Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşamınızda sevdiğiniz kişiyle uyumu yakalamak sizin için önemli olacaktır ancak bazı anlaşmazlıklarda söz konusu olabilecektir. Küçük sorunlar gündeme gelebilir ve bu konuları uzuz bir süre tartışabilirsiniz. Duygusal olarak iki farklı eğilim içinde olacaksınız ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Alacağınız kararlarda duygusal davranmamaya çalışmalısınız aksi halde bazı hatalar yapabilirsiniz. Duygusal konularda girişimde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
13 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda iki ayrı konunun üzerine yoğunlaşabileceğiniz ve enerjinizin önemli bir kısmını bu konulara kanalize edebileceğiniz bir gündesiniz. Çeşitli işbirlikleri içine gidebilir ve bazı anlaşmalar yapabilirsiniz. Ancak bu konuda çok dikkatli olmalısınız bazı yanıltıcı bilgiler alabilirsiniz. İş yaşamınızda hukukla ilgili çeşitli konular gündeme gelebilir. Yeni beklentiler içine girebilirsiniz yada beklentilerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. İş yaşamınızda yapacağınız girişimlerde dikkatli davranmalısınız.
13 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda bütçenizi dengelemek sizin için önem kazanıyor. Çeşitli yeni gelir kaynakları oluşturma düşünceleri geliştirebilirsiniz. Harcamalarınızda da bir artışın olabileceği bir gündesiniz.
13 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir süreden beri beklediğiniz bir gelişme bugün olabilir yada olumlu anlamda önemli adımlar atılabilir. Bazı ortak çalışmalar yapabileceğini bir gündesiniz.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı davranışlarınız duygusallığınızı ele veriyor. Kendinizi katı gösterme niyetinizde başarı sağlayamıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde günü karşılıyoruz. Adım atılacak işlerde gecikmeler olabilir. Bu durum keyifsizlik yaratabilir. Güven duygunuzu ayakta tutunuz. Yeni işlerinizi beklemeye alınız. Bu saatlerde eksiklerinizi tamamlamak, rutin işlerinizle uğraşmak gayet yararlıdır. Etrafınızdaki insanlarla iletişim kurmanız zorlaşabilir. Genç kardeşlerimiz aile büyükleriyle, çalışma hayatında olanlar patronlarıyla, evde yaşayanlar aileleriyle iletişim kurmakta zorlanabilirler. Eğer bütünlük ve uyum duygunuzu kaybetmezseniz, boşluktaki Ay etkisi büyük bir sorun yaratmaz. Saat 18:11 Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Arkadaşlık ilişkilerinizi güçlendirici, akılcı, mantıklı bir şekilde durumunuzu gözden geçirmenizde etkilidir. Duygulara kapılmadan düşünmek mümkündür. Hoşlanmadığınız şeylere katlanmak zorunda değilsinizdir. Özgür hareket etmeyi, kararlar almayı tercih edersiniz. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışkanlığın üzerinde. Bugün elini neye atsan, karşına bir sorun çıkabilir. İş yerinde yaşanan bir olayı şaşkınlıkla izleyeceksin.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenizle ilgili olaylara ilgisiz gibi dursanız bile, içinizden üzüldüğünüz bir gerçek. Çevrenizdeki kişilerin yoğun temposu sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya attığınız için , tepki almaya adaysınız.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sosyal çevreniz de hem göz dolduran hem de aranılan kişi olmaktan gurur duyacak ve bunun tadını çıkaracaksınız. Dostluk ve arkadaşlık ilişkileriniz bugün önemle vurgu kazanıyor. Arkadaşlarınız sizden herhangi bir sorunuyla ilgili yardım istediğinde onlara yol gösterirken yargılayıcı şekilde değil de yumuşak bir tonla empatili yaklaşmanız onların sizi daha iyi ve içten anlamasına yardımcı olacak ve size olan güvenini daha da arttıracaktır.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Kariyerinizde sağlayacağınız başarılar için hırslı olabileceğiniz bir gündesiniz. Sorumluluk alanınızda haddinden fazla katı olmamaya dikkat etmelisiniz. Doğrudan iş odaklı yaklaşımınız iletişim problemleri yaratabilir. İş ile ilgili görevlerinizi bitirdikten sonra akşam saatlerinde sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla birlikte olabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda gizlilğe önem vermeniz için uyarıyor sizleri. Bilinmesini istemediğiniz bazı konular beklenmedik şekilde ortaya çıkabilir ve ilişkileriniz bozulabilir. Anlık hevesler ve yükselme hırsı yanlışlara yanlışlar alışkanlıklara dönüşür ve en güvendiğiniz karşınızda yer alır bildikleri ile bunları unutmadan kendinizle yüzleşmeli ve bir an once kendinize yaşamınıza çeki düzen vermelisiniz.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Evle ilgili konulara öncelik vereceksiniz. Birlikte yaşadığınız kişilerle bir tadilat, tamirat, dekorasyon yaptırma kararı verebilir ve bunu planlayabilirsiniz. Bu sırada, evi paylaştığınız kişilerle olan ilişkilerinizle ilgili bazı konular da önem kazanabilir.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni kararlar almak yerine, süreci gözlemlemeniz ve olayları zamana bırakmanız sizin için faydalı olacaktır. İlişkiler alanında durağanlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta kendinizi işe adayabilirsiniz. Güneş Tutulması öncesi hayatınızda radikal değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ailenizin geleceğini sağlama almak için yatırımlara karar verebilirsiniz. Annenizle ortak bir mal paylaşımı gündeme gelebilir.
13 Şubat 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş alanlarınızda ve toplum içinde kendinizi güvene almak isteğiyle dolu olacaksınız. Kuracağınız iş ilişkileri size doğru yolu gösterebilir. 
Reklamı Kapat