Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Mart 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkı gerçeklerden soyut, tek başına, şahsına münhasır bir duygu olarak kabullenmeyen çoğunluktansınız. Yine de diğer azınlık içinden birini sevebilir ama kendi deyişinizle kuru aşktan ötesinin gelmeyecek olduğuna inandığınız anda terk edebilirsiniz. Bu tartışmaya çok açık.
13 Mart 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Burada da çoğunluğun içindesiniz. Dizleriniz çenenize dayalı yatıyorsunuz. Çünkü yorganınız o kadar.
13 Mart 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Sıkı bir dostunuzdan beklemediğiniz bir zamanda maddi destek gelebilir. Bu destekle maddi durumunuzu biraz olsun düzeltebilirsiniz.
13 Mart 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Büyümeye aday bir probleminiz var. Önemseyip harekete geçmeniz gerekiyor.
13 Mart 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorunlara ortak olup paylaşma özelliğiniz sizi ayrı bir yere koyuyor. Bugün son derece önemli bir konuda karar vermeniz gerekebilir, buna hazır olmalısınız. Hiç tahmin edemeyeceğiniz birine parasal desteğiniz olacak. Bu kişinin koşullarından etkilenecek ve böyle bir karar vereceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizdeki tutarlılığınız, çevrenizde övgü konusu oluyor.
13 Mart 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 01:44 Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde Salı gününe adım atıyoruz. İçinizden geldiği gibi hareket etmenizi, bireyliğinizi ön planda tutmanızı sağlayan bu enerji, birilerinin baskısına gelemeyeceğinizi, gönlünüzce yaşamak isteyeceğinizi işaret ediyor. Saat 15:39 Venüs-Satürn görünümü, parasal konularda yaşanan keyifsizliğin, gerginliğin işaretçisidir. İnsanız, güzel bir şeyler yaşamak istiyoruz. Belli bir bütçeyle veya tümüyle zorlandığımızda doğaldır ki sıkılıyoruz. Bu görünüm olumsuz duyguları körüklüyor. Bir şeyleri hızlıca yoluna koymak isterken önümüze engeller çıkartıyor. Biz de bunları olgunlukla karşılayamıyoruz. Ancak daha fazla zorlanmamak için bu saatlerde sakin olmalıyız. Böylece stresi bir parça önlemiş oluruz. Risk faktörünü gözetelim, ani kararlar vermeyelim. Saat 18:20 Ay-Venüs görünümü, arkadaşlık duygunuz, yeni insanlarla tanışma arzunuz ön plandadır. Bugün sizinle bir arada olan kişiler, heyecan verici yanlarınıza tanık oldukları gibi, sizin ne kadar farklı bir kişi olduğunuzu fark edebilirler. Ancak sınırlarınızı ihlal eden, size rakip olmaya çalışan kişilere müsaade etmeyeceğiniz gayet açıktır. Saat 23:06 Güneş-Jüpiter görünümü, aile içinde yaşanan ve elde olmadan gerilime sebep olan meseleleri çözümlemede yardımcıdır. Yeter ki, iyi niyet olsun. Herkesin birbirine karşı anlayışlı olmasında yarar var. Yapıcı çözümler faydalıdır. İyi niyetli olmayan insanlara karşı mesafemizi koruyalım. Sonuçta hepimizin sıkıntısı kendine göre. Ben bu enerjinin sorunların aşılmasında faydalı olacağını düşünüyorum.
13 Mart 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geleneksel bakış açın, yakınlarının senden çekinmesine sebep olabilir. Kendini ifade etmekte zorlanabilirsin.
13 Mart 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün özellikle eve ve aileye dair konularda sizi destekleyen koşullar söz konusu olabilir. Aşkta ise biraz daha tedbirli, temkinli yaklaşmanızda fayda var. Ardından iletişime dair konular, kısa yolculuklar, görüşmeler haftanın geneline etki edecek görünüyor.
13 Mart 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi bazı konularda güvensiz ve çekimser hissedebilir yine bazı konularda yakın çevrenizin desteğini görmek isteyebilirsiniz. Bu niyetle yola çıkıp eski dostlardan birini arayabileceğiniz ve onun fikirlerini dinlemek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Yaşadığınız kaygılarla ilgili durumunuzu anlatabilir ve buna bir çözüm bulması isteyebilirsiniz. Sizi sizden daha iyi tanıyan arkadaşlarınızın olması sizi yaşama daha fazla bağlarken bu gibi dostlukları tanımış olmaktan da büyük keyif alacaksınız.
13 Mart 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Müthiş bir hareketlilik içinde olacaksınız. İletişim konularında adeta patlama yaşayabilirsiniz. Telefonlarınız susmayacak gibi görünüyor. Yakın çevrenizde de bazı değişiklikler yaşanabilir. Özellikle kardeşleriniz ve iş arkadaşlarınız arasında sizden destek bekleyen kişiler olacak. Yakınlarınızla paylaşımda bulunmaya özen gösterin.
13 Mart 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdikleriniz söz konusu olduğunda akan sular durur sizler için. Sevdiğiniz insanlardan birinin yaşayacağı haksızlığa sessiz kalamayacak adeta onun avukatlığına soyunacaksınız. Tepkiniz öylesine büyük ve güçlü olacak’ ki buna yeltenenler derslerini oldukça iyi alacaklar. İş hayatınızda ise şanslı bir gün maddi gelirlerinizde oluşan artışı iyi değerlendirmeli gerçekçi yatırımlarda bulunarak paranızı değerlendirmelisiniz. Har vurup harman savurmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin duygusal davranışları ona olan kızgınlığınızı söküp atacak yüreğinizden.
13 Mart 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi yakın çevrenizdeki insanlara bırakın. Bireyselliği değil, sosyalliği tercih edin ve çevrenizdekilere uyum sağlayın. Bırakın bugün programları onlar yapsınlar. Bu şekilde ortamda sağlayacağınız uyum, herkesten çok size yarayacaktır.
13 Mart 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.
13 Mart 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün size hiç yakışmayan asık ve somurtkan bir suratla dolaşmaktan şiddetle kaçının. Karşınızdaki insanın hevesini kırmadan ve neşesini kaçırmadan yapacağınız eleştiriler çok fayda sağlar. Aksi takdirde bu insanın sizden zamanla uzaklaşmasına neden olursunuz. Bu da uzun vadede sizi zor duruma düşürür.
13 Mart 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yuvanızla ilgili konularda kendinizi şanslı ve mutlu görecek, huzuru evinizde bulacaksınız. Riskli işlerden kaçının. Eğlenceye dayalı harcamalarınızda bazı sıkıntılar oluşabilir.
Reklamı Kapat