Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinize daha yakınlaşmak, problemlerini paylaşmak isteyebilirsiniz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir. Onun, kendi iş hayatındaki problemlerinin stresiyle değişebileceği kaygınız, çok anlamlı değil.
13 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşte yaşadığınız bir gerilim, iş dışında da peşinizi bırakmıyor. Bu gerilimi çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek gibi görünüyor. Bugün iş arkadaşlarınızdan biriyle özel bir yakınlaşmanız olabilir.
13 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde umut bağladığını gelişmelerde, bir miktar daha paraya ve biraz daha katılıma ihtiyaç var. Hiç planlamadığınız harcamalarla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu sizi endişelendirecek.
13 Haziran 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Tepki göstermekten ve düşüncelerinizi açıklamaktan kaçınmamalısınız. Sabırlı davranarak çıkarlarınızı etkileyebilecek olumsuz birçok planı bozabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakında hedeflerinize biraz daha yakınlaşacaksınız. Uzaktaki sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem, önümüzdeki günlerde hasret gidermelerle hafifleyecek. Sevecen bir insansınız. Bu yanınız sizi kolay dost sahibi yapıyor. Bugün sevineceğiniz bir konuğunuz var. Onunla birlikte geleceğinize dair bazı planlar içine girebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, günlük hayatın temposunu yükselten, ajandanızı mutlaka kontrol etmenizi veya yeniden düzenlemenizi gerektiren zamandır. İletişim, haberleşme, sözel ve yazı anlamda etkilidir. Her şeyi düşünmek zorunda kalış sizi biraz yoracak. Ancak birçok ayrıntının da farkına varacağız. Bu aydınlatıcıdır. Tabii ki sağlığımıza önem vereceğiz. Yeniayın bir başka önemli yanı, huzur ve güvence ihtiyacıdır. Partnerinizden ilgi beklersiniz. Sadakat, korunma, kollanma, desteklenme arzusu ilişkide bir hayli önemsenir. Çok yönlü bir Yeniay bu. Bir karar vermek istiyoruz ama kalıcı olması ve bizi tatmin etmesi gerekiyor. Soru işaretleri kalmamalı. Sözgelimi ilişkide partnerin desteği, varlığı ve size kattıkları önemsenmeli. Onu yanınızda hissetmiyorsanız, sürekli toparlayan taraf siz iseniz, bu nereye kadar sürer. Karşınıza biri çıktı diyelim. Bu nasıl biridir, işi gücü, maddi durumu iyi midir, bunlara bakmalısınız. Finansal açıdan biraz daha dikkatli olmalısınız. Hani tedbirli olmak anlamında söylüyorum. Önümüzdeki süreç bunların önemini vurguluyor. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde patronun ya da üstün olan kişiyle kariyerine yönelik bir konuşma gerçekleşebilir. Sahip olduğun iyimser enerjiyi yaptığın her işe, kurduğun her iletişime yansıtabilirsin. İş arayışında olan bir Oğlak burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişiden iş teklifi alabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Oğlak burcuysan, değer verdiğin kişiyle aranızda kıskançlık krizi oluşabilir. Sakinliğini koruyarak akılcı açıklamalarda bulunman, karşı tarafın geri adım atmasını sağlayacak. İkili ilişkilerinde ailenle olan bir sorunla karşılaşabilir, sorunu halletmek adına ailene kısa süreli bir ziyaret planlayabilirsin. Akşamüzeri yakın arkadaşınla uzun uzun konuşarak, içini dökebilirsin.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte ikili ve birebir iletişimi hızlandırıyorsunuz. Eşinizle ve ortağınızla daha yakın ve sıkı bir iletişim içinde olabileceğiniz, aranızdaki anlaşmazlıklara çözüm getirebileceğiniz bir dönem başlıyor.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Özel ilişkilerde kendinizi daha iyi hissedebilir ve aklınızda yer alan bazı şüphelerden kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Partnerinize karşı daha samimi ve sıcak iletişimler içerisinde olmayı deneyecek ve özellikle ilişkilerini ciddi bir birliktelik de noktalamak isteyenler için önemli konuşmalar yapılabilecek.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma ortamınızda zihinsel açıdan daha aktif olabilirsiniz. Bu durum yorucu olsa da sizi motive edebilir. Düşüncelerinizde olumlu olmaya çalışın. Zihinsel aktivitelerde bulunmak sizi canlandırır. Eğer eğitsel bir işle uğraşıyorsanız, konsantre olmaya gayret edin. Fazla mesai yapmanız sağlınız konusunda yıpratıcı olabilir. Hizmet konularına dikkat etmelisiniz.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ufkunuzu genişletme isteği duyacağınız bir gün. Yeni şeyler öğrenmek ve iş çevrenizdeki olaylar ile kavramları açık fikirlilikle değerlendirmek isteyeceksiniz.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz başarı geliyor. Hiç ummadığınız birinden destek göreceksiniz. Bu kişi iş yerinizden ve sizi kıskandığını sandığınız biri. Aranızda güzel bir dostluk başlayacak. Evle ilgili bazı sorunlar olabilir. Bunu daha fazla büyütmemelisiniz. Herşeyin çaresi var.
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün harcamalarınızı da kontrol altında tutmalı  alım satım kredi başvurusu gibi konulardan uzak durmalısınız. Her türlü resmi hukuksal işinizde gecikmeler ve beklenmedik problemler yaşanabilir. Özel yaşamınızda güzel gelişmeler söz konusu var olan problemleri sevgi ile aşabileceksiniz.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Bugün iş hayatınıza kazanç anlamında olumlu gelişmeler yaşarsınız. Herkesin takdirini kazanacağınız bir dönemdesiniz. Aşk ve cinsel çekime dur demek zor olacak.
13 Haziran 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir işe başlamak, iş değiştirmek veya eleman almak için bu yeniayı kullanın. Sağlığınızla ilgili önemli kararlar verebilir ve bu kararları uygulamaya koyabilirsiniz.
Reklamı Kapat