Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Yaşadığınız problemlerin sevgilinizle ilişkinizi etkilemesini engellemek için yoğun çaba harcıyorsunuz. Problemlerinizi bir yandan sevgilinize yansıtırken diğer yandan ondan uzak tutmaya çalışıyorsunuz.
13 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşinizde başarılısınız. Bu konuda amirleriniz açık olarak takdirlerini size iletmeseler de kendi aralarında başarınızı konuşmaktalar. Yakında terfi ya da zam alabilirsiniz.
13 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Parasal açıdan oldukça sıkışık durumdasınız. Bu sıkışık durumdan çıkmak için ne yapmanız gerektiğini kestiremiyorsunuz. Bu yüzden olayları gidişatına bırakmış durumdasınız.
13 Mart 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Karamsarlığınız sebebiyle olaylara olamadık açılardan bakabileceğiniz bugün, sevdiklerinizin kalbini kırmamaya bakın.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgilinizle yaşadığınız küçük küçük sorunlar konuları abartmamanız halinde çözülebilecek. İş yaşamınızdaki yapay dertlerinizi yakında halledeceksiniz. Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmanız söz konusu. Bu, ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Sosyal birisiniz. Ama sosyalliklerinizin bazıları biraz izne bağlı gibi.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Parasal işlerimizi hızlıca halletmek isteyeceğiz. Bu konuda zorlanmak istemeyeceğiz. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, ailemizle ilgili konularda zorlayıcıdır. Elimizde olmadan biz veya birileri canımızı sıkabilir. Anlaşmak, anlamak kolay olmaz. Herkes kendine göre yorumlar, kendini haklı bulur. Biz de buna tepki gösteririz. Risk içeren bu görünüm yüzünden meseleler çözülmediği gibi birbirimizden kopmaya da neden olur. Ben derim ki, sıkıntı ne olursa olsun bu saatlerde daha fazla kendinizi üzmeyiniz, yormayınız zamana bırakınız. Kendiliğinden düzelebilir. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, bazen sessiz bazen neşeli, bazen de sanki kimseyi umursamıyormuş gibi davranabilirsiniz. Bu gelgitler arasında, eğer birileri hoşunuza gidecek bir şeyler söylerse hemen kolayca ortama ayak uydurur ve sanki hiç bir şey olmamış gibi havadan sudan konuşabilirsiniz. Aşk iliklerinize kadar işlemiştir. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, iyi niyetli yaklaşımların, yapıcı çözümlerin, dostça paylaşımların işaretçisidir. Gündüz saatlerinde yaşanan gerginlikleri giderir. Üstümüzde biriken negatif enerjiyi alır. Canlandırır, ferahlatır. Yakınlarımızla, sevdiklerimizle bir araya gelmemizi, fikirlerimizi birbirimize olumlu şekilde ifade etmemizi sağlar. Şifalı bir enerjidir gücümüzü yükseltir. Yanlış anlaşılmaları giderir.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi olarak kendini rahat hissettiğin bugün alışveriş yapabilirsin. Sürpriz karşılaşmalar olabilir
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iletişime dair motivasyonunuz ve isteğiniz yüksek olabilir. Kendinizi güçlü şekilde ifade edebilir, parlak sözlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Ancak aile içi ilişkilerde karşınızdaki kişiyi kırmamaya özen göstermelisiniz.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi yapılanma ile ilgili geçmişten bugüne gelen bir kar zarar tablosu oluşturabilir ve bu elinizdeki verilere dayanarak geleceğe ait neler yapılacağının planları düşünülebilirsiniz. Zira siz de kendinizi yetenek ve ilgilerinizle çalıştığınız işi bağdaştıramıyor olabilirsiniz. Maddi projelerinizle ilgili önemli kişilerle yeni ve gizli görüşmeler yapabilir, yakında bu olacak iş ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Fakat durumların çok da belirgin olmadığı bu zamanlarda bu işi biraz daha netleştirip sonraya bırakmanız da fayda vardır.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda hareketlilik içinde olabilirsiniz. Eşinizden ya da ortağınızdan Harcamalarınız kadar gelirlerinizde de bir büyüme olabilir. Alacağınız haberlere dikkat edin. Maddi kaynaklarınızı genişletmek için karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. İş yerinizde de bazı yenilikler gündeme gelebilir. Bu yenilenme sizi hem unvan hem de maddi anlamda getiri sağlayabilir.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizle yüzleşmeli olumlu olumsuz tavır ve davranışlarınızı kabullenerek hareket etmelisiniz bunu yaptığınızda her şey sizler için daha kolay ve anlaşılabilir olacaktır. İşinizle ilgili konularda biraz daha cesaretli olmalı ve geri planda kalıp kaderinizi başkalarının eline bırakmadan hareket etmelisiniz. Bırakın kim ne derse desin korkularınızın üzerine gidin eleştirileceğim kaygısını söküp atın yüreğinizden. Donanımınıza yeteneklerinize güvenin ve cesaretle ön planda olabilmek için çaba gösterin. Emin olun sonunda başarıya ulaşacak kişi siz olacaksınız. Özel yaşamınızda ise tartışmalardan uzak durup sakinliğinizi muhafaza edin ve gerçekleri kabullenir bir tutum içinde olun. Kısa bir süre sonra keyif alacağınız gelişmeler yaşayacaksınız.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, rutin işler ve bunların detaylarıyla uğraşarak geçireceğiniz bir gün olabilir. Bu uğraşılarınız esnasında bulunduğunuz faaliyetler, özel yaşantınızla doğrudan bağlantılı, bir süredir ertelediğiniz veya ihmal ettiğiniz işleri de halletmenizi sağlayabilir.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızda muazzam tekliflerle karşılaşabilir, finansal durumunuzu iyileştirecek para girişleri yaşayabilir ve size ilgisi olan insanları fark edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş hayatınızda ani fırsatlara açık olduğunuz bugün, geçici kalp çarpıntıları yaşayabilirsiniz.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Atılımlarınız ve özel hayatınızdaki dinamik ilişkiler bugün durgun bir yapıya bürünse de bunun geçici olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Bardağın dolu tarafını görmeye çalışın. Ev ortamınızda aşırı eleştirel bir tavır takınabilirsiniz. Olayları biraz akışına bırakın her şeye kulak asmayın.
13 Mart 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek planlarınızı ve işlerinizi devreye sokabilirsiniz. Girişimlerinizde destekleneceksiniz. Diğer yandan aile bağlantılarınız ve ilişkilerinizde zorlanmalar oluşabilir, dikkatli olun! 
Reklamı Kapat