Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk yaşantınız açısından olumsuz bir gün. Sevdiğiniz insana zaman ayıramadığınız gibi ona yapmayı planladığınız sürprizi de gerçekleştiremeyeceksiniz. Bugün sevgilinizden uzakta zaman geçireceğiniz bir gün olacak.
13 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızda sorunlarla dolu bir gün sizi bekliyor. İletişim ile ilgili yaşayacağınız problemler bazı işlerinizi yapmanıza engel olacak. Bu arada iş arkadaşlarınızdan biriyle aranızda ufak bir tartışma çıkabilir.
13 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Maddi olarak rahat olacağınız bir gün geçireceksiniz . Yapmanız gereken bazı lüzumlu harcamaları rahatlıkla yapabileceksiniz. Bugün kendiniz için bir takım harcamalar yapabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Bugün duyacağınız bir habere gereğinden fazla tepki verebilirsiniz. Aldığınız haberin dığruluğundan emin olun.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Oluşan şartlara zamanında uyum gösterme yönünde pek becerikli olmadığınız düşünülse de, bu sıralar bu tür bir gelişmede oldukça atik davranacaksınız. Değişiklik arzularınızı bazı konularda baskılamanız, biraz gerginliklere yol açabiliyor. Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var. Bugün, yarın bazı plan değişiklikleri içine girebilirsiniz.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler Salı gününe saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde uyanıyoruz. Gerek iş, gerek özel yaşamınızla alakalı mevzularda tam bir güvenlik içinde olmayışınız doğal olarak kafanızın içindeki soruların da cevapsız kalmasına neden olmaktadır. Kök salmak istediğiniz halde sıradan bir yaşam sürmek sizi kaygılandırır. Belki çaresiz değilsiniz, sağlığınız yerindedir, az ama öz dostlarınız vardır fakat bunlar sizin gibi özel biri için yeterli midir? Hayır değil. Fakat gelin görün ki, bir yandan sorumluklarınız diğer yandan kendi içindeki yalnızlığınız oldukça hüzün vericidir. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, bu hassas hissedişler boşluk etkisi altında normaldir. Bu durumu artıya çevirmenin yolu ne olursa olsun güven duygunuzu ayakta tutmakla mümkündür. Saat 18:11 Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Aşk hayatınız, çocuklarınız ve yaşamsal ifadenizle alakalı her konuda sizi destekleyici ve yüreklendiricidir. Bu saat itibariyle arkadaşlarınız, sevdikleriniz, hobileriniz ön plana gelmeye başlar. Böylelikle günün ağır havası dağılmaya başlar. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerginlik yaşanan ortamlarda uzlaşı yeteneğinle gerginliği azaltma görevini üstleneceksin.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, sizi fark etmemek imkansız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içindesiniz.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda üstlerinizin dediğini harfi harfine yaptığınız halde yine de haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz konularda sabırlı ve temkinli ilerlemeli, kendinizi boş yere suçlar bir tavır içinde olmamalısınız. Sizler, çalışkan, sebatkâr ve aynı zamanda da fedakâr yapıda insanlarsınız. Özellikle bugün hiç kimseyle maddi ve finansal anlamdaki beklentilerinizle ilgili münakaşalara girmemeli, kendinizi fazlasıyla işinize vermeye çalışmalısınız.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Gün içinde kariyer konularında bazı olumsuzluklar ve stres yaratan durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle ailenize karşı davranışlarınızda daha hoşgörülü olmaya gayret edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sizi iyi hissettirecek koşullar oluşmakta. Çocuklarınızla birlikte olabilir ya da yaratıcı faaliyetler içinde bulunabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş hayatınızda başarılı olmak istiyorsanız kalbinizin sesine kulak vererek kararlar alın. Kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz fakat bir adım bile ilerleme olmayan duygusal konularda siz bir adım atmadığınız takdirde günler gelip geçmeye devam edecektir. Aşka şans vermek aşkı yaşamak için siz bir adım atmayı deneyin korkuları arkanızda bırakın ve cesaretli davranın. Evli Teraziler eşinize kıskançlık duygunuzla kırıcı davranabilir aynı şekilde karşılık görebilirsiniz dikkatli davranın.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm dikkatinizi işlerinize odaklayacak, sahip olduğunuz bütün enerjiyi, ilerleme kaydetmekte kullanacaksınız. Başarılı olma şansınızın yüksek olduğu bir dönemden geçtiğinizden, atılım yapma fırsatlarını değerlendirmeye çalışmalısınız.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi, yeteneklerinizi, enerjinizi ve yaptığınız işleri en iyi şekilde sergileyebileceğiniz, ilişkilerdeki beklentilerinizi ve isteklerinizi net olarak ifade edebileceğiniz, bireysel gücünüzü etkili şekilde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kariyer alanı ve finansal konularda destek görebilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Evinizi güzelleştirmek için kolları sıvayın. Dekorasyon için mağazalarını gezmek hoşunuza gider. Toprak almak, satmak için uygun bir gündür. Akşam yemeği daveti için ailenizi haberdar edin. Keyifli sohbetler, anılarınız size nostalji yaşatır. Aile büyükleriyle vakit geçirmek hoşunuza gidecektir.
13 Şubat 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyüklerinize sevginizi göstermekten korkmayın. Yapılması gereken işlerinizi toparladıkça kendinizi daha şanslı ve iyi hissedeceksiniz. 
Reklamı Kapat