Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Bugün onun tarafından yine sürekli aranabilirsiniz. İlişkinin ilk başlardaki coşkusunu yaşamaya bakmalısınız. İçinizdeki, yeni ilişkinizden çok şey beklemeyen garip karamsarlığın anlaşılır bir dayanağı yok..
13 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi saptamış olmanız gerekiyor. Bu görüşme, iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekinmeniz gerekmiyor.
13 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntınızı, belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirebilirsiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşmesi dileği umuda dönüşebilir.
13 Şubat 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Yapmacık davranışlara karşı verdiğiniz tepkiyi aşırılığa kaçırdığınız şeklindeki eleştirilerin altında, bu davranışlara tepkisiz kalışın size duyduğu kızgın hayranlık var.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün istemediğiniz tartışmaların içine sokulabilirsiniz. Genelde barışçı, uzlaşmacı kişiliğinizin bazı durumlarda ortaya koyduğu agresiflik, bu tartışmalarda tehlike arz edebilir. Akşam bir çözümsüzlüğünüzle ilgili olarak, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla bir şeyleri paylaşma ihtiyacınız, son günlerde sınırlarda gibi.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde başlıyor. Gözden geçirmeler, inceleme ve yarım kalan işleri bitirmek gayet faydalıdır. Gün başladığında çalışma verimliliğinizde düşüş, dinlenme isteğinizde yükseliş göze çarpabilir. Özellikle patron konumunda bulunan kişilerle olan iletişiminizde belli bir mesafelilik oluşabilir. Bazılarınız planladıkları veya bitirmeye çalıştıkları projelerini uygulamaya hazır hale getirmek için yoğun şekilde çalışabilirler. Eksiklerin giderilmesi ve yanlışların düzeltilmesi adına bu son derece yararlıdır. Çünkü normal zamanlarda gözden kaçanlar gayet kolay tespit edilebilir. Ailevi ve duygusal konularda ciddiyet ön plandadır. Bu saatlerde iletişimde bulunmaktansa kendinizle baş başa kalmayı tercih etmeniz normaldir. Bu yüzden kendinizi zorlamanız gerekmez. Saat 18:11 itibariyle Ay burcunuzda ilerlediğinde, birden fazla konuyla ilgilenmeniz mümkündür. Liderliğinize veya bilginize başvurulabilir. İlişkinizle alakalı konularda bireysel düşünceleriniz ön plandadır. Kendinizi daha fazla öne sürmek ihtiyacı duyabilirsiniz. İş veya sorumluluklarınızla ilgili mevzularda bazı meselelerin aydınlığa kavuşması için değişik çareler üretebilirsiniz. Bazı kişilerle temasınız artabilir. Ekip halinde çalışmalarda başarı yüksektir. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaş ilişkilerini sorgulayacağın olaylar yaşayacaksın. Verdiğin sır bugün herkesin dilinde olabilir, dikkat!
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün partnerinizin kendine özgün fikirleri olacak ve bu düşüncelerini sizinle paylaşmak isteyecektir. Maddi konularda karşınıza çıkacak fırsatlara çekimser kalmak istemeyeceksiniz. Kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizi oluşturan kişilerle bugün aranızda sıkıntılı olaylar cereyan edebilir. Bunun nedeni sizin insanlarla aranıza ne kadar mesafe koymanız gerektiğini bilmiyor oluşunuzdan ileri gelmektedir. Bu bağlamda iş ve özel yaşamınızı keskin hatlarla birbirinden ayırmalı kiminle hangi konuda konuşacağınıza karar vermeli, sınırlarınızı ona göre ayarlamalısınız. Çevrenizde akseden olaylara karşı ani tepkiler vermekten kaçınmalı, rahat ve ön yargısız düşünceler içinde olmalısınız.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 8:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Uykunuzu tam alamamış, güne yorgun başlamış olabilirsiniz. Gün içinde bazı beklenmedik, kontrolünüz dışında ve kabullenmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise biraz kendinize vakit ayırabilir, kişisel olarak önemsediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Çalışma ortamınızla ilgili bir konu gündeme gelebilir.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün parasal anlamda da rahatlamalar söz konusu borçlarınızın hafiflemesi ve yeni imkanlar la birikim yapmanız da olası. Özel yaşamınızda ise cesur davranacağınız bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz. Evli Kova’lar sizlerde eski sevgilinizin karşınıza çıkması ile duygusal olarak alabora olabilir duygusal bir boşluğun içinde bulabilirsiniz kenedinizi.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gününüz son derece yüksek tempoda geçecektir. Bu durum, sizi de kabuğunuzdan çıkarıp eyleme geçirecektir ama aynı zamanda stres de yaratabilir. Sakinleşmenizi sağlayan bir faaliyet bulmalı, gerildiğinizde kendinizi rahatlatmalısınız.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden seyahatler, eğitim süreçleri, kişisel gelişimi ilgilendiren alanlar, yakın dostlar, ortaklar ve eşinizle iletişim konusunda durağanlık, belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda karşınızdaki insanlar kendilerini olması gerektiği gibi ifade edemeyebileceklerinden dolayı gün içinde gelişen konuları zamana bırakmanız ve onlara kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri için fırsat vermeniz faydalı olacaktır.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Rüyalarınıza dikkat edin. Geleceğiniz ile ilgili alacağınız kararları yönlendirebilirler. Kadınlarla iş ortamınızda tartışmalara açık bir gündesiniz. Sakin kalmaya çalışın. Herkes kendi fikrini beğenecektir. Yapıcı olup mantığınızı kullanırsanız sonunda istediğiniz fikri karşınızdakilere kabul ettirebilirsiniz.
13 Şubat 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün geri plandan takip ettiğiniz konular veya olaylar size büyük keyif verebilir. Olayları dışarıdan izlemek derdinde olabilirsiniz. 
Reklamı Kapat