Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs
Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Yeni ilişkiniz sizi çok heyecanlandırıyor. Zaman, zaman tedirginlik yaşamanıza rağmen kısa vadede hiç bir sorun yaşamayacaksınız gibi görünüyor. Sizi uzun zaman meşgul eden geçmiş ilişkinizin izleri artık yok olmuş gibi.
13 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Risk almaktan çekinmiyorsunuz, ama acele davranmak sizi bazı risklerle karşı karşıya bırakabilir. İş yaşamınızda yeterince doyumlu olmanıza rağmen aklınızdan yeni atılımlar geçiyor.
13 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsıyor. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte zorlanıyorsunuz
13 Şubat 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Göze gözükmeyen günlük harcamalarınız bütçenizi alt üst edebiliyor.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın zamanda olası bazı ziyaretler önemli konularda önemli çözümlemeler getirebilir. Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya gereken alakayı göstermiyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi bir işlevsizlik içinde izlemenize neden oluyor. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde güne adım atıyoruz. İş yaşamınız, ticari girişimler, ailevi konularda gözden geçirmelerde bulunacağız. Yurtdışı bağlantılı işler ve yolculuklarla ilgili konularda vize işlemlerinizi gözden geçirebilir, döviz kurlarıyla ilgili son bilgileri alabilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşebilir, iş girişimleriniz için internet üzerinden yenilikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yasalar, toplumsal görüşmelerle birebir alakalı işleri olanlar da son düzenlemeleri yapabilirler. Yalnız yeni adım atmamalı, hayati kararlar alınmamalı sadece eksiklerinizi tamamlanmalısınız. Kısaca rutin programınızı aynen sürdürebilirsiniz. Saat 18:11 itibariyle Kova burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, mesleki girişimlerde ekip çalışmalarının önemini göstermektedir. Sıra dışı yöntemlere açık olmalı, inatçı tavırlar göstermemeli, sosyal ilişkiler bağınızı güçlü tutmalı, otorite konumunda bulunan kişilerle iletişiminizi güçlü tutmalı, olaylara ve durumlara birkaç gün boyunca geniş bir pencereden bakmayı ihmal etmemelisiniz. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli kararlar alma arifesindesin. Birlikteliğin varsa sevgilinle ortak planlarını hayata geçirmek isteyebilirsin.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkların da gündemde olacağı bir dönem. Bazılarınız, uzun yıllar süren arkadaşlıkları için evlilik kararı alacaklardır. Kişiselliğinizin sizin için önemli olduğunu bilmenize rağmen, sosyal ilişkilerinizi sağlam tutmalısınız.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik yaşamla ilgili sorumluluklarınız ve kariyerinizde hali hazırda var olan ekstra yüklerinizle ilgili önemli farkındalıklar yaşayabilir, yoğun çalışma temponuzun sizi stres, kaygı vb. rahatsızlıklardan koruduğuna şahitlik edebilirsiniz. Sizi bambaşka noktaya getirecek olan yeniliklerin arifesinde olduğunuzu müjdeleyebilirim. Güzel günler size koşarak geliyor, siz bunu özverili çalışmalarınızla çoktan hak ettiğinizi biliyorsunuz.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Gün içinde mevcut işlerinizi ve kişisel sorumluluk alanınızdaki konuları toparlayabilirsiniz. Bugün ayrıca gündeminize yabancılarla ilgili konular girebilir. Akşam saatlerinde iş konularında farklı fikirlere açıksınız. Öğleden sonraki sıkkınlığın ve bunaltıcı durumların akşam saatlerinde ferahladığını görmek mümkün olabilir.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda güçlü iş birlikleri yeni tekliflerle karşılaşarak var olan şartları çok daha ileri noktalara taşıyabileceğiniz imkanlarla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Duygusal değil profesyonel düşünün ve gelen fırsatı hemen değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise kurnaz yaklaşımları ile ilişkiniz hakkında bilgi sahibi olma isteğinde olan sözde arkadaşlara karşı dikkatli olun mutluluğunuzu da mutsuzluğunuzuda üçüncü şahıslarla paylaşmayın.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geziye çıkma ve yeni yerler ile insanlar görme isteğiniz artacaktır. Bu nedenle, önümüzdeki günlerin ana konusu, yapacağınız seyahatler olabilir. Yapacağınız yolculuk, çeşitli yönlerden size heyecan ve tatmin duygusu verecektir.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bol bol seyahat planları yaparak geçireceğiniz bir gündesiniz. Eğitimlere başlayabilirsiniz. Akademik konularla ilgili gelişmelere şahit olursunuz. Yabancılarla komünikasyon için hareketli zamanlar. Yurt dışına yönelik yatırımlara adım atmak sizin için iyi olacaktır. Devletle ilgili işlerinizi halletmek gündeme gelir.
13 Şubat 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Az tanıdığınız çevrelerde güzel ve etkili ilişkilerle ilerleyebilirsiniz. İletişime dayalı işlerde sosyal çevrenize karşı değişim isteğiniz sizi zorlayabilir.
Reklamı Kapat