyor. Bu Yeniayda kişisel anlamda yeniliklere açık olacağız. Fakat yapılacak her şeyin uzun vadeli düşünülmesi gerekiyor. Projelerin başkaları tarafından beğenilmesi, size kazanç sağlaması ve tatmin edici olması için piyasa şartları göz önünde bulundurulmalıdır. Çevre değişikliği, başka bir yere yerleşim, aileyi ilgilendiren konularda acele edilmemelidir. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İdeallerini gerçekleştirmek istiyorsun. Bir süredir tasarladığın internet fikrini hayata geçirmek isteyebilir ya da yazınsal anlamda faaliyet göstermek isteyebilirsin. İş ortamındaki tuttuğunu koparan tavrınla dikkatleri üzerine çekeceksin. Çevren tarafından takdir edildiğini görebilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, çevrende bir süredir senden hoşlanan kişinin varlığından bugün haberdar olabilirsin. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, tüm sorunları masaya yatırıp çözmek isteyebilirsin. Ancak eşin, sağlıklı karar almak için yalnız kalmayı tercih edebilir. Aile fertlerinden biriyle yapacağın konuşma sana geçmişi hatırlatacak.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte komşularınız ve kardeşlerinizle iletişiminiz hızlanıyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Kısa yolculuklar, görüşmeler açısından üç haftalık hızlı, hareketli bir dönem başlıyor.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Girişimde bulunmak istediğiniz bazı işlerle ilgili özellikle sosyal çevrenizden alacağınız güçlü destekler ve kuracağınız bağlantılar sayesinde amacınıza daha daha hızlı ulaşabilecek ve bu konuda gereken mutluluğu doya doya yaşayabileceksiniz. Bugünlerde içinizden geçen her dileğin gerçekleştiğine şahitlik edebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Uğraştığınız işlerle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Bu değişimler sizin çok istediğiniz bir şey olmayabilir. Varolan düzenin bozulması sizi gerginleştirebilir. Olayları daha esnek ve iyi yönünden bakmanızda fayda var. Belki de bu değişim sizin ihtiyacınız olan bir şeydir. Maddi konularınızla ilgili harcamalarınız tekrar gözden geçirebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda harekete geçmek için mücadele verebilirsiniz. Emek verdiğiniz konuları tamamlamak için iyi bir gün. İş arkadaşlarınızın yaşadıklarından etkilenebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü; Bugün otokontrolünüzü dengede tutmanız için uyarıyor sizleri. Bugün iş hayatınızda davranışlarınızın karşılığını olumlu ya da olumsuz olarak deneyimleyebilirsiniz. Yaşama daha derin daha duygusal daha özverili yaklaşır, geçmişi güne taşımaktan vazgeçebilirseniz her şey sizin için oldukça keyifli ve ödüllendirir tarzda gelişecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı temkinli yaklaşımlarda bulunmalısınız.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Kazanç ve paylaşımlarınızla ilgili yeni kararlar alma zamanı. Evde misafir ağırlamak, dekorasyonda yeni bir tarzı denemek için uygun bir dönem. Aile içi ilişkilerde düzelme meydana gelir.
13 Haziran 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konularda önemli adımlar atılabilir. Ticari girişimleriniz için destekleneceksiniz. Önünüzdeki 15 günlük dönem yatırımlarınız açısından kazançlı ve verimli olacak.
Reklamı Kapat