Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Eylül 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızdaki huzur sizi düşündürüyor. Bu konuda çok şanslı olmadığınıza inandırmışsınız kendinizi. Bu yüzden de bu huzurun arkasından olası bir problem beklentiniz var. Yakın bir zaman içinde bu kaygınızın temeli yok.
14 Eylül 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bugün biraz durgunluk içindesiniz. Bunun arada bir yaşadığınız Cuma sendromu olduğunu düşünüyorsunuz. Akşam saatlerinde çalışmasını beğendiğiniz bir iş arkadaşınızın sizden bir ricası olabilir.
14 Eylül 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde para harcamalarınız bira dengesizleşti. Bundan bir an evvel kurtulup bunu alışkanlık haline getirmemeniz gerekiyor. Yakında hoşunuza gitmeyecek bir harcamanız olacak.
14 Eylül 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir yakınınızla ilgili sağlık endişelerini onu üzmemek adına küçümsüyor görünüyorsunuz. Bu konuda bir uzman tavrı takınmamalısınız.
14 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta sonu hazırlıkları içindesiniz. Hafta sonu ummadığınız halde iş başında olabilirsiniz. Yeni başlattığınız bir tamirat işi çok uzadığı için bir süredir gerginliğiniz var. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşüneceksiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluk bu niyetinizi biraz kursağınızda bırakacağa benziyor.
14 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, amacınızın ve yolunuzun farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. İdeallerinizi gözden geçirmek ve çalışma hayatınızla ilgili meselelere gerçekçi bir şekilde ele almak lazım. Sağlığınızla ilgili konular üzerinde de etkili olan bu karşıtlık, beslenmenize önem vermeniz gerektiğini hatırlatır. Özellikle bağırsak sorunları nedeniyle yaşanan aşırı zayıflık veya şişmanlık gibi şikayetlerinizi mutlaka bir doktora gösteriniz. Bu karşıtlık, eğitmenlik yazarlık, sanat ve mistik konular üzerinde çalışmak, öğrenmek ve projelendirmek anlamında faydalıdır. Size ilham gücü verir ve sıkı çalışmanızı sağlar. Yeter ki, siz ne istediğinizi bilin. Saat 06:58 Ay-Pluto görünüm etkisinde, kimsenin üstünüzde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz. Sizden hiç bir şeyin gizlenmesine, hele konu para-cinsellik ve ilişkimizi kapsıyorsa, hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşumu, parasal-cinsel-hukuki konularda başkalarıyla iş veya özel anlamda bütünleşme arzumuzu vurguluyor. Çıkarlarımızın farkında oluruz. Amaç güç elde etmektir. Araştırırız, peşini bırakmayız. Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, başkalarından beklentimiz olan gelir veya destekler konusunda zorlanabileceğimizi gösteriyor. Ancak umutsuz olmayalım. Sadece birilerine güvenip şu an adım atmamız kolay gözükmüyor. Bu bizi zorluyor gibi görünse de, aslında kendi gücümüzü fark etmemizi sağlıyor. Miras, yatırım, kredi gibi konularda sabırlı olmak zorundayız. Saat 11:54 itibariyle etkili olacak Güneş-Ay olumlu görünümü, gündelik aktiviteniz içinde hem planlı hareket etmenizi hem de arzuladığınız şekilde işlerinizi yürürlüğe koyabilirsiniz. Kişisel bakımınız ve sağlığınıza bilhassa önem verirsiniz. Gönülden sevgilerimle,
14 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatlerinden sonra boşlukta hareket edecek. Yoğun ve hareketli geçecek bir güne hazır mısın? Gün içerisinde adeta oradan oraya koşuşturacaksın. Çalışan bir Koç burcuysan, son dakika gelişen iptallerden dolayı, planlarında değişiklik yapabilirsin. Bu yaz beklediğin işi bulamadıysan iş görüşmelerin hız kazanabilir. Eğer 70-84 kuşağı doğan bir Koç burcu isen evlilik ve uzun ilişkilerdeki sorunları çözmek isteyebilirsin. Yakın bir arkadaşının çelişkili konuşmalarından dolayı ister istemez ondan uzaklaştırabilirsin. Çocukları olan bir Koç burcuysan, rutin sağlık kontrollerini yaptırman gerekebilir. Akşamüzeri bazı aile bireyleriyle anlaşmazlık yaşayabilir, tartışabilirsin. Kendini ifade ederken pişman olacağın sözler söylememeye dikkat etmelisin.
14 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geçmişte bıraktınız yarım kalmış iş projelerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bu proje sadece sizi finansal anlamda bazı sorular sormaya itebilir. Ekonomik durumunuzu düzeltmeye çalışırken yanlış kararlar vermeyin.
14 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konularla uğraşabilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin. Yapmış olduğunuz işlerinizde beklenmedik aksiliklerle karşılaşmanız mümkün. Detay gerektiren konularda hızlı kararlar almamanızda fayda var. Beraber çalıştığınız kişilere karşı daha esnek davranmanız işlerinizi kolaylaştıracak. Bugün ilişkilerde daha toleranslı olmaya bakmalısınız.
14 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

UZUN zamandır kendini yoğun enerji içerisinde hisseden Koçlar bugün ruhsal olarak dinginleşme fırsatı yakalayıp sevdikleri küçük şeyleri yaparak hayatın tadına varacaklar.
14 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu kadar çok üzmeyin kendinizi, herşey olacağına varır. Yaşantınızdaki gel-gitler çok fazla etkilemesin yaşantınızı. Biraz daha fazla kendinize güvenir ve tutarlı davranırsanız sevdiğiniz kişi hatasını anlayacaktır. Böylece son gülen siz olacaksınız.
14 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, sağlık konusunda sindirim sistemi ve sinir sistemi problemlerine dikkat etmeli, dengeli beslenme planına geçmeli ve pozitif enerjili ortamlarda bulunmalısınız. Problemli ilişkiler için ayrılık kararı verebileceğiniz, bekar olanların ise yeni tekliflerle karşılaşabileceği bir zaman dilimi geçirmektesiniz. Bu süreçte günlük çalışma temponuzun yükseldiğini fark edebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz.
14 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati derin duyguları hayatınıza taşıyacak. Yurt dışında yaşama fikrine sıcak bakmaya başlar, yeni hayat düzeninizin planlamasını yapabilirsiniz. Gerekli evrak ve uyulması gereken kuralların içeriğini saptamakla fikirlerinizi somutlaştırmak işinizi kolaylaştırır. Artık yeni bir hayat sistemine geçme isteği ön plana çıkar.
9 Eylül 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün duygularınız harekete geçecek. Kuruntular ve çeşitli düşünceler zihninize hücum edebilir ve çok çeşitli fikirler arasında bocalayabilirsiniz. Akşama doğru alacağınız bir davete sevdiğinizle gidebilirsiniz.
Reklamı Kapat