Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin arkadaşlarını ve arkadaşlık ilişkilerini sık, sık eleştirmeniz onu üzüyor. Onda, arkadaşlarıyla sizin aranızda kaldığı duygusu uyandırıyorsunuz. İlişkinin bu çelişkisinde iş size düşecek.
13 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Belli, belirsiz diye itibar etmediğiniz bağlantıların özellikle biri, kaçan bir fırsat gibi görülüyor. Şansınızı kaybetmiş değilsiniz. İş arkadaşlarınız, gizlemeye çalıştığınız özverilerinizin farkında. Bu size yakında belli edilecek.
13 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Bir satın alma işinizi bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu aralar bütçeniz ekstra harcamalar yapmaya uygun değil. Bir alacağınızın ödenmesiyle ilgili fazla iyimserlik içindesiniz, kısa vadede bir umut gözükmüyor.
13 Şubat 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Taraf olmaya zorlanacağınız bir tartışmada görüşlerinizi açıkça söylemeniz istenebilir, hassas olmanız gerekiyor. Düşündüklerinizi doğruculuk ve özensizlik karmaşası içinde dile getirmemelisiniz.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Problemler karşısında geliştirdiğiniz yöntemlerin kopya edilmesi mümkün değil. Bunlar belli ki, sizin doğallığınızın üretimi. Çevrenizde bu anlamda uyandırdığınız hayranlık, çok yakın bir, iki ilişkinizde kötü taklitçiliğe neden olabiliyor. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız çok ilgilenmenize uygun görünmüyor.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar saat 08:43-18:11 arasındaki Ay-boşluk etkisinde Salı günümüz başlıyor. Güçlü görünmek isteğiniz ön plandadır. Bu dürtü sayesinde sorumluluklarınızı ciddiyetle yerine getirmeye çalışabilirsiniz. Boşluktaki Ay etkisi altında risk almaktan uzak durur, size ait olan her şeye aşırı şekilde sahip çıkar ve elinizdekini muhafaza etmeye çalışabilirsiniz. Yalnız bunu abartılı bir hale dönüştürmek gereksiz yere tedirginlik duymanıza yol açar. Bazı ihtiyaçlarınızı satın almak veya ödemelerinizi yapabilmek için ekstradan para ihtiyacınız yükselebilir. Fakat bir takım nedenler yüzünden bunu elde etmekte zorlanabilirsiniz. Saat 18:11 itibariyle Kova burcunda ilerlemeye başlayan Ay etkisi altında, özellikle maddi konularda girişimde bulunmak, etrafınızla iletişim kurmak, dostlarınızla irtibata geçmek kolaylaşır. Sosyal ilişkiler ve organize işlerde başarılı olabilirsiniz. Doğal liderlik özellikleriniz ve girişim kabiliyetiniz ön plana çıkmaya başlar. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişe ait konular tekrar açılabilir. Ailenin geçmişine dair bir konu hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsin.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hiçbir konuda haksız duruma düşmek istemiyorsunuz. Fakat olayları hep kendi açınızdan görmeye alışmışsınız. Kendinizle ilgili bir takım çalışmalar içinde olacaksınız. Çevrenizin farklı fikirlerine saygı göstermelisiniz.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızda gizli saklı kalmış tüm olayların ortaya çıkacağı ve tüm yönleriyle aydınlanacağı bazı durumlarla birlikte yeni başlangıçlara adım atabilir, bu noktada hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bu sayfayı açarken önce kendinizi tanımak, benliğinizi keşfetmek, çocukluğunuzdan bu yana süregelen bilinçaltı oyunlarını öğrenmeye çalışacak ve kendinizi yeniden keşfetmenin zevkli yanlarını öğrenerek yaşama daha farklı gözlerle bakmayı öğreneceksiniz.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 8:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. Bugün para konularında elde olmayan sebeplerle bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçının. Günün ilerleyen saatlerinde ise konuşma ve görüşmelerin arttığı bir zaman dilimi içine girebilirsiniz. Yakın çevreniz ya da kardeşlerinizden bir takım destekler görebilirsiniz.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İş ve eğitim hayatı olan Yay lar bugün sürekli zaman gerçirdiğiniz kişilerin haksız eleştirileri ile karşılaşarak gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani kararlar vermemeli size kızdırarak istediklerini gerçekleştirmemeli diplomatik davranıp soğukkanlılığınızı muhafaza etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise şaşırtıcı gelişmeler söz konusu Aşk ateş olup saracak ruhuzu heyecan huzur tutku dolu bir gündesiniz.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkileriniz, daha yumuşak bir seyir izleyecektir. Gerilimler, tartışmalar ve eleştiriler azalacak, iletişime hoşgörü hakim olacaktır. Diğer taraftan, abartılı harcamalar yapmaya başlarsanız, kendinizi aniden çatışma içerisinde bulabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden planladığınız etkinlikler, davet, organizasyon, sosyal ortamlar, internet alanları ve arkadaş çevrenizle ilgili belirsizlik ve durağanlıklar yaşayabilirsiniz. Kariyer hedefleriniz ve gelecek planlarınız açısından yeni kararlar almamayı tercih etmeniz ve ilişkilerinizi akışına bırakmanız gereken bir gündesiniz.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Para konularında önemli kararlar alırsınız. Yetenekleriniz size yeni kazanç kapılarını aralar. Başarıya odaklanmak ve stratejik kararlar almak için yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Kemiklerinizin ağrımaması için çok sert spor yapmaktan kaçının. Paranızı akıllıca yatırımlara kanalize edersiniz.
13 Şubat 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize karşı duygularınız hassas ve korumacı olabilir. Onlara anlayışla yaklaşacaksınız. Onlardan gelecek olan tavsiyeleri yabana atmayın.
Reklamı Kapat