Aslan Burcu

23 Temmuz - 23 Ağustos
Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
14 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Akşam saatlerinde ona küçük bir sürprizle yaklaşabilirsiniz. Alacağınız tepki, sizi şekillendirebilir. Ufak tefek problemleri aşmanız çok mümkün görünüyor. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz.
14 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Birikmiş sorunlar, yeni tartışmalarla yeniden karşınıza çıkabilir. Üstesinden ancak soğukkanlılığınızla ve çalışkanlığınızla gelebilirsiniz. Yeni desteklere ve arkadaşlıklara ihtiyacınız var.
14 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz. Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak.
14 Kasım 2017

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yardım tekliflerine açık olun. Bugünlerde daha fazla soğukkanlı olmanız gerekecek.
14 Kasım 2017

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yorgunluğunuzun yanı sıra, yaşadığınız sorunlar da motivasyonunuzu etkileyebilir ve bütün bunların etkisiyle yakınlarınızla problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal yaşamınız yeni birtakım gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler alıyorsunuz, ama biraz daha dikkat kesilmeniz gerekiyor.
14 Kasım 2017

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 01:48 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmenin, yaşamın güzelliklerinin keyfine varabilmenin yolu, kazancınızı doğru şekilde yönlendirmekten geçtiğini biliniz. Siz elinizdekini har vurup harman savurursanız, doğal olarak bütçenizin dengelerini şaşırırsınız. Bu görünüm, doğru yatırım, çalışmak, gerekli ve gereksizleri saptamak, hesaplı hareket etmekten geçtiğini vurguluyor. Saat 02:26 Ay-Terazi burcu geçişinde arkadaşlarımızla sohbet etmek, paylaşımda bulunmak bizi mutlu eder. Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,
14 Kasım 2017

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Açık fikirli olman için seni destekleyen etkenler var. Gönül işlerinde tutarlı bir yaklaşım sergileyeceksin.
14 Kasım 2017

Vatan Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Güç mücadelelerinden uzak kalmalısınız. Bulunduğunuz ortamlara adapte olmalısınız.
14 Kasım 2017

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Daha duygusal ama daha kararlı bir yön içerisinde olabiliriz. Daha fazla güvenlik içinde olmak ve tanıdık insanlarla olma duygusunu yaşayabiliriz.
14 Kasım 2017

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün zihinsel konularda zorlanmalar olabilir. Gün içinde sözleşmeler gündeme gelebilir. Yazışma ve konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. Karşınızdakini etkilemek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha mücadeleci olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha yapıcı olmak isteyebilirsiniz.
13 Kasım 2017

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde zorlanabilirsiniz. Belli konularda anlaşmaya varılmadan önce çok iyi düşünülmelisiniz. Yanıltıcı kişilerle kırşılaşabilirsiniz. Sezgilerinizi devreye sokmalısınız..
14 Kasım 2017

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşamınız tam anlamıyla değişiyor. Belki de semt, kent ya da ülke değiştirmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İstediğiniz yönde gelişecek bir değişme bu. Çok meraklı tavrınız çevrenizde rahatsızlık uyandırıyor. Bu tutumunuzla onları çileden çıkarıyorsunuz.
14 Kasım 2017

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Venüs ve Jüpiter, iki şans gezegeni bugün kavuşurken eviniz ve ailenizdeki güzel gelişmeler hayatınıza yansıyabilir. Mutlu veya huzurlu bir gün olabilir, bunun da nedeni ailenizle kurduğunuz keyifli iletişim şekli olabilir.
14 Kasım 2017

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Başak burcunda seyahat ederken sosyal hayatınıza yeni bir düzen getirmek için uğraş vereceksiniz. Disiplini elden bırakmadan gelecek yaşamınızla ilgili yeniliklere adım atıp sağlam bir yapı kurarsınız. Spor faaliyetleri, sanat çalışmaları ve örgütlerle ilgili etkinlikler için yüksek bir enerjiye sahipsiniz.
14 Kasım 2017

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklaşa parasal konularda, eğlence hayatınız, aşk hayatınız ya da çocuğunuzla ilgili olan harcamalarınızda birtakım yanılgılar, aldanmalar söz konusu olabilir. 
Reklamı Kapat