Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Onun sizi hala unutamadığını söylemesi sizi hiç etkilemiyor. Defteri kapatıp eskiciye vermişsiniz. Ama onun bu ısrarının, ondan ayrıldığınız uzun zaman içinde, başka bir ilişki yaşamamış olmanızdan kaynaklandığını da biliyorsunuz.
14 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Bugün iş yaşamınızda büyük bir hareketlilik içindesiniz. İş ilişkilerinizdeki dostluklar size yorgunluğunuzu unutturuyor. Akşama yakın yaşanacak çok önemli olmayan bir olaya topluca üzüleceksiniz.
14 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Kazancınız sizi tatmin ediyor. Yine de vazgeçemediğiniz bazı özel zevklerinizle, kazancınızın sınırlarını sürekli zorluyorsunuz. Yakında elinizden geri dönüşü olan yüklü bir para çıkacak.
14 Eylül 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı ilişkilerinizde kullanılmaya zemin hazırlıyorsunuz. Yakınınızda canınızı yakmadığı için fark edemediğiniz, sizi istismar eden biri var.
14 Eylül 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İsteksiz göründüğünüz katılımla ilgili, içinizde bir kararsızlık yaşıyorsunuz. Onu isteyip istemediğinizden pek emin değilsiniz. Biraz daha ısrar bekliyor gibisiniz. Çok özleminizi çektiğiniz uzaktaki dostunuzun haberini alacaksınız. Onun bugünlerde gelme ihtimali sizi çok sevindirecek. Aile bağlarını önemsemez görünüyor, ama aile bireylerinizi çok seviyorsunuz.
14 Eylül 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar saat 04:31 Merkür-Neptün karşıtlığı, düzensiz, plansız, öylesine yapılmış, gelir geçer tarzda bir bütçe ile ilerlememiz yanlış olur. Biz hem başkalarıyla olan ilişkimize akılcı bakacağız hem de paramıza, değerlerimize sahip çıkacağız. Yeteneklerimizi geliştirerek, kazanca dönüştürebiliriz. Zihnimizin bulandıran işlerden, kararlardan uzak durmalıyız. Tutarsız, belirsiz ve gereksiz kişiler yüzünden zarar görmemek için, birikimlerimizi ilerisi adına değerlendirmeliyiz. Hem aklınızı hem de yaratıcı kabiliyetlerini hem de sezgilerinizi kullanabilecek durumdasınız. Bu gücünüz var. İşte bu gücü, zekanızla birleştirerek size yük olan değil, kuvvet kazandıran işlere yönelebilirsiniz. Saat 06:58 Ay-Pluto görünümü, bizi derinlikli düşünmeye sevk ediyor. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız. Saat 07:33 Ay-Jüpiter kavuşumu, mesleki hayat-toplumsal ilişkiler ve kişisel tüm kararların derinlikli gözden geçirilmesini sağlar. Bugün yapacağınız işlerde başarılı olmak isteğiniz yüksektir. Rakiplerinizi geçmek istersiniz. Sorumluluk almaktan çekinmeyin. Çünkü bu sizi başkalarının gözünde yüceltir. Saat 10:52 Venüs-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, iş ve ilişki konularında sizi şu sıralarda zorlayan şartların yorgunu olduğunu görüyoruz. Evet bir şeyler istediğiniz gibi yürümüyor. Ancak bütün bunlar kendinizle yüzleşmeniz ve artık geçmişi geride bırakıp yeniye yer açmanız uyarılardır. Böyle görmeniz halinde bir çok zorluğun üstesinden kolayca geldiğinizi fark edeceksiniz. Saat 11:54 Ay-Güneş görünümü, sırlarınızı kimsenin bilmesinden hoşlanmadığınızı gösteriyor. Hatta bazen bir maskenin ardına bile saklanmanız mümkün. Fakat bu hoşunuza gidebilir. Çünkü sizi güçlü görmelerini sağladığını biliyorsunuz. Gönülden sevgilerimle,
14 Eylül 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, öğle saatlerinden sonra boşlukta hareket edecek. Ortaklaşa işler yapma konusunda bugün verimli bir gün. Merkür iletişim becerini ortaya çıkartırken, yazı, proje, okuma yapmak gibi konularda enerjini yükseltecektir. Teknolojiye hâkim olacağın gibi iletişim odaklı yurtdışı bağlantılı konularda yapıcı etkiler söz konusu. Sanatla ilgilenen bir Kova burcuysan, yurtdışında gerçekleşecek bir organizasyona dâhil olabilirsin. Evli bir Kova burcuysan, eşinle birlikte, maddi birikimlerinizi artırmak adına, harcamalarınızı azaltma kararı alabilirsin. Çocukların arasında yaşanan anlaşmazlık seni kaygılandırsa da, sorunun zamanla çözüme kavuşacağına inanacaksın.
14 Eylül 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerinizle ya da yaşadığınız yerle ilgili bazı krizli ve istenmeyen sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Geçmiş yaralarınızı farklı düşünce kalıpları ile şifalandırıp yeni tecrübelerle yola koyulmak isteyeceksiniz.
14 Eylül 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aileniz veya evinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gizli kalmış konular ortaya çıkabilir. Beklenmedik haberler kriz yaşamanıza sebep olabilir. Miras konularında beklenmedik gelişmelerin olması mümkün. Sorumlu olduğunuz konuların üzerinde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Gergin ortamlardan kaçının.
14 Eylül 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İLİŞKİNİZİ bir adım öteye götürme planı içindesiniz. Yalnız olan Kovalar ise aşkı bulabilir. Bugün etrafınıza dikkatle bakın derim. İkili ilişkiler konusunda şanslı olduğunuz bir gün.
14 Eylül 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İş yerinde karşılaşacağınız sorunları büyük tartışmalara yol açmadan sonuçlandırmaya çalışın. Zekanız ve kendinize güveniniz etrafınızdakilerin dikktini çekiyor. Bir dostunuzdan yardım göreceksiniz. Sanatsal olarak verimli bir dönemdesiniz. Bu yeteneğinize şans tanıyın.
14 Eylül 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, güçlü duygular hissedecek, cinsellik, gizli olanı araştırma merakı ve partnerinizle duygusal olduğu kadar fiziksel yakınlık da sizin için önemli hale gelecektir. Ameliyat olacaksınız, bu Dolunay sizin için iyi bir zamanlama olacaktır. İlişkilerle ilgili yeni teklifler alabilir, bu süreçte ani gelişen görüşme ve tekliflerden fayda görebilirsiniz.
14 Eylül 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati ev hayatınızda duygusal krizler yaşamanıza neden olur. Aile fertlerinin birbirleriyle anlaşamamaları sizi boşuna üzmesin. Herkes kendi tercih ettiği yaşamı sürdürmek zorundadır. Siz zorla yaşam döngüsünü değiştirme gücüne sahip değilsiniz. Dolayısıyla özgürleşme temasına bağlı kalarak hayatın tadını çıkartın. aile
9 Eylül 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün daha yumuşak ve sakin olabilirsiniz. Ancak, hızla meydana gelen gelişmelere ayak uydurmanız zor olabilir. Fazla sorumluluk almaktan kaçının. Ayrıca, sizi öfkelendiren konuları fazla büyütmemeye özen gösterin.
Reklamı Kapat