Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Duygularınızın karşılığı var, bunu hissediyorsunuz. Bu heyecanınızı daha da arttırıyor. Bugün ondan gelen bir telefonla sevinciniz doruklara ulaşacak. Onu çok beğeniyor, uzun süreli, kalıcı bir ilişki istiyorsunuz.
13 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İş bağlantılarınızdan bazıları pürüz çıkartıyor. Bu davranışların bağlantıyı koparma isteğinin tezahürü olduğu kanısındasınız. Bu yüzden yeni bağlantılar arayacaksınız. Eski bir meslektaşınızın bu konuda size yardımları olacak.
13 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bir araya toplayıp biriktirdiğiniz toplu parayı işe mi yoksa menkule mi yatırmalı, diye bir ikilem içindesiniz. Bu konuda bilgi sahibi dostlarınıza danışacak ve onlardan birinin de katılımıyla en akıcı yolu seçeceksiniz.
13 Şubat 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Önemsemediğiniz bir sağlık sorununuz var. Bunun ne kadar önemli olduğuna bir uzman karar vermeli. Önemsiz bile olsa kendinizi bir göstermelisiniz.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah sevindiğiniz olay, birkaç kişinin daha devreye girmesiyle günün ilerleyen saatlerinde biraz tatsızlaşabilir. Bunu önlemek için yapmanız gereken şeyi onur sorunu haline getirmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde ziyaret amaçlı kısa, ama uzun zaman akılda kalacak bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculukta hoş tanışmalar görünüyor.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, güne saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde adım atıyoruz. İşlerin yavaş gelişmesi ve gecikmelerin olması normaldir. Randevulaştığınız kişilerle bir araya gelmeniz zor olabilir. Gerçekçi bir bakış açısıyla ele alınması gereken problemleri daha duyarlı bir şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Önemli işlerinizi veya kararlarınızı uygulamanız güçleşebilir. Ayrıca daha önceden planlanan bir randevu veya görüşme ertelenebilir. Patron konumundaki kişiler farklı beklentilerle karşınıza gelebilirler. Sakin olmalı, işlerinizi son kez gözden geçirmeli, kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle kaybetmemelisiniz. Bu durum işin verimliliği açısından faydalıdır. Duygusal konulardaki sorunlarınız için Saat 18:11 itibariyle başlayan Ay-Kova burcu seyri hem paylaşımda bulunmak hem de olayları mantıklı bir şekilde değerlendirmek açısından gayet faydalıdır. Ayrıca hazır hale getirilmiş işler varsa bunları yürürlüğe koyabilir, farklı ve sıra dışı çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklına anılar ve düşünceler gelebilir. Eğer yapabiliyorsan bugüne dair önemli işlerini ertelemelisin.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Araştıracağınız konuların, size sağlayacağı kazançları konusunda dikkatli düşünmelisiniz. Sezgilerinizin yüksek olmasından dolayı karşı taraf zor durumda bırakıyorsunuz. Belirli bir strateji uygulamalı, önleminizi almalısınız.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün maddi konularda bazı kişi ve olaylarla zıtlaşabilir, bununla ilgili hak arama yoluna gidebilirsiniz. Bunu yaparken öfkeyle hareket etmemeniz, olaylara sağduyulu yaklaşmanız karşı tarafın sizi daha kısa bir sürede anlamasını sağlarken sizin de alacaklarınızı daha kısa vadede temin etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca geçmişten gelen hatalarınızla ilgili kendinizi acımasızca bir sorguya çekebilir, geçmişin faturasını sadece kendinize ödetebilirsiniz. Hatalar biz insanlar için kaçınılmazdır ancak onlardan ders aldığımız sürece bize bilgelik yolunda rehberlik ederler.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 8:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Gün içinde gelecek planları yaptığınız konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz fakat ataletinizi kırmak kolay olmayabilir. Enerjinizin düşük olduğu bir gün olabilir. Kadınlarla ilgili konuları yönetmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise içinize dönebilir ve olayları daha kabullenici bir durumda olabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü işinizle ilgili her konuda diplomatik davranmanın getireceği avantajlara dikkat çekmekte. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır yalnızsanız yaşamınızı renklendirecek o özel insanla katılacağınız bir davet ya da organizasyon da tanışabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Balık’lar bugün eşin yakınlarından kaynaklanan konuşmalar yüzünden sorunlar yaşayabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili bazı konularda ortaya çıkan sorunların çözümlerini bulabileceğiniz, evle ilgili herhangi bir hususla ilgili planları da uygulamaya koyma fırsatları yakalayacağınız bir gündesiniz. Problemlerin sırtınıza bindirdiği yükü atabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden ruhsal olarak enerjinizi net ifade etmekte zorlanabilir, geçici bir durağanlık, belirsizlik, yönsüzlük hissedebilirsiniz. Finansal konular, eşin parası, ortak gelirler alanlarında durağanlık yaşayabileceğiniz bugün, özellikle finansal konularda yeni adımlar atmamanız gereken, sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bir gündesiniz.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gruplarla ve arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirmeye hazırlıklı olun. Yeni grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ciddi iş meseleleri konuşmak için son derece dinamik bir gün. Geleceğe yatırım olsun diye bir toprak alabilirsiniz.
13 Şubat 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ortamlarda sevgiyle ve anlayışla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Ne kadar sevildiğinizi görmek sizi mutlu edebilir. İnsanlarla işbirliğini seviyorsunuz.
Reklamı Kapat