Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin yakın bir zaman önce uygunsuz hareketlerinden fazlasıyla rahatsız oldunuz ve ona artık kuşkuyla bakıyorsunuz. Partnerinize bu hareketlerden vazgeçmesi gerektiğini söyleyin.
13 Mart 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş yerinizde bu sıralar çok sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve iş arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Yakında amirinizden zam haberi alacaksınız ve bu kötü günleri geride bırakacaksınız.
13 Mart 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Son günlerde parasal açıdan sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve bunun sebebi de savurgan kişiliğinizden ileri geliyor. Parasal konularda kontrolü elinizde tutmayı öğrenmelisiniz.
13 Mart 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Aile içi ilişkilerinde daha öz verili ve yapıcı davranmaya özen gösterirseniz ebeveynlerinizin sevgisini kazanabilirsiniz.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınır tanımayan, özensiz davranışlara karşı, önümüzdeki günlerde dikkatli olmalısınız. Aile ilişkilerinizde bir konudaki yetersizlik, size bazı ek sorumluluklar yükleyebilir. Eski dostlarınızı aklınızdan çıkartamıyor oluşunuzun gönlünüzde yarattığı boşluğa, bugünlerde yeni konuklar yerleşebilir. Bu anlamda birtakım ziyaretler için kapınız açık olmalı.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Özgürce yaşamak arzumuz yükseliyor. Sadece kendimize yakın bulduğumuz kişilerle görüşeceğiz. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, parasal konulardaki işlerimizi dikkatlice yapmalıyız. Kime güveneceğimizi bilelim. Araştıralım. Aceleye getirmeyelim. Riskli yatırım ve girişimlerden uzak duralım. Sağlam ve uzun vadeli düşünelim. Hemen olsun bitsin diye, yanlış kararlar vermeyelim. Bu saatlerde karşımıza çıkacak kişilere, yaptığımız işlere, karşımıza çıkan fırsatlara çok dikkat edelim. Ne kadar doğru olur, ne getirir, ne götürür hesabını yapalım. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, sizi olduğunuz gibi kabul etmelerini istersiniz. Size ters davranılmasından, muhalefet edilmesinden hoşlanmazsınız. Ruhunuz özgür olmak ister ve içinizden geldiği gibi davranırsınız. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, gündüz yaşanan sıkıntıları gideren ve doğru bir karar verilmesini sağlayan enerjidir. Sezgilerimiz bize rehber olacaktır. İyi niyetli çabalarımız karşılık bulur. Bizim için hayırlı olan gerçekleşir. Yolculuk, iş girişimleri 17 Mart tarihindeki Yeniayın güçlü desteğini de hesaba katarsak olumlu yönde gelişmeye başlar.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günleri, hareketli bir şekilde karşılıyorsun. Akşam yapacağın bir telefon görüşmesi yeni başlangıçlara gebe olabilir.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize duyduğunuz güven ve cesaret, liderlik vasfınızı daha da ortaya çıkarabilir. Oldukça cömert davranabilirsiniz ancak maddi ve parasal kayıplara dikkat etmelisiniz.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün amaçlarınızı ve isteklerinizi masaya yatırmak ve bu konuda hızlıca bir geçiş planına yönelmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda rasyonel yaklaşımlar içinde olmanız size daha büyük kazanımları beraberinde getirecektir. Ancak biraz daha sabırlı olmalı ve sizin için en iyi şartların oluşmasını beklemelisiniz. Güneş ve Neptün'ün sizin burcunuzda kavuşum yapması, hayalleriniz veya hedefleriniz açısından biraz daha beklemenizi ve bu zamanda yanılgılara çok açık olabileceğinizi mesajlıyor.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi şaşırtacak beklenmedik haberler alabilirsiniz. Hakkınızda bazı gizli kalmış konuların tekrar gündeme gelmesi mümkün olabilir. Sezgisel olarak şüphe duyduğunuz konuları araştırmanızda fayda olabilir. Yeni adımlar atmaktansa kendinizi dinlemeye vakit ayırabilirsiniz. Bugün çeşitli ruhsal çalışmalar yapmak için de uygun bir gün.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ise bugün ortaklaşa yapacağınız işler gözünüzü korkutmasın sorumluluğu paylaştığınız sürece sonucun başarılı olacağından emin olabilirsiniz. Uzun süredir arkadaş olduğunuz bir insanın size karşı beslediği özel duygularını itiraf etmesi ile şaşırabilir yine bir beraberlik içindeyseniz ve ilişkinizin adını bir türlü koyamıyorsanız bugün partnerinizden evlilik teklifi alabilirsiniz. Ayrıca siz boşanma arifesindeyseniz eşiniz bugün barışmak için ondan hiç beklemeyeceğiniz yaklaşımlarda bulunabilir. Anlayacağınız duygusal konuların sürpriz gelişmelerle ön planda olduğu bir gündesiniz.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, ani verilen bir kararla seyahate çıkabilirsiniz. Bu seyahati, uzakta yaşayan yakın akrabalarınızı görmek için gerçekleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızı yanınıza alıp kısa bir geziye çıkmanız da mümkündür.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sezgilerinizin yüksek olduğu, meditasyon ve enerji çalışmaları yapabileceğiniz, sakin ve sessiz ortamlarda sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebileceğiniz enerjisi yumuşak olan bugünde sevdiklerinizle size özel olan sakin ve sessiz ortamlarda yapacağınız görüşmeler moralinizi yükseltecektir.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizin naif ruhunuzu zorlayan bir gün. İlişkilerdeki katı, baskıcı ve aşırı realist tavırlar, sizi yorar. Beklediğiniz parada gecikmeler yaşayabilirsiniz. En iyisi bugün olaylar arasında saklı kalan espri ve neşeyi sezgilerinizin gücüyle yakalayın. Masaj, pilates, yoga size iyi gelir. Her türlü estetik müdahaleden kaçının.
13 Mart 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğitimsel alanda ve geleceğe yönelik adımlarınızda şanslarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal çevre sorumluluklarınız sizi en çok para yönünden vurabilir. İlişkilerinizde sıkıntılara açıksınız 
Reklamı Kapat