Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

İçinizdeki bugünkü coşkuyu açıklarken yaşayacağınız ifade güçlüğü, partnerinizde birtakım sorular uyandırabilir. Olası sıkıntılı bir akşamın nedenleri arasında sizin payınız daha büyük olacak.
13 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir. Bugünkü iyimserliğinizi işinizde de kullanmanızda yarar var, bazı olumsuzlukları başka türlü değerlendirebilirsiniz.
13 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Küçük bir ödemeniz size hatırlatılacak. Bu nedenle biraz keyfiniz kaçabilir.
13 Haziran 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konu karşısında soğukkanlı ve dikkatli olmanız gerekebilir. Acele karar verme durumunda kalacağınız gelişmeler içinde kalabilirsiniz.
13 Haziran 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam üzeri bir görüşme yapacak ve kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Bu görüşmede birçok konuda fikriniz değişebilir. Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik seçeneklerle yüz yüze gelebilirsiniz. Bir konuyla ilgili bir kararsızlık yaşamanız söz konusu, temkinli davranmak isteyecek, yakınlarınıza danışacaksınız.
13 Haziran 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 13 Haziran saat 22:43 İkizler burcunda doğacak Yeniay, iç dünyanızdaki gerginliğin, her şeye herkese karşı belli bir mesafe takınmanın, hatta sinirlenmenin, bazı gizli düşünce ve planların işaretçisidir. Ne yaptığınızın bilinmesini istemezsiniz. Çünkü hazırlık yapıyor, bu nedenle gizliyor olabilirsiniz. Aynı şekilde başkaları da size karşı bu düşünceler içinde olabilir. Ne yapıyorsunuz merak edebilirler. Kurt kılığında kuzu olabilirler. Herkes dost değil çünkü. Karşınıza çıkan bir teklif, yenilik ve değişimin maddi veya manevi anlamda size artı ve eksilerine iyi bakmak gerekiyor. Parasal işlerde, ikili ilişkilerde, yeni tanıdığınız insanlarla ilgili gelişmelerde aklınız başınızda olsun. Endişeli veya kaygılı olun demiyorum. Ancak çok fazla rahatlık, aşırı güven, hesabı bilmemek, yarar yerine zarar getirebilir. Biz akıllı olmalıyız. Yeniayın sizler için güzelliklere işaret olması dileğimle,
13 Haziran 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok ilginç haberler alabilir, bir anda gündeminin değiştiğine şahit olabilirsin. Yaptığın iş görüşmesinden beklediğin yanıtı alamayabilirsin. Su burcu olman sebebiyle karşılaştığın olaylar psikolojini fazlasıyla etkileyebilir. Aile şirketinde çalışan bir Yengeç burcuysan, hisselerin devredilmesi ya da ortaklıkların bozulması söz konusu olabilir. Uzun süredir ilişkisi olan bir Yengeç burcuysan, ilişkini bir adım ileriye taşımak isteyebilirsin. Evli bir Yengeç burcuysan, eşinin yapacağı sürprize inanmakta güçlük çekeceksin. Akşamüzeri uzun zamandır görüşmediğin arkadaşlarınla buluşarak hasret giderebilirsin. Arkadaşlarının birinin hayatındaki gelişmeden yeni haberdar olmak seni biraz üzse de, sevincine ortak olacaksın.
13 Haziran 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür'ün burcunuza ilerlemesiyle birlikte iletişim yaşamınızın vazgeçilmezi haline gelebilir. Kendinizi daha çok ve daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme geçiyorsunuz.
13 Haziran 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda değişime direndiğiniz ya da duygularınızın esiri olduğunu düşündüğünüz konu ile ilgili tekrar bazı olaylar yaşayabilir ve bu sefer kendinizi değişim rüzgarına kaptırmak isteyebilirsiniz. Siz ne kadar bazı şeyleri istemiyor olsanız da gerçekleşen bu yeni durum sayesinde alışmanız hiç de zor olmayacaktır.
13 Haziran 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uğraştığınız işlerde farklı yöntemler denemek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız ve zekânız sayesinde keyifli sonuçlara ulaşmanız an meselesi. Finansal konularda daha önceden yapmış olduğunuz işlerin meyvelerini alma ihtimaliniz yüksek. Sahip olduğunuz imkanlar motivasyonunuzu ve gücünüzü arttıracak.
13 Haziran 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteklerinizin değiştiği bir dönem. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve isteklerinizi anlatın. Böylelikle aşkınız büyüyecektir.
13 Haziran 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızdaki yoğunluk davranışlarınıza da yansıyor. Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. Içinizdeki fırtınaları iş yaşamınıza aksettirmeyin. Rahatlamak için bütün yarım kalmış işlerinizi bitirmekte yarar var.
13 Haziran 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda aşırı uçlarda olmamalı ve var olan şartlarınızı zorlayacak davranışlar içinde olmamalısınız. Hayatın size sunduklarını şükür ve tevazu içinde değerlendirmeye çalışmak ilerleyen zaman içinde kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde karşılaştığınız zorlukları kendi içinizde çözmeye çalışmalı iç sesinizin size verdiği mesajları önemseyerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda kırgınlıkların son bulması ile rahat bir nefes alacaksınız.
13 Haziran 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün itibariyle Venüs Aslan burcuna geçiyor ve 9 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aynı zamanda İkizler burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Hakkınızda çok konuşulan bir dönemdesiniz. Başarılarınızdan söz edilmesi sizi mutlu etse de kıskananları görmezden gelin. Becerikli, iyi niyetli tavırlarınızın meyvesini yeme zamanı.
13 Haziran 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeniay, geri plandan yürüttüğünüz işleriniz için karşınıza seçenekler getirebilir. Diğer burçların aksine harekete geçmemeli ve planlarınıza yoğunlaşmayı tercih etmelisiniz.
Reklamı Kapat