Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün aşk ilişkinizle ilgili olarak üzerinizde bir karamsarlık olabilir. Bu karamsarlığı üzerinizden atmak için sevgilinizle konuşmalısınız. Size yardımcı olabilecek çözümler getirebilir.
13 Mart 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

İlgilendiğiniz bir işi bugün bitirebilirsiniz. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir. İş yerinizde uyumlu bir çalışma sergileyeceksiniz.
13 Mart 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan oldukça rahatsınız. Harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olabilirseniz maddi durumunuzda gözle görülür bir değişiklik olabilir. Yakında büyük bir alışverişe çıkacaksınız.
13 Mart 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Daha önceden planladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir. Hazırlıklı olmaya çalışın.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınızdan kaçmıyor, tersi davranış gösterenleri de ilişkilerinizin dışında tutmaya çalışıyorsunuz. Yakın bir zamanda sizinle ilgili bazı olumlu girişimlerin haberini alacaksınız. Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hakkediyor. Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 01:44 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde başlıyor. Duygular ve istekler aynı rotada. Kendimizle çelişmek, birileri tarafından zorlanmak niyetinde değiliz. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, sabrımızı zorlayan durumların göstergesidir. Konuşuruz anlamazlar, anlatmaya çalışırız inatla karşı dururlar. Olumsuz duygular uzaklık yaratır. Uzak durmaya çalışırız, mesafe koyarız. Bu saatlerde birileri durumdan istifade etmeye, ateşi körüklemeye çalışır. Hızlıca bir şeyleri halletmek isterken, yanlışlıklar olur. Hiç hesapta olmayan aksiliklerle uğraşırız. Bizim beyaz dediğimize siyah demekte ısrar edenlerle paylaşmak, anlaşmak kolay değildir. Sizden gizlenen sırları öğrenebilir, dürüst davranmayan kişilere tepkide bulunabilirsiniz. Daha fazla zorlanmak istemiyorsak, elden geldiğince sakin olmalısınız. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, hayatın tadına varmamız gerektiğini söylüyor gibi. Aşk konusunda -Sonsuza dek beraber olmalıyız demek yerine gittiği yere kadar diyerek tadına varmayı bunu da ruhunuzu rahatlatmak için yapmayı en azından bugünlük deneyiniz. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, parasal kararların, durumun tekrar gözden geçirilmesi, sorunlara çare bulunması yönünde olumludur. İyi niyetli olmak tabii ki güzeldir ancak çıkarlarımızın bilincinde olmayı da bilmekte yarar var. Hakkımız olanı istemeyi, özgüvenli olmayı bilelim. Eğer bizim yanlışımız varsa, bunu da kabul edelim.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerini pratik bir şekilde yürütmeye çalışırken, teknolojik aletlerdeki sıkıntılar, işlerini aksatabilir.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda, iş ve para konularında kendinize olan güveniniz yüksek olabilir, sahip olduklarınıza ve kaynaklarınıza çokça güvenebilirsiniz. Ancak egolardan veya özgüvenden kaynaklanabilecek problemlere, zararlara karşı temkinli davranmalısınız.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun süredir aklınızda olan değişik fikirlerinizi uygulama yoluna gidebilir ve bu fikirlerinizi yöneticileriniz ile konuşmak isteyebilirsiniz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız bu proje size gelecek de çok daha güzel yerlere taşıyabilir ve daha donanımlı kişilerle tanıştırabilir. Ayrıca bugün tanışacağınız bazı kişiler de projeniz konusunda size destek verebilirler. Kendinizi göstermenin tam sırasıdır.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak için son derece güzel bir gün olacak. İyimserliğiniz ve pozitif enerjinizle kendinizi fark ettireceksiniz. Kendinizle ilgilenebilecek ve sizi geliştirecek konulara ağırlık verebileceksiniz. Enerjiniz hatırı sayılır derecede artacağından fiziksel aktiviteler yapmaktan çekinmenize gerek yok.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızın her safhasında yaşanan belirsizlikler ortadan kalkıyor ve belirsiz bir yolda yürümekten kurtuluyorsunuz. Maddi konular başta olmak üzere kariyer hayatınız yeniden şekilleniyor diyebiliriz. Bu dönemde iletişime önem verin işinizle ilgili planlar yapın yeniliklere açık olun ve aynı meslekten arkadaşlarınızla fikir alışverişlerinde bulunun kendinizi ne kadar çok eğitirseniz maddi anlamda da o denli fazla kazanacağınızı bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise çekiciliğiniz öylesine kuvvetli ki uzun zamandır evli ya da bir beraberlik içindeyseniz partnerinizin size olan yaklaşımının olumlu yönde değiştiğini kısa bir süre içinde fark edeceksiniz…
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gününüzü zevk aldığınız özel uğraşlarınıza veya eğlenceli sosyal faaliyetlere ayırabilirsiniz. Yakın çevrenizle, hatta küçük çocuklarla yapacağınız aktiviteler, size, tahmininizin ötesinde bir tatmin sağlayabilir.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, bulunduğunuz her ortamda enerjiniz, yetenekleriniz ve ışığınızla parlayan isim olacaksınız. Özel yaşamınızda keyifli ve romantik bir gün geçirecek, iş hayatınızdaki olası görüşmelerinizde ise keyifli sonuçlar elde edebileceksiniz.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kardeş ve yakın akrabalarla ortak yürüttüğünüz bir konuda üstlendiğiniz zorlu bir görev bugün sizi terletebilir. Resmi evrakları toparlamakta aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Dar kafalı zihniyetleri çizdiği sınırı kaldırmak ancak sizin cesaretli kararlarınız sayesinde mümkün olur. Pes etmek yok.
13 Mart 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınıza yeni seçenekler gelebilir.Güzel bir iş bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde, aile hayatınızda beklenmedik oluşumlar ilişkilerinizi zedeleyebilir. 
Reklamı Kapat