Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk ilişkilerinde karşı tarafa tanıdığınız sonsuz tolerans bazen partneriniz tarafından ihmal edildiği biçiminde algılanıyor. İnsan ilişkileri sürekli emek harcamayı gerektirir, siz yeterince emek harcayıp harcamadığınızı kendinize pek sormuyorsunuz.
13 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda yeni bir atılım gerçekleştiremezseniz gerileme başlayacak, haberiniz olsun. Küçük pürüzlere karşı tepkiniz çoğunlukla içe kapanmak oluyor. Oysa tam tersini yapmanın, kendinizi dışa açmanın zamanıdır.
13 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Geçici bir sıkıntınız olabilir. Yakın çevrenizin destek ve dayanışması ile bunu atlatacaksınız. Asıl üzerine yoğunlaşmanız gereken, konumunuzu güçlendirecek orta vadeli bir iş stratejisi oluşturmak.
13 Şubat 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

İçinizi tembellik yapma isteği kuşatabilir; dinlendirici bir tatil yapmamış olmak da buna yol açabilir, ama şu sıra biraz daha gayretli olmanız gerekiyor.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içinizde dolaşan coşkuyu çok hak ederek barındırdığınızı düşünüyorsunuz. Bu coşkunun tek taraflı yaşanmıyor olması şeklindeki dileklerinizin de bir karşılığı var gibi. Yakında beklenmeyen, sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde, daha büyük sevinçlere dönüştürebileceksiniz.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde güne adım atıyoruz. Dinlenme arzunuz yoğundur. Hani içinizden çalışmak gelmediği günler vardır ya, sizin de haliniz buna benzerdir. Bir keyifsizlik hali, çalışmanın önünde engeldir. Kimileri izin alarak eve dönebilir bazıları yarım kalmış işlerini bitirebilir. Sorumluluklar yorar. Günlük işlerinizi toparlamak, girişimde bulunmak veya hizmet etmek gibi konularda sıkıntılar oluşabilir. Planladığınız işler sürüncemede kalabilir veya iletişim anlamında çevrenizle aranızda gerilim oluşabilir. Bütün bu etkilerin normal olduğunu bilerek, sakin olmak, rutin işlerinizi yapmak ve hayati konularda karar almamak en doğrusudur. Saat 18:11 itibariyle Ay Kova burcunda ilerlemeye başladığında, her zaman olduğu gibi, ilişkide her iki tarafın da arkadaşlık olgusu içinde hareket etmeye çalışmasının olumlu olacağı görülmektedir. Siz egonuzu biraz dizginler, partneriniz de üstüne düşeni yaparsa, sorun çıkmaz. Birbirinize anlayış göstermeniz, iletişimi önemsemeniz günün geri kalanını huzurlu geçirmenizi sağlayabilir. Bu etki altında arkadaşlarınızla olan ilişkinizi gözden geçirmenizde yarar var. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailendeki fertlerden biriyle gerçekleştireceğin konuşma, bugün canını sıkan bir konuda seni motive edecek.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak çalışmalar gereken bir takım çalışmalar içinde olacağınız bir gün içindesiniz. Her konuda çok yönlü düşünüyorsunuz. Yaşam kaliteniz ve coşkunuzu iki katına çıkarırken enerjinizi dengeleme konusunda uyarı getiriyor.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkinizle ilgili yeni bir adım veya yeni bir karar söz konusu olabilir.Bu tamamen gelecek hayatınıza anlam katacak bir davranışın temeli niteliğinde bir adımdır. Duygularınızı ve davranışlarınızı karşı tarafı baskılamadan yansıtmalı, düşüncenizin olabilirligi konusunda karşılıklı anlayış yoluna giderek kararlarınızı almalısınız. İlişkilerde kıskançlık sorunlarına karşı gereken önlemi almanız, birlikteliğin devamı açısından önem arz etmektedir.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. İş ortamınızda çalışma arkadaşlarınızla birlikte disiplinli olmanız ve zamanı iyi kullanmanız gereken bir gün. Sizi strese sokan, yorucu konulara karşı dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinizde ise eşiniz ya da ortağınız ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün aynı sektörde bulunan kişilerden gelecek eleştirileri dikkate almamanız için uyarıyor sizleri. Siz kendinizle yarış halindesiniz başkaları ile değil. Stratejik bir oyunun içinde yer alıp laf yarışına girmektense enerjinizi işinize yöneltmeli ve yalnızca dostlarınızın yakınlarınızın eleştirilerini dikkate almalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilerinizin beklentileri konusunda ısrarcı olması ve ilişkide baskın davranışları sizleri yorabilir ve buna bağlı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Bekar Aslanlar sizlerde bugün ilk görüşte aşkı yaşayabilirsiniz. Hayat sürpizler le doludur unutmayın!
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi kendinizle hesaplaşmaya girişebileceğiniz bir dönemdesiniz. Tüm öfkenizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bu, eksiklerinizi gidermeniz açısından yararlı olacaktır ama özeleştirinin dozunu kaçırıp kendinizi yerden yere vurmamaya çalışın.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden kendinizi ifade etme konusunda istediğiniz performansı elde edemeyebilirsiniz. Böyle bir etki altında önemli görüşmeler ve paylaşmak istediğiniz önemli konuları enerjisi daha rahat akan bir günde gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Yakın çevre ilişkileri, seyahatler, eğitim, kardeşleriniz ve ilişkilerde iletişim konularında durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Oğlak burcundaki seyahatine devam ederken gündelik hayatınızdaki düzeni yeniden gözden geçirirsiniz. Mesai arkadaşlarınızla vakit geçirip pek çok ortak konuyu masaya yatırabilirsiniz. Eklemler, romatizmal rahatsızlıklara dikkat edin. Dişlerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Cilt kuruluğu için besleyici krem kullanın.
13 Şubat 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İş tutkunuz bu aralar artabilir. Değişimlere vereceğiniz tepkiler önemli olurken hayatı her zamankinden farklı gözlerle görebilirsiniz. 
Reklamı Kapat