Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Eylül 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun zamandır yaşadığınız ilişkilerin aşk olmadığını siz de biliyorsunuz. Aşkın insanın bağımsızlığını yok ettiğini düşünüyorsunuz. Yakın bir gelecekte bu fikrinizin değişeceği ve kalıcı bir ilişki yaşayacağınıza dair bir belirti görünmüyor.
14 Eylül 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

İş ilişkilerinizde bütün çalışma keyfinizi kaçıran kronikleşmiş bir geçimsizliğiniz var. Siz bunun hiç bitmeyeceğine inanmaya başladınız. Bu Konuda önümüzdeki günlerde sizi çok şaşırtacak bir gelişme olacak.
14 Eylül 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerdeki para sıkıntınızı yaz aylarının çekiciliğine bağlıyorsunuz. Kazancınızı zorlayacak şekilde masraflı yaşıyorsunuz. Yakın bir zamanda biraz karışık bir para meselesinin içinde olacaksınız.
14 Eylül 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir aile bireyiniz bir yatırım işinde yanlış yönlendiriliyor. Bu işe müdahale etmeniz gerekiyor, aksi takdirde siz de sıkıntı yaşayacaksınız.
14 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok iyi gizlediğiniz bir çekingenliğiniz var. İyi gizlediğiniz için, bu yanınız ortaya çıktığında, biraz kasıntı biri gibi görünüyor, böyle değerlendiriliyorsunuz. Herkesin çekingenlik gösterdiği veya çok rahat davrandığı durumlar olabileceğini kavrayamıyor, boş yere sıkıntı yaşıyorsunuz. Bir aile bireyinizle, ailenin öteki bireylerine bir sürpriz hazırlığı içindesiniz. Bu akşam yapmayı kararlaştırdığınız bu sürpriz öğrenilecek, ama size belli etmeyecekler.
14 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, maddi konular üzerinde titiz düşünmemiz, bütçemizi düzenlememiz, alacağımıza vereceğimize dikkat etmemiz yönünde etkilidir. Ayrıca yaşam şeklimize göre eskinin geride kalması anlamı taşır. Bu karşıtlık, maddi konularda özellikle çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini gösterir. Yapılacak görüşmeler, kurulacak bağlantıların akla yatkın, gerçekçi bir şekilde ele alınması lazımdır. Yanılmamak için dikkatli olmalıyız. Riskli işlere girişmemeli, maddi ve manevi anlamda gözümüzü dört açmalıyız. Aklınızı çelmeye çalışan kişilere dikkat ediniz. Bugünlerde özellikle iş, ilişki ve finansal anlamdaki her türlü meselede aklınız başınızda hareket etmeye çalışınız. Büyük borçlar altına girmeyiniz. Saat 06:58 Ay-Pluto görünüm etkisinde, baskıya, denetlenmeye gelemeyiz. İyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiz. İş-aile ve girişim konularında gücünüzü kanıtlamaktan yanasınız. Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşumu, bize ait olana tutkuyla bağlanmanın işaretçisi. Ailemiz, yuvamız, sahip olduğumuz her şeyi korumaktan ve kontrolü elimizden tutmaktan yanayız. Biz sevdiklerimizden bize karşı aynı yoğunlukta ilgi bekliyoruz. Bunu göremediğimiz zaman en ufak bir meseleyi daha büyütebiliriz. Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hangi konularda zorlanıyorsanız bunları gözünüzde büyütmek yerine, bilinçli bir şekilde isteklerinize odaklanmanın önemini vurguluyor. Belki birileri sizin üstünüzde güç uygulamaya, baskı kurmaya, sizi yıldırmaya çalışıyor olabilir. Siz de bunun karşılığında sert tepkilerde bulunmaya hazırsınız. Oysaki bunlar çözüm değil. Tam tersine biraz yavaşlayın ve şartların olgunlaşmasını bekleyin. Kazanan siz olacaksınız. Ailevi ve parasal konularda özellikle buna dikkat edin. Saat 11:54 Güneş-Ay görünümü aşkı yüreğinizde sorguladığınızı gösteriyor. Bunun da sebebi, derinliklerinizdeki tutkunun büyüklüğünden. Kendinizin farkındasınız. Başkalarını da görüyorsunuz. Daha iyi yerlerde olmalıyım diye düşünmektesiniz. Gönülden sevgilerimle,
14 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatlerinden sonra boşlukta hareket edecek. Gökyüzü kendini ifade ederken, çözüm üretmek yerine bahane üretmeyi tercih edebileceğine işaret ediyor. Ayrıca aile büyüklerinin arasında uzun zamandır devam eden küslükler ön plana çıkabilir. Öğle saatlerinden itibaren işlerini pratik ve hızlı bir şekilde halletmen çalışma arkadaşlarının dikkatinden kaçmayacak. Bazı arkadaşlarının sana söyleyeceği sözlerin övgü mü yergi mi olduğunu anlamakta zorlanabilirsin. Egosu yüksek kişilere de dikkat etmelisin. Kendi işini yapıyorsan, sözleşme ve anlaşmalarda gözden kaçıracağın bir madde, ilerleyen zamanlarda sorun olarak karşına çıkabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişiye doğa yürüyüşüne çıkabilirsin. Akşamüzeri sosyal medya üzerindeki bazı paylaşımlar, farklı fikirler bulmanı sağlayabilir.
14 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınızda sizi yoran bütün olaylardan uzaklaşıp kafa dinlemek istediğiniz bir gün. Kendinizi duygusal anlamda arındırmak ve sakin kalmak isteyeceğiniz bugünde insanların gerçek yüzlerini görmek istemeyebilirsiniz.
14 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kariyeriniz ile ilgili konularda ön plana çıkmak isteyebilirsiniz. Size sunulan teklifleri düşünmeden kabul edebilirsiniz. Bu konuda cesur kararlar vermeden önce düşünmenizde fayda vardır. Kararınızda riskli unsurlar olabilir. Kendinizi yetenekli olduğunuz konularda ifade etmeniz sizin için daha yararlı olabilir. Kendinize zaman ayırın.
14 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

DUYGUSAL açıdan kendinizi mutlu hissetmeniz sizin elinizde. İlişkisi olan Aslanlar partnerleriyle anlaşma yoluna gidebilirler. Güçlü bir aşk ilişkisi süreci ile karşı karşıyasınız
14 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Siz hiç yorulmaz mısınız? Arı gibi çalışıyor dinlenmeye hiç vakit ayırmıyorsunuz. Herşeyin bir yeri ve zamanı var. Böyle giderseniz sağlığınız bozulur. Gezin, eğlenin, değişik hobiler edinin. Sevdiğiniz de bundan şikayetçi. Sizin bir işkolik olduğunuzu düşünüyor.
14 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.
14 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcuna geçen Ay bugün sizi yalnızlığınızla güçlenmeye davet ediyor. Sevdiklerinizle çevrili kurduğunuz dünyada ne kadar mutlusunuz? Yoksa mutlu gibi mi görünüyorsunuz? Meditasyon yaparak, çıktığınız içsel yolculukta bu soruların cevabını arayın. Bulduğunuz cevaplar, gelecekte size radikal dönüşümler yaşatır.
9 Eylül 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın davranışlarından memnun olacaksınız. Düşünceleriniz kararlı olmakla birlikte istekleriniz sizi zorlayabilir. Bugün alacağınız bir haber keyfinizi yerine getirecek.
Reklamı Kapat