Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Yakın çevrenin onaylamadığı beraberlikler, bugünkü çekiciliğini kısa sürede yitirip pişmanlıklara dönüşebilir. Gönlünüzün aradığını bulmak için, çok aceleci olmanız gerekmiyor.
13 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlere uzattığınız iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştırabilir. Bu işi hemen bugünden ele almanız gerekiyor. Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz olabilir
13 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz. Ödemelerden yeni arındırdığınız geleceğinizi yeni borçlarla doldurmak yerine, harcamalarınızla standardınızı dengeleme yoluna gidebilirsiniz.
13 Şubat 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir arkadaşınıza gösterdiğiniz duyarlılık, onunla ilgili olumsuz bazı dış değerlendirmelerin etkisiyle zaafa uğrayabilir.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirmek istiyorsunuz. Kendinizi günlük, irili ufaklı problemlerden sakınacaksınız. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak adına verdiğiniz ödünler, yine de fazla olabilir.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde günümüz başlıyor. Hayati karar vermek yanlıştır. Beklemede kalarak duruma bakmak doğru harekettir. İşlerinizi şöyle bir toparlayarak neler eksik, nelerin tamamlanması gerekiyor bunları maddeler halinde sıralamanız faydalıdır. Kimileri için bu durum işiyle alakalı olabileceği gibi, kimileriniz için büyükleri veya ilişkisiyle ilgili konular üzerinde toplanabilir. Rutin işlerinizi yapmakta hiçbir sakınca yoktur. Yolculuk ve dostluk ilişkileri bakımından sorunlar çıkmaz. Bilakis böyle durumlarda birileriyle konuşmak, dertleşmek, farklı açıdan dünyayı görebilmek adına gayet olumludur. Ümitsizliğe kapılmamalı, kısa sürecek bu etki altında karamsar düşünmemelisiniz. Saat 18:11 Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Parasal konular gündeminize gelmeye başlar. Beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşamamak için dikkatli olmalı, hesabınızı iyi yapmalısınız. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatında yol kat etmek istediğin konularda, sana engel olanın ne olduğunu daha net gördüğün bir gün.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Plüton burcunuzda kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, detaylardan yola çıkarak, kafanızda en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün, güçten yanasınız.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aile içi ilişkilerinizde baskı, zorlama veya eski geleneksel düşüncelerin zıtlaşmaları gibi konularda sıkıntılar yaşayabilir, ebeveynlerinizle gergin konuşmalar yapabilirsiniz. Onları bu durumda anlamaya çalışmalı, zamanın getirmiş olduğu yeni düşünce sistemine alışamadıkları için onları yargılamamalısınız. Yine kariyerinizle ilgili konularda geleneksel düşünceler ile modern olan fikirlerin çatışması arasında kalabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 8:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Gün içinde eşinize ya da ailenize zaman ayırmak yerine bazı kişisel sorumluluklarınıza eğilmek durumunda kalabilirsiniz. Ailenizin ihtiyaçlarını göz ardı etmemelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ortaya çıkabilecek bazı finansal konularda bazı sonuçlanmalar ya da bitişler yaşanabilir.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda gerçekçi davranıp haksıza haksız haklıya haklı demeniz ve haksızın sahte gözyaşlarının etkisinde kalmamanız için uyarıyor sizleri. Gökler özel yaşamınızda sizi olduğunuz gibi kabul edip öfkeli ve kaprisli halleriniz bile tolere eden eş ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı ve sevgi dolu davranmanız konusunda uyarıyor sizleri. Kendinizi haklı görmekten egonuzun esiri olmaktan bir an evvel uzaklaşmalı değer gördüğünüz kadar değer verip minnet duygusunun önemini hatırlayarak hareket etmelisiniz.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın geçmişteki çalışmalarınızın karşılıklarını almaya başlayabilirsiniz. Bu karşılıklar, maddiyatla ilgili olabileceği gibi, aşk ilişkisi, kariyer fırsatları veya zamanında yapılmış bir iyiliğin, zor zamanda aynı şekilde size de yapılması şeklinde ortaya çıkabilir.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm ilgilerin üzerinizde olduğu bir gündesiniz. Gönül meselelerine rasyonel çözümler bulmakta üzerinize yok. Mantık çerçevesinde yürüttüğünüz tüm işlerde başarılı sonuçlar elde edersiniz. Sabır ve dikkat gerektiren işlerde üstün bir performans sergileyebilirsiniz.
13 Şubat 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre iletişiminiz yoğun olacak. Kafanıza göre davranabilirsiniz. Sadece kendinizi önemseyecek ve beklentilerinizi yerine getireceksiniz.
Reklamı Kapat