Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Ciddiye almayıp karşılıklı olarak önemsemediğiniz küçük problemleri, şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz. Bugünleri, o günlerin bakışıyla değerlendirmeniz sandığınız kadar da zor olmayabilir.
13 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Parlak fikirlerinizden söz etmeli ve hakkettiğini rahatça isteyen biri izlenimi vermeye çalışmalısınız. Yeni görüşmeler, yenilenmiş bir yöntemle beklenenin çok üzerinde sonuçlar verebilir.
13 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Durumunuza asla razı olmayan, her koşulu değerlendirmeye çalışanlara karşı kızgın bir imrenme duyuyorsunuz. Çabalarınız, size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açabilir.
13 Şubat 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Zamanında belirenmiş mesafeler, potansiyel bir problem gibi yaklaşan ilişkileri yararlı hale bile getirebilir.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son günlerdeki gelişmeler, sizin yararınıza değişmek üzere. Hiçbir çaba göstermeden ve farkında olmadan aldığınız desteğin bunda çok payı var. Sevgi bağlarınızdaki kopuklukları onaracaksınız. Kendinizi değişik bulduğunuz konularda, çevrenizdeki insanlarla epeyce ortak davranışlar içinde görünüyorsunuz. Karşılıklı etkileşimler söz konusu olabilir.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar Salı gününe, saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde adım atıyoruz. Aşk konusunda ciddiyet ve durgunluk hali söz konusu olmaya başlar. Hayatın keyifli ve zevkli yanlarını hissetmeniz zor olabilir. Her şeyi köşelersiniz. Şu şöyle olmalı, bu böyle olmalıydı diye düşünürsünüz. Bu halin yanlış bir tarafı yoktur. Ancak, kendinizi ve çevrenizi eleştirmek, her şeye kusur bulmak yanlıştır. Boşluktaki etki altında, hedeflerinizi gözden geçirme ve amaca göre düzenlemelerde bulunma gayet faydalıdır. Böylece durumunuzu ve ihtiyaçlarınızı daha net saptamanız mümkündür. Eğer kendine dönük düşünen biriyle beraberseniz bugün size mesafe koyması, soğuk davranması, sevgisini ve ilgisini göstermemesi, sizi eleştirmesi konusunda üzerine gitmemeniz en doğrusudur. Bu siz sevmediğini göstermez sadece yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Boşluktaki Ay etkisinin bugünkü anlamı budur. Saat 18:11 Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Özgür olmak, gönlümüze göre zamanı geçirmek isteyeceğiz. Fakat arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizde her türlü desteğe vermeye hazırız. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafan karışık. İş yerinde başkalarına yardım etmekten ziyade sorumluluklarına odaklanacaksın.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İç potansiyeliniz oldukça yüksek. Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek.. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ofis ortamındaki ekip arkadaşlarınızla özel hayatınızın konu olduğu noktalarda gerginlik ve baskı hissettirecek davranışlar yaşayabilir, ilişkileriniz gergin bir hâl alabilir. Bunu yaşamamak için özel ve iş yaşamınızdaki konuları kırmızı çizgilerle ayırmalı, her konunun muhatabının farklı kişiler olacağını bilmelisiniz. Gündelik hayatınızdaki bazı sorumluluklarınız özel ilişkinize de krizli bir şekilde yansıyabilir, dikkat.Ofis ortamındaki ekip arkadaşlarınızla özel hayatınızın konu olduğu noktalarda gerginlik ve baskı hissettirecek davranışlar yaşayabilir, ilişkileriniz gergin bir hâl alabilir. Bunu yaşamamak için özel ve iş yaşamınızdaki konuları kırmızı çizgilerle ayırmalı, her konunun muhatabının farklı kişiler olacağını bilmelisiniz. Gündelik hayatınızdaki bazı sorumluluklarınız özel ilişkinize de krizli bir şekilde yansıyabilir, dikkat.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Gün içinde yaratıcı faaliyetlerle ya da sevdiğiniz şeylerle ilgilenebilirsiniz. Aşk ilişkinizde değişken ve yorucu durumlar sizi biraz strese sokabilir. Akşam saatlerinde ise bilim ve teknoloji konularıyla ilgilenmeniz mümkün olabilir. Bugün bazı çalışma arkadaşlarınız için fedakârlıklar yapmanız gereken bir gün olabilir.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızda ilişkilerinizin güçlendiği olumsuzlukları ardınızda bıraktığınız keyifli ve güzel bir gündesiniz. İş birliği ve anlayışın getireceği olumlu etkiler belirsizlikleri ortadan kaldırıp yeni ve kazançlı etkileri beraberinde getirecek sizlere. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle ilişkinizde romantizm rüzgarları esmekte.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal yönünüzün baskın olacağı bir gün geçirebilirsiniz. İşlerinizle ilgili çalışmalardan vakit ayırıp, eğlenceye yönelik sosyal faaliyetlere katılabilirsiniz. Yanınızda bulunan arkadaşlarınız, kendilerine ayırdığınız vakit sayesinde memnuniyet duyabilirler.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden finansal konular, ilişkilerdeki kendinize özgü tavırlarınız ve aktarmak istedikleriniz konularında belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. Bugün herhangi bir yeni karar vermeden, zamanın akışına güvenmeniz faydalı olacaktır.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygusal hayatınızı ön plana alırsınız. Çocuğunuzla vakit geçirmek için güzel bir gün. Onun ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Alışveriş yapmak için uygun bir gün. Yaratıcılığınızı somutlaştırmak için kendinizi geliştirecek eğitimlere kayıt olabilirsiniz. İş ortamınızdan aşklar kapınızı çalabilir.
13 Şubat 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aşk hayatınızda duygularınızı içinizden geldiği gibi gösterebilirsiniz. Güvensizliklerinizi aştığınızda daha kolay ve etkili şekilde ilerleyeceksiniz. 
Reklamı Kapat