Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Kendinizi bir masal prensi gibi havalarda hissetme hakkınız elbette var ama unutmayın ki size bu gücü veren, karşınızdaki insanın duyguları ve size olan sevgisidir. Ya o da size, senin masal kahramanlığın ne işe yarar, bu bendeki aşk olmazsa derse.
13 Mart 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızdaki uzun süreli ilişkilerin sayısı az ama kökleri sağlam, bunlara güvenebilirsiniz. Yıldızlaşacağınız bir iş imkanı önünüze çıkabilir, fazla tereddüt etmeden içine girebilirsiniz. İş geliştirmede önemli nokta cesarettir, ana konuları kesinleştirip yola koyulmaktır. Kervan yolda düzülür sözü size tam uyuyor. Müthiş bir başarınız çok uzakta değil.
13 Mart 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Para yönünden bir sıkıntınız hiç olmadı, olmayacak da. Ama kafanızdaki projeleri hayata geçirirken dara düşüp borçlanabilirsiniz. Bir kenarda kesin güvence olacak bir birikiminiz olmalı.
13 Mart 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Sosyal hayatınız sıkıştı, sıkıcı ilişkiler arasında kaldınız, bir süre için çevre değiştirmenizde yarar var.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sınırlamayı düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, bunu başarabilmeniz halinde sizi epeyce rahatlatacak, üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz birinin ekonomik açmazları sizden destek bekliyor. Bunun için şartlarınızı fazlaca zorlamanız gerekebilir. Son günlerdeki sempatikliğiniz, içinizde henüz açığa çıkartmak istemediğiniz bir coşkunun varlığını çok belli ediyor.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Arkadaşlık ve sosyal çevrenizle alakalı konularda etkili olan bu yansıma, geçmişte yaşanan bazı olayların tekrar önünüze çıkması anlamı da taşıyabilir. Sizi anlamamakta ısrar eden kişilere anlayış göstermezsiniz. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, çıkarlarımıza ters düşen durum ve ilişkilerin işaretçisidir. Bizim penceremizden bakmazlar duruma. Bu da bizi rahatsız eder, kaygılandırır. Çok sevmenin, tutkuyla bir şeyleri istemenin ancak elde edememenin göstergesi de olabilir. Doğal olarak gerginleşiriz, mesafe koyarız ve duruma tarafsız bakmakta zorlanırız. Bu saatlerde finansal konulardan ilişkilere kadar her meselede elden geldiğince sakin ve olgun davranmamız yerinde olacaktır. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, inatçılığınızın tavan yapması anlamı taşır. Yani kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın fikirleriniz üzerinde tesirde bulunması mümkün değildir. Yaratıcı yönleriniz bugün ön plandadır. İç dünyanızda sizi rahatsız eden konular üzerinde konuşmaktan hoşlanmazsınız. Hatta sanki her şey yolundaymış tarzı hareket edebilirsiniz. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü gündüz saatlerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları farklı bir bakış açısıyla ele almamızı, şifaya kavuşturmamızı sağlar. İlişkileri güçlendirir, güzel niyetli yaklaşım ve paylaşımlar yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırır. Burada önemli olan, sevginin gücüdür. Problemler de bu güçle çözüme kavuşur.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendince yaptığın planlar, ani gelişmelerle bozulabilir. İlişkin varsa, tekrar gözden geçirebilirsin.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişki veya bağlantı kurmak ve ortaklıklar konusunda kendinizi oldukça motive ve istekli hissedebilirsiniz ancak ego çatışmalarına karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Beklentiler konusunda ısrarcı olmamanız gerekiyor.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yakın çevrenizde bazı gizli paylaşımlar yapabilir ve onlardan sırlarınızı saklamasını isteyebilirsiniz. Bu yeni bir işin veya yeni bir fikrin paylaşımı konusunda olabilir. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken konu gerçekten bu sırrı tutabilecek arkadaşınıza söylemeniz olacaktır. Aksi takdirde bu konuşmalar başkalarına yine gizli yollardan aksettirilebilir ve siz zor durumda bırakabilirsiniz. Bugün aynı zamanda bazı konular sizde stres durumları yaratabilir. Bu duruma aşmak için kendinizi biraz meditasyon konularına yöneltmeniz gerekebilir.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çalışma arkadaşlarınız içinde iyimser tavırlarınız ile dikkat çekebilirsiniz. İş konularında yeniliklere açıksınız. Problemlere buluşçu bir bakış açışı getirebilir, yeni çözüm metotları geliştirebilirsiniz. İş organizasyonunuz içinde önemli değişiklikler gündeme gelebilir. Günün yüksek temposu içinde sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş ve özel yaşamınızda belli bir sebebe dayanmaksızın alınganlıklar ve agresif tavırlar sergileyerek çevrenizde bulunan insanları kıracak davranışlarda bulunabilirsiniz. Kontrollü olmanızda fayda var. İşlerinizin planladığınız hızda gitmemesi sizleri gergin bir ruh hali içine soksa da öfkenizi sizi önemseyen insanlardan çıkarmamayı öğrenmelisiniz. Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir süreçtesiniz. Yeter ki olumsuz düşüncelerinizden bir an önce uzaklaşın ve işinize her zamankinden daha fazla önem gösterin. Özel yaşamınızda ise birlikteliği olan Başak’lar eş ya da sevgilinize daha fazla vakit ayırmalı ve onun da ilgisini çeken aktiviteler hazırlayarak ilişkinizi canlandırmalısınız.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Görev ve sorumluluklarınıza, daha büyük önem vermeye başlayabilirsiniz. Öyle ki, kendinize vakit ayırmak bir tarafa, bunu aklınızdan bile geçirmeyebilirsiniz. Yine de, çabalarınız ve başarılarınıza bakarak keyif almanız ve rahatlamanız mümkündür.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda koşmak isterken evdeki neşesiz ortam motivasyonunuzu çok düşürüyor.Aile içi meseleleri çözmek ve gerekli düzenlemeleri sağlamak epey daha vaktinizi alır. Bu nedenle iş hayatınızdaki hızlı akışı ve değişken koşullarla önünüze çıkan fırsatları değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Ortak paylaşımlarınızda can sıkıcı detaylarla uğraşabilirsiniz.
13 Mart 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğiniz insanla iletişiminiz güzel çalışabilir. Ortak parasal işlerinizde bazı sorunlara açık olabilirsiniz. Diğer insanlarla olan bağlatılarınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. 
Reklamı Kapat