Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
13 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Duygusal açıdan kendinizi son derece sakin hissedeceğiniz ve duygusal güvence ihtiyacınızın ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki uyum son derece güzel olacaktır ve kendinizi iyimser hissedeceksiniz. Duygularınız olumlu ve kendinizi duygusal açıdan iyi hissediyorsunuz. Bazı sorunlarınız var ancak bugün bunlardan uzaklaşıp rahatlamaya imkan bulacaksınız. Ufak bir aksilik yaşasanız da bunu fazla önemsemeyeceksiniz. Aşk yaşamınızda bir yenilik yapmak için uygun bir günde değilsiniz.
13 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Disiplini bir şekilde işinize konsantre olabileceğiniz bir gündesiniz. Üzerinize aldığınız bir işi bugün sonuçlandırabilirsiniz. Olayların gelişimine hakim olmayı başaracaksınız. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Çalıştığınız konunun üzerine yoğunlaşacaksınız ve bu anlamda bir hareketlenme olacaktır. Çevrenize karşı her zamankinden ciddi davranabilirsiniz. Çalıştığınız konuları iyi değerlendireceksiniz ve doğru kararlar verebileceksiniz.
13 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Maddi konularda oldukça başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Alacağınız kararlar yerinde olacaktır ve yeteneklerinizi olumlu olarak kullanmayı başaracaksınız. Maddi konularda olumlu girişimlerde bulunabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Planlarınız sizin istediğiniz şekilde yürüyecektir. Ancak inatçı yaklaşımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.
13 Şubat 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir sağlık durumuyla ilgili çevrenizde duyulan endişeler, birkaç gün daha problem olarak yaşanabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda rahatlamalar görünüyor. Uzaklarda yaşayan bir arkadaşınızdan uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeylerden şu günlerde vazgeçebilirsiniz.
13 Şubat 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 08:43-18:11 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizle alakalı konularda bir problem varsa, sakin olmalıyız. Birbirinizin fikirlerine ve isteklerine saygı duymak yerine, bencilce hareket etmek son derece yanlıştır. Böyle bir bakış açısı altında, hiçbir konuda karar almanız mümkün değildir. Kaldı ki, Ay boşlukta olduğu zamanlar anlaşmak zaten zordur. Bu saat diliminde, eksiklerinizin gözden geçirilmesi ve eğer içinden çıkamadığınız bir probleminiz varsa konuşarak, neler yapabileceğinizi saptamak en doğrusudur. Birbirinize anlamaya çalışmak dururken, geçici bireysel tatminlerin kime faydası olabilir ki? Tabi ki olmaz. Onun için sevginin emek, özveri, uyum duygusuyla bezenmesi gerektiğinin bilincinde olup özellikle boşluk saatlerinde daha özenli davranmalısınız. Saat 18:11 Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Paylaşıma dönük olmanın işaretçisidir. Fakat gerektiği zaman mesafemizi de koyarız. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Fakat dipte kuşku ve kuruntularınız aynen durur. Bunları kendi içinizde belirli bir düzenlemeden geçirirseniz sorun çıkmaz. Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde huzur dileğimle,
13 Şubat 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bulunduğun ortamlarda, etrafında bulunan insanlara bazı konularda destek olman gerekebilir.
13 Şubat 2018

Vatan Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızın derinliği karşısında endişeye kapılabilirsiniz. Sizi üzecek olaylardan uzak kalmayı çalışın. Özellikle yaşadığınız ve karşılaştığınız her şeyin ince hesaplarını yapıyor olmanız, size yarardan çok zarar getiriyor.
13 Şubat 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün finansal koşullarınızı iyileştirmek adına bazı girişimlerde bulunmak isteyecek, yeni iş projeleri ve ortaklıkları gündeminize dahil etmek isteyeceksiniz. Kendinize inanıp güvendiğiniz sürece her şeyi başaracağınızı biliyor fakat nedense bazen çekimser kalmak istiyorsunuz. Bu gibi ikilemler de kaldığınız zamanlarda dost tavsiyelerine uymanız iyi olur. Sevgi ve ilişkilerde ise anlayış ve birlik olma günüdür.
13 Şubat 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 08:43 ten 18:11 e dek Ay boşlukta. İlişkilerinizde sizden beklentilerin arttığı ve bir takım gerginliklerin yaşanma ihtimalinin olduğu bir gün. Değişken durumların üzerinizde baskı yaratması mümkün olabilir. Akşam saatlerinde ise ortaklaşa para konularında bir takım fedakârlıklar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.
13 Şubat 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gökyüzü bugün sabah saalerinde finansal konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınızın maddi isteklerine kefil borç verme gibi girmemeli hayır demeyi bilmelisiniz zor durumda kalmayı istemiyorsanız şayet. İşinizle ilgili ise bugün duygularınızı yeteneklerinizle birleştirdiğiniz takdirde başarılı olacak terfi zam gibi gelişmelerle karşılaşacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş le iletişimle zorlanabilir sizi anlamadığı düşüncesi ile ondan uzaklaşmayı düşünebilirsiniz. Sakin olun ve pire için yorgan yakmayın.
13 Şubat 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gayret ettiğiniz takdirde, olayların akışını değiştirebilecek hamleler yapmanız mümkün olabilir. Kötü gidişatı tamamen değiştirebilir, fırsat ve kaynakları yoktan var edebilirsiniz. Yine de, tüm bunlara dalıp özel hayatınızı ihmal ederseniz, eleştirilebilirsiniz
13 Şubat 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
13 Şubat 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerde partnerinize hizmet emek, hayatını kolaylaştırmak size iyi gelir. Hayatı paylaşmak anlam kazanır.Evlenmeye karar vermek, evlenme teklifi almak için hazırlıklı olun. Ailelerin birbirini tanıdığı partner adaylarıyla tanışabilirsiniz. Ortaklık tekliflerine de açık olun. Geleneksel aile değerlerini koruyup kollamak istersiniz.
13 Şubat 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ortaklı bir işiniz varsa ufak tefek sorunları görmezden gelebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla duygularınızı paylaşmak ilişkinizi tazeleyebilir.
Reklamı Kapat