Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin çok kıskanç olduğunu düşünüyorsunuz. Belki bu kıskançlığı azaltmak için sizin de yapabileceğiniz çok şeyler vardır. Örneğin karşı cinsten bir dostunuzla sıcak ilişkinizi, sevgilinizin huzuru adına biraz dengeleyebilirsiniz.
14 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

İşyerinizdeki yeni bir elemanın işgüzarlıkları başınıza ağrılar, midenize kramplar sokuyor. Onun hatalarını düzeltmekten kendi işlerinizi yapamıyorsunuz. Ama fedakar dayanışmanız gözlerden kaçmıyor.
14 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Sürekli bir para hesabı içindesiniz. Çünkü yakında elinizden büyük para çıkışıyla bir satın alma işiniz var. Ama bu alışverişi bir arkadaşınızla yapacak ve elinizde para kaldığını görüp çok sevineceksiniz.
14 Eylül 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Yersiz ve zamansız görerek karşı çıktığınız bir niyet var. Bu niyete ortak olmanız halinde yerinde ve zamanında bir karar vermiş olacaksınız gibi belirtiler var. Bunları görmeniz gerekiyor.
14 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni bir dostluğun öncesindesiniz. Başladığınız arkadaşlık sizi her gün birbirinize yaklaştırıyor. Ortak yanlarınızı keşfediyorsunuz. Ama sizin bu yakınlaşmanızdan hoşlanmayan biri ve onun da kendine ait endişeleri var. Bugün, yarın bu konuda üçlü bir tartışmanın içinde bir araya geleceksiniz. Bugünlerde akrabadan birinin sağlık sorunlarıyla biraz uğraşacaksınız.
14 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, özel ve iş anlamındaki ortaklıkların dikkatli bir şekilde gözden geçirilmesi anlamı taşıyor. Verdiğimiz kadar almayı bilmemiz lazım. Bağımlı yaşayıp, kendimizi yormak, üzmek yerine akıllıca ilişkiler kurarak ideallerimiz doğrultusunda yaşamalıyız. Bu görünüm bir yandan akılcı düşünerek beraberlikleri değerlendirmemizi sağlasa da, diğer yandan fedakarlıkta bulunarak isteklerimizi ertelemeye hazır gibiyiz. Sizin mutlaka fikirlerinizi açıklayabileceğiniz, yeteneklerinizi değerlendireceğiniz alanlara yönelmeniz gerekiyor. Hayaller ile gerçekler arasındaki ayrımı çok iyi yapmamız lazım. Niyetinden şüpheli olduğunuz insanlardan uzak durunuz. Saat 06:58 Ay-Pluto görünüm etkisinde, içinizdeki ses, bu denli iyi niyetli olmak zorunda değilsin diyerek sizi uyarıyor gibi. Öylesine tutkulu ve size ait olan her şeyi öylesine benimsiyorsunuz ki, hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermezsiniz. Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşum etkisinde her konuyu derinlemesine araştırarak bilgi sahibi olursunuz. Yurtdışı-eğitim-bilgilenme-yükselme ve haklarınızı elde etmede başarılı bir gün geçirirsiniz. Maddi-manevi açıdan sizi güçlü kılacak kazançlı işlere yönelirsiniz. Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, hedefinize yol alırken tabii ki zorluklar olabilir. Bunları sizi yıldırmasın. Belki şimdi yeni bir arayış içindesiniz. Şartların olgunlaşması için biraz daha sabırlı olursanız emin olunuz ki, başarı sizden yanadır. Saat 11:54 Ay-Güneş görünümü, aşka olan teslimiyetin göstergesidir. Siz aşkın sarhoşusunuz. Onun elinde ne kadar tutsak olduğunuzu biliyorsunuz. Gönülden sevgilerimle,
14 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatlerinden sonra boşlukta hareket edecek. Bugün para ile ilgili konular, kazançlar, maddi değerler ön planda olacak. Eğer önemli bir yatırım için kredi çekmek, borç almak gibi gündeminde konular varsa, zorlanmadan bu tarz işlerini yola sokabilirsin. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, işlerini uluslararası düzeye taşımanın yollarını arayabilirsin. İçinde bulunduğun konum seni yeterince tatmin etmeyebilir. Hedeflediğin yaşam biçimine ulaşmak için daha çok mücadele etmen gerektiğini düşünebilirsin. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysan, geçmişte yaşadığın ilişki tekrar hatıranda canlanabilir. Bugün aynı zamanda kardeş ya da kuzeninle yapacağın konuşma tartışmaya dönebilir, sakin hareket etmende fayda var.
14 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerinize aranızdaki bazı dargınlıkları ve yanlış anlaşılmaları giderip kendinize yeni bir yol haritası belirlemeniz gerekebilir. Her şeye rağmen affedici yününüzün devrede olması sizlere olan güvenin bir kez daha yenilenmesine neden oluyor.
14 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz işlerinizde daha fazla sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Her zamankinden farklı olarak cesur ve hızlı kararlar almanız ilerleyen zamanlarda sizi zor duruma sokabilir. Kararlarınızı daha sakin vermenizde, risk analizlerini yapmanızda yarar var. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanmanız mümkün. Kendinize daha çok zaman ayırmaya bakmalısınız.
14 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

DEHANIZ sayesinde özellikle işte sadece kendinizi değil diğer iş arkadaşlarınızı da kurtaracak bazı düşünceler ileri süreceksiniz. Günün kahramanı siz ilan edileceksiniz.
14 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir yoldan kısmetiniz var. Çevrenizden biriyle konuşacak ve çok yararlı bilgiler edineceksiniz. İleride bu bilgiler sayesinde işte daha başarılı olabileceksiniz. Çok kararsızsınız. Kesin kararınızı verin ve bir işte sebat edin. O zaman istediğiniz paraya da kavuşursunuz.
14 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.
14 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır. Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Belki Hindistan’daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin. Balık
9 Eylül 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihniniz hızlı çalışıyor. Ancak, dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. Tabii bunun dışında beklemediğiniz bazı durumlarla karşılaşıp bunları gereğinden fazla büyütebilir, endişeli bir tutum içine girebilirsiniz.
Reklamı Kapat