İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizde kendinizi bağlanmış hissettiğiniz konulara fazla tepkimecilikle yöneliyorsunuz. Kendinizi daha özgürleştirme arzunuz, yine karşılıklı anlaşmalara bağlı. Tek taraflı davranamazsınız.
13 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Düzen ve disiplin konularında katı ve ödünsüzsünüz. Zararsız ya da önlenebilir küçük zaaflara biraz daha esnek yaklaşabilirsiniz. Önümüzdeki günler içinde sizin olumlu anlamda ön plana çıkabileceğiniz bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.
13 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Tasarruf konularında biraz gevşeksiniz, ama bugünlerde edinme ihtiyacı duyacağınız gelişmeler olabilir. Kazancınız güvenli bir yaşam için oldukça elverişli. Ama birçokları gibi sizde yarın kaygısı taşıyorsunuz.
13 Haziran 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Temkinli olmanız iyi bir şey ama bir konuda size verilen güveni karşı tarafa kolay, kolay veremiyorsunuz.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde ilişki konularında yeni kazanımlar söz konusu olabilir. Bu akşam arkadaşlarla bir araya gelme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hayat dolu biri oluşunuz, arkadaş çevrenizde de bir canlılık kaynağı oluyor. Bazı önemli konularda şansınıza dayadığınız umutlar, etrafınızdakileri şaşırtıyor. Başka konulardaki umutlarınızı da onlar kadar diri tutabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, 13 Haziran saat 22:43 burcunuzda doğacak YENİAY, sözel ve yazı becerisine dayalı, iletişime dönük ve aktif şekilde fikirlerinizi öne süreceğiniz işlerin, girişimlerin göstergesidir. Hatta bu yönde insanlara yol göstererek, bildiklerinizi paylaşarak, danışmanlık vererek para kazanabilirsiniz. Bu Yeniayda aileye ait işlerden gelir elde etmek veya ailemizin geleceğini ilgilendirecek bir yatırım düşünmek mümkündür. Ancak hesap dışı gelişmelere veya beklenmedik durumlara karşı tedbirli olmak gerekiyor. Atacağımız adım, verilecek kararlar artı ve eksileriyle gözden geçirilmelidir. Özellikle kredi alarak, borçlanarak veya kenardaki paramızı kullanarak büyük bir işe kalkışıyorsak çok iyi düşünmeliyiz. Önümüzü görmeden paçaları sıvamamak gerekiyor. Başka yere yerleşeyim, iş kurayım veya mevcut sıkışıklıktan kurtulayım derken kendinizi cendereye sokmayınız. Gerçekten değer mi değmez mi diye iyi düşününüz. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel çıkarlarını açığa çıkarmak ve ona göre yolunu çizmek isteyeceğin gelişmeler yaşayacaksın. İş yerinde yaşanan gerginliğin içine çekilmek istenebilirsin. Kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, ödemelerle ilgili yaşanan gecikmeler çalışanlarınla aranda probleme oluşturabilir. Gün içerisinde yakın bir arkadaşın senden akıl almak isteyebilir ve ona yardımcı olmak isteyebilirsin. Arkadaş ortamındaki uzlaşmacı ve hoşgörülü tavrın dikkatlerden kaçmayacaktır. Eğer ilişkisi olmayan bir İkizler burcuysan pozitif enerjinle etkilediğin birini üzerine çekebilir ve hiç ummadığın anda kendini flört ederken bulabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir İkizler burcuysan, değer verdiğin kişiyle birlikte iş kurmak isteyebilirsin. Bugün aynı zamanda tamiri beklenen eşyalarını tamir ederken dikkatli olmanda fayda var. Ani bir hareket küçük yaralanmalara neden olabilir.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün burcunuzun yöneticisi Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte daha duygusal bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Bu dönemde sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirerek güven duygunuzu pekiştirmek isteyebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklık yürüttüğünüz işlerle ilgili finansal anlamda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir ve işleri takip etmemenizden kaynaklanan bir boşluk oluşabilir. Durumlar bu noktaya geldiğinde ise karşınızdaki kişilerle ciddi görüşmeler yaparak hakkınızı arama yoluna gidebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda olacak olan değişimler sizi şaşırtmayabilir. Uzun zamandır beklediğiniz bir iş fırsatı, bir aşk, bir haber gündeminize hediye gibi gelebilir. Bu haberle birlikte iletişim trafiğiniz de artabilir. Yakın çevrenizle ve ailenizle güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Maddi konularınız gayretleriniz sonucu düzene girecek.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün toplum içindeki kimliğinizle öne çıkabilirsiniz. Gücünüze güvenip, sizi bir grubun başına getirmeniz mümkün görünüyor. Birçok kişi görüşlerinize başvurmak...
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak konular. Herşeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız davet ve toplantılarda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda her şeyin istediğiniz doğrultuda ilerlediğini düşünürken sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilir, nasıl davranmanız gerektiğini şaşırabilir, öfkelenerek yanlış karar ve davranışlarda bulunarak kendinizi daha da zor bir durumun içine sokabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise beklentilerinizi çok yüksek tutmanız hayal kırıkları yaşamanıza sebep olabilir.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda burcunuzda Yeni Ay meydana geliyor. Yeni ortaklıklar için sözleşme imzalayabilirsiniz. Evlenmek, yuva kurmak konuları gündeme gelebilir. Bu dönemde yetenekleri ortaya koyacağınız bir süreç sizi bekliyor olacak.
13 Haziran 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu yeniay sizin için önemli olacak. Önünüzdeki 1 yılın atılımları için alacağınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Yenilikler gerçekleşecek, farklı bakış açınız size iyi gelecek.
Reklamı Kapat