Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

kendinize güvenin, olur olmaz nedenlerle duygusal zayıflıklar göstermeyin. Sevdiğiniz kişi hakkında duyduklarınız her ne kadar moralinizi bozsa da ondan kolay kolay vazgeçemiyorsunuz
13 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük İş Falı

Bugün bazı beklediğiniz gelişmelerin hız kazanması sizi mutlu edecek. Çalışma şevkinizi arttıracak. Yeni konulara el atmadan önce elinizdeki işi hakkını vererek tamamlamalısınız.
13 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Para Falı

Parasal yönden yaptığınız küçük bir yatırım dışında oldukça zor durumdasınız. Bugün maddi sorunlarınız için çözüm bulmaya çalışacak aile yakınlarınızdan yardım bekleyeceksiniz.
13 Kasım 2013

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün büyük kararlar almanız ve acilen bunları uygulamanız gerekirken kendinizi kızağa çektiniz. Bu yüzden bazı işleriniz yarım kalabilir.
13 Kasım 2013

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kafanızda bir yığın soru ile dolaşıp duracaksınız. Aile içinde üzerinizdeki baskının biraz hafiflediğini hissedeceksiniz veya siz umursamaz olacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla aranızda gelişen tatsız bir durum canınızı sıkacak ama gelecek günler için de bundan iyi bir ders çıkaracaksınız. Ailenizdeki yaşlı bir büyüğünüzün sağlık sorunları ile uğraşacaksınız.
13 Kasım 2013

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 09:39 itibariyle Çarşamba günümüzün tümünde etkili olacak Ay-Koç burcu ilerleyişi,  para olgusunun güç ve iktidarla eş değerde olması nedeniyle,  doğal olarak parasal konularda mücadeleci olmanızı sağlayacaktır.  Tek isteğiniz sırtınızdan vurulmamasıdır. Sahip olduğunuz değerler konusunda kimi zaman yırtıcı bir kuş gibi davranabilirsiniz. Belki bu sizin yapınıza uygun değildir. Ancak sesinizi çıkarmadığınızda da bazı kişilerin sizi ezeceğini bilirsiniz. Hakkımsa benim olmalı, değilse zaten işim olmaz diye düşünebilirsiniz.
13 Kasım 2013

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcı düşüncelerinizdeki olumlu performansı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlerseniz, ilişkiniz her anlamda pozitif olacaktır.
13 Kasım 2013

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün para konusu sizin için öncelikli olacak. Bir ihtiyacınız için yapacağınız harcama gözünüze batabilir. Daha fazla kazandıracağını düşündüğünüz bir ticari girişim ya da kazanç kaynağı gündeme gelebilir. Tedbirli olmalısınız.
13 Kasım 2013

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı konuları abartma veya olayların sizi büyüleme ihtimali var. Konuları değerlendirirken her şeyin mükemmel olacağı kadar, verebileceği maksimum rahatsızlıkları da düşünmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konular günlük akışta veya genel yaşamsal rutinde değişiklik yapma isteği uyandırabilir ya da bu türde konularla kendinizle veya çevrenizle mücadele etmeniz gerekebilir. Sabah saatleri hariç rahat hareket etmeyi hedefleyebileceğimiz bir gün.
13 Kasım 2013

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İradeli hareket ettiğinizde yeni kaynaklar yaratmak, iş hayatının getirdiği yeni koşulları avantaja çevirmek elinizde. Daha sıkı çalışılması gereken bu süreçte orijinal fikirler üretebilirsiniz. Maddi açıdan yaşanabilecek kayıpları ise kontrol etmeye çalışın. Zira dengesizce yapılabilecek alışverişler sonucu planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.
13 Kasım 2013

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kartınız Ruh... İkili ilişkilerinizi saklamaya bir hayli çaba sarf etmenize rağmen açığa çıkabilir. Sevginize zarar verebilirsiniz.
13 Kasım 2013

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yoldan kısmetiniz var. Çevrenizden biriyle konuşacak ve çok yararlı bilgiler edineceksiniz. İleride bu bilgiler sayesinde işte daha başarılı olabileceksiniz. Çok kararsızsınız. Kesin kararınızı verin ve bir işte sebat edin. O zaman istediğiniz paraya da kavuşursunuz.
29 Ekim 2008

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç gün öncesinden kalan işlerinizle uğraşırken, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Akşam saatlerindeki planlarınızın tümünü, çok yorulduğunuz için erteleyecek ve erkenden uykuya dalacaksınız... Çalışmalarınızı bir plana ve programa göre ayarlamanız, kuşkusuz, sizin açınızdan daha hayırlı olacaktır.
Reklamı Kapat