Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün hayatınızda değişimler gerçekleştirmek isteyebilir ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Venüs ün etkisiyle ikili ilişkinizde güzel gelişmeler yaşamanız mümkün. Bu gün sevgi konusunda arzu ettiğiniz gelişmeleri gerçekleştirebilirsiniz.
13 Mart 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Zihinsel aktivitenizden rutin işlerinizi düzenleme konusunda faydalanabileceğiniz görülüyor. Ay bu gün mesleki sorunların ve sağlık konularının ön planda olabileceğini belirtiyor. Ruhsal gerginlik sağlığınızı hassaslaştırabilir.
13 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Maddi konularla ilgilenme isteğinde olabilirsiniz. Bir miktar dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Önceden gözardı etmeye çalıştığınız sorunlar yeniden gündeme gelebilir.
13 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çevresel şartlar zaman zaman elinizi kolunuzu bağlayabilir. Bununla birlikte karamsarlığa kapılmamaya çalışmalısınız. Aşırı duygusal reaksiyonlar şaşırtıcı olabilir.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Aşk yaşamı : Çekingenlik, sizi çok iyi tanıyan partnerinize açıklayamayacağınız bir gerekçe. Partnerinizin ailesiyle ilişkilerinizi geliştirmeniz, bir gereklilik olarak önünüzde duruyor.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Birilerinin yoldaşı olmak, birilerine yol gösteren biri olmak hoşumuza gidebilir. Ancak bu sanılmasın ki, bizi onaylasın veya takdir etsin derdindeyiz. Hayır bilakis, dostlarımızla çevrelenmek ve insani duygularımızı paylaşmak amacındayız. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, iş ve özel ilişkilerde mesafeli davranmaya, gerginlik yaşanmasına neden olabilir. Aslında bunlar bizim bakış açımızdan kaynaklanabilir. Geçmiş tecrübeler, güvensizlik, şartlar nedeniyle ilişkilere iyimser bakmayız. Bu da böyle olacak, bu kişi de beni yanıltacak veya karşıma arzu ettiğim gibi biri çıkmayacak diye düşünürüz. Başkaları da böyle bir tavırla size yaklaşabilir. Bu saatlerde özellikle biraz sakin olmayı denemek, bir şeyin üstüne gitmemek, kendinize veya diğerlerine yüklenmemek gerekiyor. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, yeniliklere olan hevesliliğinizi yükselticidir. Toplumsal sınıf ayrılıklarından, yasalarla denetim altına alınmış sınırlanmışlıklardan hiç hoşlanmazsınız. Hatta bu konularda fikirlerinizi sonuna kadar savunabilirsiniz. Giyim tarzınız rahat hareket edebilmenizi sağlayıcı şekildedir. Öne çıkan bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, kendimizi geriye çekerek, ruhumuzu, bedenimizi tazelemek arzumuzu işaret ediyor. Kimsenin bizi üzmemesi, iyi niyetimizi kullanmaması için paraya ve güce ihtiyaç duyuyoruz. Evet gönlümüzün derinlerinde sevilme ihtiyacımız, takdir edilme arzumuz yüksek. Fakat bunu anlayabilen, biz söylemeden bunu yapabilen kişilerle olmaktan yanayız. Bir mucize, bir fırsatla karşılaşıp tüm sıkıntılarımızı geride bırakmak için niyetleniyoruz. Bu saatte dilekte bulunmak, içinize yönelip tüm gücünüzle güzel şeylerin olacağını düşünmek gayet faydalıdır.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir yalnızsan bugün biriyle tanışabilirsin. Geçmişle ilgili meseleleri dert etmekten kurtulman gerekiyor.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok fazla farkıda olmasanız da özellikle kalabalık ortamlarda kendinizi çok fazla göstermek isteyebilirsiniz. Egoları besleyen enerjiler ilişkileri oldukça zorlayıcı kılabilir. Özellikle birebir ilişkilerde bu gerilimi ve baskıyı hissedebilirsiniz.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir ailenizle aranızda geçen ve geçmişten beri süregelen bazı sorunları bugün itibariyle tolere edebilir ve bu konuda gereken konuşmayı aile bireyleri ile tek tek yapmak isteyebilirsiniz. Yaşamın daha düzenli bir hale gelmesi için öncelikle hayatımıza başladığımız yer olan aile yuvasını sağlamlaştırmalı ve bu konuda huzur bulduktan sonra başka işlerin daha kolay olabileceğine kendinizi inandırmalısınız. Bugünlerde sosyal çevreniz tarafından daha çok aranılan kişiler olabilir bazı yerlerden önemli davetler alabilirsiniz.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecekten beklentilerinizin yüksek olduğu, iyimser bir gündesiniz. Bugünün taze enerjisi ile kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı daha hoşgörülüsünüz. Bilgi almak ya da vermek amaçlı sosyal aktivitelerde yer alabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda bulunabilir ve neşeli konuşmaların merkezinde yer alabilirsiniz.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizden gelecek destek sizleri yaşamın her alanında güçlü kılacak bugün. İş hayatınızda önemli bir anlaşmanın altına imza atabilir maddi anlamda mükafatlandırılabilirsiniz. Bugün iletişime çok önem vermeli Konuşmaya başlamadan önce karşınızdakilerin fikirlerini öğrenerek kendinizi ifade etmeye çalışmalısınız. İş hayatınızda ise gergin etkiler devam etmekte. Sabır sabır sabır yıkıcı davranan taraf siz olmayın. İlerleyen günlerle birlikte haklılığınız ortaya çıkacak ve siz pişmanlık duyacağınız bir davranış içinde olmamanın avantajlarını yaşayacaksınız.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, yoğun temponuza bir ara vermek ve dinlenmeye vakit ayırmak için uygun bir gündür. Eğer imkanınız varsa, hoşlandığınız, sizi dinginleştiren bir yere gidin. Sessizlik içinde dinlenmek, size tahmininizden çok daha iyi gelebilir.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün, iş hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yolculuklarda karşılaşacağınız kişilerle zor iletişim kurarsınız. Can sıkıcı detaylarla uğraşmak canınızı sıkabilir, fikir ayrılıkları gündeme gelebilir. Arabanızın arızalanması veya uçağın rötar yapmasına canınızı sıkmayın. Hepsi zaman içinde çözümlenir. İş hayatınızda kişisel kararınızı üst makama onaylatmak için, gecikmeler yaşayabilirsiniz.
13 Mart 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatın karşınıza getireceği fırsatları sevecek, ortak girişimlerinizde önemli şanslar yakalayacaksınız. Bugün, parayla olan ilişkinizde bazı sorunlar oluşabilir. 
Reklamı Kapat