İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku, yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor. Ama bununla ilgili bir kaygı içinde görünmüyorsunuz. Beraberliğinizdeki doyum ve güven her şeyin üstünde görünüyor.
13 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezbediyor.
13 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Sıkıntılarınızın dağılması anlamında biraz kıpırdanmalar var. Partnerinizin zorlamasıyla sağladığınız birikim sizi bugünlerde dardan kurtarıyor. Yakında bazı sevinçleriniz olabilir.
13 Şubat 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostluk ilişkilerinde bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koymanız ve artık tüm güvensizliklerden arındırmanız gerekiyor. Dost ilişkilerinizde sık yaşadığınız düş kırıklıkları, yaşamınızda bu tür ilişkiler olmadığını gösteriyor.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde Salı günümüz başlıyor. Ciddiyetin ön planda olduğu bugün, gecikmelerin meydana gelebileceğini, parasal konularda disiplinli hareket etmek zorunda olduğumuzu bilelim. Vergiler, bankalarla alakalı başvurularda zorluklar, aksaklıklar yaşanabilir. Destek bulmanız güçleşebilir ve bu yüzden ödemelerinizle ilgili sıkılabilirsiniz. Bir yakınınızın rahatsızlığı, bir görüşmenin iptali, organize işlerde güçlükler yaşanabilir. Kısacası istekleriniz beklentileriniz, başkalarıyla paylaşımlarınızda sorunlar oluşabilir. Saat 18:11 Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Sorunlara farklı çözümlerin bulunmasında ve aksamaların giderilmesinde, yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesinde etkilidir. Toplumsal konularda duyarlılık gösterebilirsiniz. Kendi fikrinizi ısrarla savunabilirsiniz. Tabii ki, bu yansımalar hepinizde aynı konular üzerinde etkili olmasa da, çevrenizdeki insanları kendi değer yargılarınıza göre değil, bulundukları ortam şartlarına göre kritik etmeniz gerekecek. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Davranışlarıyla kafanı kurcalayan, problem yaşadığın insanlarla ilgili gelişmeler yaşayacaksın.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Güzel konuşmalarınızla dikkat çekecek bir gün içinde olacaksınız.. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal bağlarınız güçlenebilir.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün eski dostlara ve yine eskiden buluştuğunuz mekanlara dönmek isteyebilir, kendinizi bugünden geçmişe bir yolculuğa çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu noktada özellikle bazı kişiler ve yerler zihninizde yeniden canlanabilir onlarla görüşmek isteyebilirsiniz. Bazı işlerinizle ilgili kısa süreli seyahatler yapmanız ve önemli kişilerle yoğun iletişimler içinde kurmanız gerekebilir.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11â e dek Ay boşlukta. Akşam saatlerine kadar endişe yaratan durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Finansal konularda ciddiyet arz eden konular akşam saatlerinde uzaklardan alacağınız iyi haberlerle yerini rahatlamaya bırakabilir. O zamana dek işlerinizi tamamlamak için sabırlı olmaya ihtiyacınız var.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri ile doğru kararlar vermeyebilir sergileyeceğiniz fevri tutum yüzünden oldukça zor durumda kalabilirsiniz. Sizi seven ve başarılı olmanızı isteyen dostlarınız yanlışa değil doğruya yönelmeniz için teşvik eder sizleri unutmayın. Özel yaşamınızda da arzularınız heyecanlarınız eş ya da sevgilinizle ilişkinize yansıyacak yeni bir başlangıç yaparak birbirinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Bekar İkizler sizlerde eski sevgilinizin karşınıza çıkması ile karışık duygularla baş başa kalabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Harcamalarınıza son derece dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Tüm zorunlu harcamaları bugün içerisinde yapmaya çalışmak gibi, bütçenizi sarsabilecek eylemlerde bulunabilirsiniz. Masraflarınızı uzun zamana yayacak bir planlama yapın.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, aşk hayatınız, flörtler, tatil planlarınız, işle ilgili tanıtımlar ve çocuklarınızla iletişim konularına belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlgili alanlarda bugün yeni kararlar almamanız ve hedef belirlememeniz, olayları zamana bırakmanız faydalı olacaktır.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün uzun vadeli planlar yapabilir, ortak yatırımlara girebilirsiniz. Ortağınızla yeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Ailenin ortak para paylaşımları için bir gündem oluşabilir. Herkesin fikrini almak size düşer. Spiritüel konular, metafizik ilginizi çekebilir.
13 Şubat 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Girişeceğiniz olaylardan güzel kazançlar söz konusu olabilir. Cesaretiniz yüksek olacağından kimseyi takmayacak, yolunuzda ilerleyeceksiniz. 
Reklamı Kapat