Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Bağlılığın bağımlılık haline dönüşmesi hiç işinize gelmiyor. Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. Ama aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var.
14 Kasım 2017

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor.
14 Kasım 2017

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor
14 Kasım 2017

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz. Ve hayallerinizin yaşamınızda itici, destekleyici bir etkisi var. Uzanabileceğiniz dalları düşlemelisiniz.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilir, bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz. Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz. Arkadaşlık konularındaki tutarlılığınız size sonsuz krediler sağlıyor.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, finansal konularda şu sıralarda yaşanan krizleri aşabilmenin yolu mutlaka tecrübeli olduğunuz alanlara yönelmek ve mücadele etmekle mümkündür. Bazen hayat bizi öyle sıkıştırır ki, sanırız ki, son noktaya geldik. Hayır, her zaman mutlaka bir çözüm yolu bulunur. Dostlarınızdan destek görebilirsiniz. Siz kendiniz için bir yol belirleyiniz ve bu yolda ilerlediğinizde, diğer insanların nasıl da sizin bilgilerinizden istifade ettiklerini görebilirsiniz. Durmak değil, yol almak zamanıdır. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde partnerin tavırları, yaklaşımı bizim için çok önemlidir. Görüşlerinize saygı duyulmasını, uzlaşmadan yana olmasını bekleriz. Önemli bir konu üzerinde bu saatlerde karar vermemiz gerekiyorsa, mantıklı düşünmekte yarar var. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün senin için sakin başlasa da öyle bitmeyecek. Öğlenden sonra biraz daha sakin ve ihtiyatlı olabilirsin.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde gideceğiniz sosyal ortamlarda aşk kapınızı çalacak. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kollayacaksınız. Bazı olaylar yeniden gündeme geliyor.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Barış ve huzur önemlidir. Düşmanlık ya da uyuşmazlığın söz konusu olduğu hiçbir durum kabulünüz olmasın. İlahi adalet yerini bulur.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkışmış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış sizi yorabilir. Bazı konularda fedakarlık yapmanız gerekebilir. İkili ilişkilerinizde daha sakin olmanızda fayda var. Teknik konular yavaş akabilir. Sabırlı olun.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gelecek kaygılarınız sürse de geçmişte yaptığınız yatırımlardan olumlu dönüşler alacaksınız. Evren istediğiniz şeyler için karşınıza fırsatlar çıkaracak ancak daha fazla çaba göstermelisiniz.
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir kafanızda olan bir konu çözüme ulaşacak. Bir yakınınıza ya da dostunuza yardımınız olacak. Bu onu gerçekten çok mutlu edecek. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Özellikle sırt ağrılarında şikayeti olanlar hemen bir tedbir almalılar.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs ve Jüpiter, iki şans ve kısmet yıldızı burcunuzda kavuşum yaparken cazibenizin bir mıknatıs gibi arttığı, dikkat çekici bir günde olabilirsiniz. Cesur, lider ve yönetici tavrınızı cömert şekilde ortaya koyabilir ve ilişkilerinizde şanslı taraf olabilirsiniz.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Başak burcunda seyahat ederken arkadaşlıklar alanınızda güzel bir gün sizi bekliyor. Ayrıca organizasyonlarda geçirdiğini vakit sizin için çok anlamlı olacaktır. Dernek üyelikleriyle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öz değerinizi anlamaya ve kendinizle ilgili farkındalığınızı geliştirmeye açık bir gün.
14 Kasım 2017

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi göstereceğiniz alanlarda salı günü iyi etkiler altındasınız. Parasal konularda yanıltıcı etkilere karşı dikkat edin. Ticaretle uğraşıyorsanız gözünüzü dört açın.
Reklamı Kapat