Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizdeki yaratıcılık günden güne artıyor ve farklı bir boyuta ulaşıyor. İlişkinizi daha da farklı hale getirmek için sevgilinizle konuşup kendinize değişik sosyal aktiviteler seçebilirsiniz.
13 Mart 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İş konusunda sağlam kararlar verebileceğiniz bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla bir takım ortak çalışmalara girişebilir ve ileriye dönük yatırımlara ilgi gösterebilirsiniz.
13 Mart 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Bugün yapmanız gereken bir ödeme yüzünden sıkışabilirsiniz. Bir arkadaşınız veya ailenizden borç almak zorunda kalabilirsiniz. Bundan böyle borçlanırken daha bilinçli hareket etmelisiniz.
13 Mart 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Yakınlarınızın ihmali yüzünden bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu soğukkanlılıkla çözmeye çalışın.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İçinizdeki dayanılmaz yenilenme ihtiyacı, zorlama şeyler yaşamak istemeyişinize bir tepki olabilir. Bu yüzden ne iş yaşamınızda ne de aşk yaşamınızda pek güvenilir durmuyorsunuz. Yakın geçmişinizdeki bir olayla ilgili kendinizle barışma gayreti içindesiniz. Fakat bu konudaki niyetliliğiniz, bunu biraz saplantı gibi yaşamanıza neden olabiliyor.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. - Hayatta gerçekten değerim verdiğim en önemli şey ne? İşte bu soruya cevap vermenin günü. Bazılarınız aşk, kimileri para veya iş hayatı diyebilir. Burada önemli olan arzu ve isteklerimizi elde etme çabanız ve kendinize olan güveninizdir. Bu varsa, değer verdiğiniz her şeyi elde edebilecek güçtesiniz demektir. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, iş ilişkilerinde, günlük hayatta, yakınlarımızla ilişkimizde olumsuz durumlara neden olabilir. Daha fazla çaba sarfederiz, anlayışlı olmaya çalışırız, fakat birileri üstümüze gelir. Baskı altında kaldığımız için en ufak bir meseleyi yanlış anlarız. Aynı şekilde birileri de bizi ters anlayabilir. Yaşça büyük kişiler bizi baskı altına alabilir, bizden çok fazla şey bekleyebilir. Benim tavsiyem bu saatlerde elden geldiğince kimseye bulaşmamak, zamana bırakmaktır. Zamanla her şey anlaşılır ve kendiliğinden düzelebilir. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırsızlıktan uzak durmamız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı iyi kullanmamız lazımdır. Kapris, gereksiz alınganlıkların, saplantılı düşüncelerin günü değildir. Karşılıklı diyalogla çözülmeyecek sorun yoktur. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, kırgınlıkları ortadan kaldıran, gün içinde yaşanan olumsuz durumları tedavi edici, rahatlatıcı olumlu bir enerjidir. Sakinleşiriz, canlanırız, rahatlarız. Aşk konularında moralimiz ve şansımız yükselir. Sevdiğimiz kişiyle bağımız güçlenir. Güzel bir haber alırız. Bu saatlerde keyfimiz yerine gelir.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gizemli ruh halin ketum biri olarak tanınmana neden olabilir. Duyacağın bazı sözler canını sıkabilir.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeteneklerinizi ve kişiliğinizin özgün ve parlak yönlerini daha fazla gösterebileceğiniz bir gün olabilir. Ancak egoların özellikle gündelik yaşamınızda ve çalışma ortamınızda ilişkilere zarar vermemesine dikkat etmelisiniz.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde aile yaşamınızda ilgili konular bugün sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Onlardan bazı konularda yeteri kadar destek görmediğinizi hissedebilirsiniz. Ancak bu noktada şunu da bilmeniz belki gidişat açısından daha da uygun olabilir. Onlar da destek verecekleri konuyu henüz yeteri kadar bilmediğinden size yardımcı olamaya bilirler. Bu konuda planlarınızı eyleme dönüştürmek için yeterli verileri toplamalı ve birkaç kişiye danışarak yola çıkmalısınız. Aksi takdirde başladınız işten geri dönmek durumunda kalabilirsiniz.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizde eskimiş ve gereksiz eşyaları geri dönüşüme göndermek için uygun bir göndesiniz. Ev almak ya da evinizin bir bölümünü yenilemek isteyebilirsiniz. Bu konularda fırsatların olduğu, yeniliklere açık zamanlar içindesiniz. Geleceğinizi güvence altına almak için başka yatırımlar imkânları da karşınıza çıkabilir. Kararlarınızda sezgilerinize güvenebilirsiniz.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Parlak zekânızı kullanmanız gereken bir gündesiniz yaşanan gelişmelere göre aynı hızda karar ya da kararlar vermeniz gerekebilir. Bugün gelişen her şey sizin iyiliğiniz içindir. Devam eden bir işinizin son bulması özel yaşamınızda ki insanın hayatınızdan çıkıp gitmesi gibi. Her son yeni bir başlangıçtır ilkesinden yola çıkın ve gelişmelere müdahale etmeden sakinlikle karşılamaya özen gösterin. Yaşamınızda sizi yoran size engel olan her şey çıkıp gidecek ve siz yeni enerjilerle yeniden doğduğunuzu hissedeceğiniz harika deneyimler yaşayarak gücünüze güç katacaksınız.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, zaten doğanız gereği kuvvetli olan hisleriniz, iyice öne çıkmaya başlayabilir. Bu durum sizi, ilişkileriniz konusunda çok daha hassas yapacak, çevrenizdeki insanların ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermenizi sağlayacaktır.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konularda muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, toplu paralar, alım satım gibi işlerinizde şanslı olduğunuz bir zamanda iken, bu süreçte ilişkilerinizde romantik yeni başlangıçlar yapabilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Devam eden ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş yaşamınızın akışını değiştirecek önemli bir toplantıya katılabilirsiniz. Diğer yandan adı bilinen güçlü bir kurumsal yapıyla aranızda sinerji oluşur. İkili ilişkilerinizle ilgili önemli bir karar alma zamanı. Ev almak, yatırım yapmak gibi temel konular zihninizi kurcalar.
13 Mart 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanata ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde kendinizi gösterecek değişik şanslarla karşılaşacaksınız. Bugün, beraber iş yaptığınız insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. 
Reklamı Kapat