Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin topluluk içinde size karşı biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz. Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Bu sorununuzu onunla yoluna gitmelisiniz.
13 Mart 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz.
13 Mart 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor.
13 Mart 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuya çok gerekli olmadığı halde kafa yoruyorsunuz. Bu konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınızın özel ilişkisindeki açmazları sizde üzüntü yaratıyor. Ona karşı beslediğiniz sevgi, sizi harekete geçirecek. Çevrenizdeki sağlamcı insanlar size zaman geçtikçe sıkıntı vermeye başlıyor. Çünkü, son günlerde bu sıkıntıyı duyacak kadar karşı uçlarda yaşıyorsunuz. Epeydir aklınızda olan biraz uçukça planlarınızın destek görmeyişinin, bu bakışınızda etkisi var.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. Üstesinden gelemediğiniz konularda zekice hareket ederek uygun çıkış yolları bulabilmenin simgesidir. Özgür olmak, kimsenin etkisinde kalmamaya çalışırsınız. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, ilişki problemlerini yüzeye çıkartır. Yakın veya uzak bir geçmişte yaşanmış, üstü kapatılan, bastırılan ne varsa önünüze gelir. Sağlam olmayan, öylesine bir arada olan çiftlerin kopmasına neden olur. Ailevi meseleler, güvensizlik, sadakat gibi sorunlar tatsız saatler yaşanmasına sebep olur. Benim tavsiyem bu saatlerde elden geldiğince olgunlukla hareket etmektir. Kökü sağlam olmayan beraberliklerde sorunlara yapıcı şekilde yaklaşmak, yangına körükle gitmemek gerekir. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, sizi kucaklayıcıdır. Durumunuzu farklı açılardan ele almanızı sağlar. Özel biri olduğunuzu düşünerek, kendinize özen göstermenizde rehberlik eder. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, yorgunluğa birebir iyi gelecek, canlanmanızı sağlayıcı tedavilerin işaretçisidir. Günlük koşturmaca içinde gerilen, zayıf düşen bedenimizi dinlendirmeliyiz. Ayaklarımızı üşütmemeli, besinlerimize dikkat etmeli, iyi bir uyku çekmek için ılık bir duş almalı, rahatlatıcı müzikler dinlemeli, detoks gibi yöntemlere yer vermeliyiz. Bu bize oldukça iyi gelir ve toparlanırız. İş hayatından finansal konulara kadar şu sıralarda yaşanan zorlukları ancak kendimize özen göstererek aşabiliriz. Özellikle suyla temas etmek sakinleştiricidir.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süren iş toplantısıyla kendini yorgun hissedebilirsin. Eşinin isteklerini göz ardı edebilirsin.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınız açısından kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir gün olabilir, kendinizi gerek ruhen gerek fiziken iyileştirme konusunda oldukça motive hissedebilirsiniz. Ancak ilişkilerde yaşanabilecek soğukluk ve problemlere dikkat etmeniz gerekiyor.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevgi ve ilişkilerden yana çok güzel enerjiler mevcut. Bunu pozitif bir şekilde hayatınıza dahil edebilir sevdiğinizle beraber hoşlandığınız yerlere gidebilirsiniz. Hatta daha önce hiç konuşmadığınız ciddi kararları bile bugün alabilme yolunda adımlar atabilirsiniz. Aynı zamanda bazı kadersel karşılaşmalar ile yolunuz kesişebilir ve bazı sürpriz durumlar dahi yaşayabilirsiniz. Kısacası bugün şans sizden yana olacaktır. Ancak bunu değerlendirmek tabii ki sizin elinizdedir.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğlenmeye hevesli olduğunuz pozitif bir ruh hali içindesiniz. Gününüz çeşitli sürprizler ve organizasyon planları ile renklenebilir. Aşk hayatınızda da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnsanların sizi fark edebileceği, tanımadığınız insanlara bile sözünüzü rahatça dinlettirebileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınızı kullanmaktan çekinmeyin.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda olumlu gelişmelerle moral bulacağınızı müjdelemekte. İş hayatınızda yaşanacak ani gelişmeler pek çok fırsatı ayağınıza getirebilir. Korku ve tereddüt e kapılmadan hareket edin ve günün getirdiği şanslardan faydalanın. Evli ve çocuk sahibi Terazi’ler bugün iletişimde son derece başarılı olabilir onların bireysel eğitiminde yapmak istediklerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle romantik bir akşam yemeği hazırlayarak ilişkinizi daha iyi şartlara kavuşturmak tamamen sizin elinizde biraz ilgi anlayış ve doğru sözler mutluluğa giden yolun en kolay anahtarıdır sizler için.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yaşamaınızda bazı hareketlenmeler görülebilir; arkadaş ilişkilerine yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Kendileriyle birçok önemli konuyu tartışabilirsiniz. Gün ilerledikçe, önceliği eğlenceye verme eğilimine girmeniz mümkündür.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iletişim, seyahatler ve aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlar elde edecek bir enerjidesiniz. Bu zaman diliminde keyifli diyaloglar geliştirebilir, beklediğiniz haberleri alabilir ve aşk hayatınızda yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İlişkisi devam edenlerin tatil planı yapabileceği ve keyifli görüşmeler gerçekleştirebileceği bugün, ruhunuzun ihtiyaçlarını belirlemeniz ve sizi gerçekten iyi hissettiren ortamlarda bulunmanız faydalı olacaktır
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz ne kadar dengeli ilişkiler kurmak isteseniz de karşınızdakilerin soğuk, baskıcı, neşesiz tavırlarına katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Siz yine de her şeye rağmen pozitif bakış açınızı koruyun. Samimi arkadaşlarınızla vakit geçirerek üzerinizdeki gerginliği atın. Parlak fikirleri değerlendirin.
13 Mart 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizin karşılığını etkili bir şekilde alabilirsiniz. Özel hayatınızda kendinizi mutsuz ve yorgun hissetmeniz mümkün. Sevdiğiniz kişinin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz.
Reklamı Kapat