Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Eleştirel düşüncelerinizin hiç olmazsa bir kısmını, çok açığa vurmamanızda yarar var. Karşılıklı saygının ilişkide bir önkoşul olduğuna inanırken, şans tanıma konusunda biraz eksiklik gösterebiliyorsunuz.
13 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Çalışma arkadaşlarınızla uyum ve dayanışma içindesiniz. Kafanıza takmaya değer bulmadığınız bazı ilişki problemleri var. İş bağlantılarınıza yönelik ikna çabalarınızda olumlu neticeler alacaksınız.
13 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz. Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, bu sıralar size yeni saygın dostluklar kazandırabilir.
13 Haziran 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Kimi zaman kendinizi anlatmakta zorlanıyorsunuz. Bir konudaki yaklaşımınız sizinle ilgili değerlendirmelerde sorulara yol açabilir.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlarınızın birçoğunun dert edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Bir kısmını oluruna bırakmanız zarar getirmeyecek. Aile ilişkilerinizde daha sağlıklı diyaloglar geliştirme çabalarınız, önümüzdeki günlerde karşılığını verecek. Bugün iyimser yaklaşımlarınız, küçük ayrıntılarda boşuna boğulduğunuzu ortaya çıkartabilir.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak YENİAY, ilişkide karşılıklı fikir paylaşımı, birlikte vakit geçirme, ortak ilgi alanları ve kafaca anlaşmanın önemini vurguluyor. Ayrıca maddi-manevi anlamda güvence arzumuzu işaretliyor. Bu yoksa eğer problemleri gözümüzde büyütürüz. Bekar Yaylar ilişkide bu olguları fazlasıyla önemserler. Eşinizin size destek olmasını istersiniz. Savurgan bir eşe, parasısın bölüşmeyen kişiye, sorunları olan partnere tahammülünüz yoktur. Haklısınız tabii ki. Ancak sizin finansal konularda başkalarıyla ilgili özel bile olsa her noktada gerçekçi olmanız gerekiyor. Koşulların sizi, ailevi ve ilişki meselelerin geçmişe dönük belki hatalı kararlar nedeniyle yorduğunu gösteriyor. Biz üstünü örttükçe, bir şekilde bize uyarıda bulunuyor. Bu uyarı aslında birçok meselenin farkına varmamızı sağlayabilir. Böyle bakmak yararlıdır. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışmaların ne denli disiplinli olsa da canın bir şey istemeyebilir, üşengeç bir ruh haline bürünebilirsin. Ancak kendine güvendiğin konularda yapılan konuşmalara kayıtsız kalamayacaksın. Özellikle bilgi gerektiren konularda ön planda olmaya çalışabilirsin. Sosyal hayatındaki mecburiyetler kendini daha iyi göstermene sebep olabilir. Yeni bir ortama girebilir ya da girdiğin ortamlarda yeni insanlarla tanışabilirsin. Zorunlu olarak katıldığın bu davetlerin birinde ilgini çeken biriyle karşılaşabilir ve uzun soluklu bir arkadaşlığın başlangıcına adım atabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Yay burcuysan, değer verdiğin kişiyle romantik bir akşam yemeği yiyebilir, geleceğinizi etkileyecek kararlar alabilirsiniz. Akşamüzeri internette kafandaki tarza uygun kıyafetlerle karşılaşabilir, alışveriş yapabilirsin.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burç değiştirmesiyle birlikte iş ve para konularında, ortak maddi konularda görüşmeleriniz, ziyaretleriniz, temaslarınız artabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Neşeli ve espritüel yönünüz ile insan ilişkilerinizde daha ön planda olacak ve toplum içinde aranılan kişi olmaya devam edeceksiniz. Hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bugünlerde daha fazla iyimser ve olumlu düşünmeniz olayların seyrini bir anda değiştirebilir. İşinizde göstermiş olduğunuz başarınız yakında meyvelerini verebilir.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Finansal konularınız gündeminizi etkileyebilir. Hiç beklemediğiniz bir yerden maddi destek alabilme ihtimaliniz yüksek olabilir. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde hareketli ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Bugün beraberliklerinizde daha sabırlı olmalısınız. Ortaklaşa konularda aksilikler üzerine gitmektense beklemeye gayret edin.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eşinizin yapacağı bir sürpriz sizi şaşırtabilir. İlişkinize renk katacak bir takım planlar söz konusu olabilir. Anlaşmazlıklara karşı çok daha esnek ve uyumlu olmaya çalışın.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal bir gündesiniz. Yaşama pembe gözlüklerle bakabileceksiniz. Böylece gününüz huzurlu ve mutlu geçecek. Bu moralli halinizi devam ettirebilirseniz his ve çalışma hayatınızda bunun olumlu yansımalarını görürsünüz. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün sizin dışınızda yaşanacak gecikmeler olabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Yaşanan bu durum önemli işlerinizin aksamasına neden olabilir. Birlikte çalıştığınız insanların sorumsuzca yaklaşımları sebebiyle yaşanabilecek bu duruma kontrollü davranarak engel olabilirsiniz. İnsanların umursamaz tavırları sinirlenmenize ve buna bağlı sağlık problemleri yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise sakinlikle geçirilmesi gereken bir gündesiniz.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. İki kişiye birden ilgi duyabilirsiniz. Zihinsel olarak sizi besleyen insanlara çekileceksiniz. Diğer yurt dışı bağlantılarınızdan yana yüzünüz gülecek.
13 Haziran 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkinizle, ortaklı işlerinizle ve taşınmayla ilgili kararlarınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki süregelen sıkıntılarınıza bu yeniayda son verecek ve rahatlayacaksınız.
Reklamı Kapat