İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda genel olarak olumlu etkiler altında kalacağınız ve kendinizi iyimser hissedeceğiniz bir gündesiniz. Hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilir ve ilginç bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.
13 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Bugün yeni kararlar almak ve aldığınız kararları hızlı bir şekilde uygulamak için uygun etkiler altında olacaksınız. Ancak bu konuda değer verdiğiniz kişilerin fikirlerini almalısınız.
13 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda bugün oldukça dikkatli olmalı ve gözünüzü dört açmalısınız. Maddi konularda karşınıza küçük bazı imkanlar çıkabilir ancak bunları iyi değerlendirmeniz durumunda sonuçlar son derece olumlu olacaktır.
13 Mart 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün iş yaşamınızda disiplinli çalışmalarınız sayesinde başarılı olabileceğiniz etkiler altındasınız.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde, kendinizi hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz. Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünmeniz, dostlarınızı size karşı belli bir hassasiyet göstermek durumunda bırakıyor.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Yolculukları işaret eden bu enerji, değişime olan ihtiyacımızı vurguluyor. Dostluklara önem vereceğiz, özgür olmak isteyeceğiz. Kısıtlanmaya, zorlanmaya gelemeyiz. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, sosyal hayatı biraz kısıtlıyor. Duygularımızı göstermekte, çevremizle bağlantı kurmakta zorlanıyoruz. Bu bir yorgunluk, keyifsizlik, isteksizlik halidir. Her ne kadar aktif bir kişi olsanız da, bu saatlerde yavaşlarız, durgunlaşırız, hatta gerginleşebiliriz. Kimsenin sizi zorlamasına tahammülünüz yoktur. Mesafeli davranırsınız. Finansal konularda sıkışıklığı gidermek, rahatlamak arzunuz yükselir. Bu saatlerde önemli kararlar vermemekte yarar var. Borç-alacak işlerinde tedbirli olunuz. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, özel biri olduğunuzu düşünmenizi, kendinize daha fazla özen göstermenizi sağlıyor. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, elden geldiğince iyi niyetli olmaya ve insanları anlamaya çalışırız ve başkalarından da bunu bekleriz. Hakkımız olanın verilmesi, gelişmelerin umduğumuz şekilde olması tüm dileğimizdir. Zorlayıcı etkenlerle mücadele etmek ve başarıya ulaşmak için moral desteğine ihtiyacımız vardır. Duyarlılık ön plandadır. Anlayışsız ve sadece kendini düşünen kişilerle aramızda mesafe koyarız. Bize olumlu yaklaşıldığında bu mesafe ortadan kalkacaktır. Ufak tefek sağlık problemleriniz bu saatte artabilir ancak çok önemli bir probleme neden olmaz.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ortamında birilerinin işten çıkarılması söz konusu olabilir. Bu durum seni çok endişelendirecek.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel istek ve beklentiler konusunda ısrarcıyız. Kendinizi iş ve hedeflerinize fazla odaklanmış hissedebilirsiniz, işe ve kariyere yönelik planlarınıza çok fazla kilitlenebilirsiniz, bu durumun ilişkilerinizi zedelemesine izin vermemelisiniz.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal çevreniz üzerinden alacağınız desteklerle kendinizi toplumda daha iyi bir yerde hissedebilir ve kendinize olan güveniniz daha da artabilir. Kuracağınız güçlü iletişimler sayesinde geleceğe yönelik güzel planlar yapabilir ve bunun için farklı çevrelerden destekler alabilirsiniz. Niyetiniz tam olduğu takdirde gücünüz her zaman vardır. Sizler kafaya bir kez koydu mu ikinci planı devreye sokabilen ileri görüşlü insanlarsınız. Bu nedenle atacağınız adımlara dikkat etmeli ve dostlarınızı çok iyi seçmelisiniz. Çünkü sizin değerinizi en iyi bilen kişiler size en iyi tanıyan kişilerdir.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yurtdışıyla bağlantılı konularda yeni haberler alabilir, yabancı kişilerle tanışabilirsiniz. Tatil planları yapmak için de uygun bir gündesiniz. Farklı fikirlere açık olduğunuz, öğrenme merakınızın çok arttığı bu günde farklı konularda kaynaklar okuyabilirsiniz. Sizi kişisel olarak geliştirecek ilginç ve öğretici olaylar karşınıza çıkabilir.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlık problemleri olan İkiz’ler olumlu haberler alabilir ve rahatsızlıklarınızdan tamamen şifa bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bireysel sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması ona olan sabrınızı şiddetli bir öfkeye çevirebilir! Bekar ve birlikteliği olmayan İkizler ise sürpriz teklifler itiraflarla şaşırabilirsiniz.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizle oldukça keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Bazı arkadaşlarınızı veya çok iyi anlaştığınız akrabalarınızı yanınıza alıp kısa bir seyahate çıkmanız veya gezmeye gitmeniz, günün ana konusu olabilir.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Herkese laf anlatmaktan kendinizi yorgun hissedeceksiniz.Sonunda da karşınızdakilerin sizi anlamadığını düşünüp, kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz Bu fikirlerden zihninizi arındırıp, bildiğiniz doğru yolda ilerlemeye devam edin. Arkadaşlarınızla dinamik aktivitelere katılıp kafanızı dağıtmakta yarar var.
13 Mart 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Göz önünde bulunacağınız ortamlarda güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. İşlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Bazı arkadaş ilişkilerinizde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 
Reklamı Kapat