Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkiyi başlatıp başlatmamakta son derece kararsız görünüyorsunuz. Çekingenliğinizin anlaşılır sebepleri var, ama kaybettiğiniz zaman siz farkına olmadan bir şeyleri soğutabilir.
13 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Akşama yakın saatlerde alacağınız haberler, bazı kökten kararlar almanıza neden olacak. Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Bu özelliğiniz çok takdir ediliyor.
13 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugün ilk girişiminizi yapabilir ve gereksindiğiniz desteği edinme yolunda bir adım atabilirsiniz. Bu konuda krediniz sınırsız gibi. Geleceğe dönük parasal endişelerinizi, isabetli kararlarla yok edeceksiniz.
13 Haziran 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Sizden açık olmanız bekleniyor, bunu bekleyenlerin haklı olduğunu anlamalısınız. Bazı görüşlerinizi tartışmaya kapalı olarak sunuyorsunuz.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakınlarınızla birlikte önümüzdeki günlerde eğlenceli bir kalabalığınız var, sizi biraz masrafa sokabilir. Günün ilerleyen saatlerinde, önlemeye çalışacağınız bir hareketlilik var. Bu hareketliliğin içinde belli belirsiz bir gizlilik söz konusu. Bazı dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir. Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, ilginizi çalışma hayatı, ilişki, ailevi konularda yoğunlaştırır. Sözel ve yazı anlamında paylaşımlar bir hayli etkili olur. Yeni biriyle tanışabilirsiniz veya eskiden tanıdığınız biriyle tekrar bir araya gelirsiniz. Aynı işte veya projede yer aldığınız kişiyle aranızda bir sıcaklık oluşabilir. Bir hobinizi işe dönüştürmeyi düşünebilirsiniz. Bu Yeniayda ben gelişmelere, kararlara çok yönlü açıdan bakılmasını tavsiye ediyorum. Çünkü geri hareket ve tutulmalar yakın bir zamanda etkili olacak. Onun için sağlıklı, işlerliği olan, hakikaten yararlı ve uzun vadeli olana yönelmek lazım. Görünürde olanla yetinmemek gerekiyor. Biraz hesabi düşüneceğiz bazen de aman bir şey olmaz diyeceğiz. Fakat çok daha rahat davranmamak en doğrusu olacak. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun zamandır hep aynı düzenin içinde, aynı şeyleri yaşıyor olmaktan iyice sıkılacaksın. Ufak tefek değişimler yeterli gelmemiş olabilir. Kendi işini kurmayın planlıyorsan, beraber hareket ettiğin kişinin aşırı sahiplenici tavırları, keskin kararlar almana neden olabilir. Beklemediğin bir yerden gelecek parayla, almak istediğin eşyayı zorlanmadan alabilirsin. Bugün aynı zamanda bir süredir kafana takılan sorunları halletmeye niyetlisin. Bazı konularda çevrende bulunan insanlardan kuruntulu olduğuna dair eleştiri alabilirsin. Sorgulayıcı tavrın ikili ilişkilerinde ön plana çıkarken, kendini hiç hesapta olmayan konuları konuşurken bulabilirsin. Çocukları olan bir Kova burcuysan, eşinle, çocuklarla ilgili bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsin. Evle ilgili yapacağın düzenlemelerle tarzını konuşturacaksın.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte gündelik hayatınızın, çalışma ortamınızın temposu hızlanabilir. Aynı ortamı ve mekanı paylaştığınız, her gün karşılaştığınız kişilerle diyaloğunuzu artırabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızda otorite figürlerinin koymuş olduğu kurallar çerçevesinde yaşamak bugünlerde sizi biraz bunaltmış olabilir. Biraz ruhunuzu dinlendirmeye ve çalışma ortamından arta kalan saatleri İyi değerlendirmenizde fayda görüyorum. Aşk hayatınıza dair olumlu gelişmeleri hayatınıza dahil etmek için biraz daha beklemelisiniz.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusallıktan uzak durmayı tercih edebilirsiniz. Zihinsel yanınız daha akıcı olacak. Aşk konusunda kararsız ve mantık dâhilinde hareket etmeniz olası. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz bugün daha belirgin olabilir. Sosyal çevrenizle, arkadaş gruplarınızla keyif ve eğlence dolu anlar paylaşmak sizi mutlu edecek. Aşk hayatınızda da hareketlilik var.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek ve olaylara daha iyimser açıdan bakacaksınız. Gün içinde sevdiğinizle keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak bir gün. Kendinize olan güveniniz ve pratik zekanız sayesinde işyerinizde terfi etmeniz çok yakın. Gerek iş gerek özel hayatınızda herşey toz pembe. Duygusal bağlamda yine de biraz dikkatli olmanızda fayda var. Sahiplenme duygunuzun ağır basmasına izin vermeyin.
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızın yeniden şekilleneceği tercih ve isteklerinizi netleştirerek kendi içsel dönüşüm ve değişiminizi köklü bir şekilde deneyimleyeceğiniz bir süreçtesiniz. Bu dönemde geçmişten bugüne yaşadığınız her şeyin değerlendirmesini yapacak rahatsızlık duyduğunuz her türlü davranışınızı, ilişkinizi kararlı bir tavır içinde değiştireceksiniz. Özel yaşamınız da ise aşk dolu gelişmeler ile karşı karşıyasınız.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Aşkın gözü kördür derler işte bu dönemde siz de bu sözün hakkını verenlerden olursunuz. Karşınızdaki kişiye aşık olmanın keyfine varın. Bu zamanlar kolay kolay gelmez.
13 Haziran 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz. Spora başlamak için uygun bir dönemdesiniz. Ev ve aile hayatınızda yenilik ve değişikliklerden hoşlanacaksınız.
Reklamı Kapat